Profile cover photo
Profile photo
Bydgoskie Biuro Tłumaczeń. Klain Z.
2 followers -
Ustne i pisemne tłumaczenia w Bydgoszczy
Ustne i pisemne tłumaczenia w Bydgoszczy

2 followers
About
Bydgoskie Biuro Tłumaczeń. Klain Z.'s posts

Post has attachment
Tłumacz przysięgły Zbigniew Klain podejmuje się przekładów tekstów prawnych, biznesowych oraz medycznych. Korzystanie z usług profesjonalnych agencji tłumaczeń daje Państwu gwarancję poprawności i terminowości. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/wpis-blog/dlaczego-warto-korzystac-biura-tlumaczen-cz-2/.
Photo

Post has attachment
Nasze biuro tłumaczeń posiada doświadczenie w zakresie wykonywania przekładów dokumentów samochodowych oraz aktów notarialnych. Specjalizujemy się też w tekstach technicznych takich, jak m.in. instrukcje. Więcej na temat oferty związanej z tekstami specjalistycznymi, dowiedzą się Państwo na podstawie strony: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-specjalistyczne/.
Photo

Post has attachment
Bydgoskie Biuro Tłumaczeń wykona dla Państwa tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego oraz niemieckiego. Usługi wykwalifikowanego tłumacza sprawdzają się m.in. w czasie rozpraw sądowych i negocjacji biznesowych. Gwarantujemy dyskrecję: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-ustne/.
Photo

Post has attachment
Biuro tłumaczeń Zbigniewa Klaina działa na zlecenie osób prywatnych, firm oraz instytucji. Tłumaczymy dokumenty urzędowe i procesowe, rozmowy telefoniczne oraz teksty techniczne. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/blog/.
Photo

Specjalnością naszej firmy są tłumaczenia pisemne oraz symultaniczne. Usługi tłumacza przysięgłego sprawdzają się, jeśli istnieje konieczność dokonania przekładu dokumentów Urzędu Stanu Cywilnego oraz uwierzytelnienia obcojęzycznych odpisów. Bliższe informacje znajdą Państwo na stronie: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-przysiegle/.

Post has attachment
Biuro Zbigniewa Klaina wykonuje tłumaczenia prawne oraz techniczne z języka niemieckiego oraz angielskiego. Mogą się Państwo zwrócić do nas o pomoc w zakresie przekładu umów handlowych oraz tekstów specjalistycznych. Wsparcie tłumacza bywa nieocenione w czasie spotkań biznesowych, rozpraw sądowych oraz ślubów: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-ustne/.
Photo

Post has attachment
W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z translatorów internetowych. W przypadku tłumaczenia oficjalnych tekstów, tego rodzaju rozwiązanie nie zawsze zdaje egzamin. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się dlaczego warto zatrudniać profesjonalnych tłumaczy, to zapraszamy na stronę: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/wpis-blog/korzystanie-bezplatnych-translatorow-internetowych-oplacalne/.
Photo

Post has attachment
Biuro tłumaczeń Zbigniewa Klaina posiada doświadczenie w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Wsparcie tłumacza bywa przydatne w czasie różnego typu uroczystości takich, jak śluby czy wykłady, a także podczas przesłuchań przed policją. Podejmujemy się również tłumaczenia rozmów telefonicznych: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-ustne/.
Photo

Post has attachment
Bydgoskie Biuro Tłumaczeń zatrudnia tłumaczy, który mogą wykazać się znakomitą znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych, w tym m.in. w przekładach dokumentów procesowych oraz urzędowych, a także w sporządzaniu uwierzytelnionych odpisów aktów prawnych. Pełną ofertę zamieściliśmy na oficjalnej stronie: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/tlumaczenie-przysiegle/.
Photo

Post has attachment
Sprowadzanie samochodów z krajów Europy Zachodniej nadal jest popularne wśród Polaków. Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczenia dokumentów samochodowych, to zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Zachęcamy do śledzenia wpisów na naszym blogu: http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/wpis-blog/dlaczego-warto-korzystac-biura-tlumaczen-cz-1/.
Photo
Wait while more posts are being loaded