Profile cover photo
Profile photo
ПП Леодім
1 follower -
Компанія “ЛеоДім” спеціалізується на якісних матеріалах для покрівлі та утеплення Вашого будинку.
Компанія “ЛеоДім” спеціалізується на якісних матеріалах для покрівлі та утеплення Вашого будинку.

1 follower
About
ПП Леодім's posts

Post has attachment
"Леодім" пропонує широкий вибір мансардних вікон: вікна з ПВХ, ПВХ в ламінації або дерев’яні. Також у нас Ви можете придбати покрівельні люки і різноманітні віконні аксесуари: http://leodim.com/product-category/mansardni-vikna/ 

Post has attachment
Ми зібрали для Вас усі переваги і особливості металочерепиці BUDMAT Venecja. Детальніше читайте за посиланням: http://leodim.com/korysno-znaty/materialy-dlya-pokrivli-dahu-vse-shho-potribno-znaty-pro-budmat-venecja/ 

Post has attachment
Металочерепиця – покрівельний матеріал, який користується попитом, в першу чергу, завдяки своїй міцності та надійності. Зазвичай металочерепицю виготовляють аркушами зі спеціальної алюмінієвої або оцинкованої бляхи.

Завдяки своєму складу металочерепиця не псується від атмосферних опадів і не вигорає на сонці.Такий матеріал стійкий до зовнішніх впливів, довговічний та має невелику вагу. Крім того, встановлювати її набагато легше в порівнянні з керамічною черепицею.

Враховуючи всі переваги маталочерепиці, Ви можете обрати той тип, який буде оптимальним для Вас. Більше того, Ви зможете вибрати саме такий відтінок, який найбільше пасуватиме до дизайну Вашого будинку та ділянки.

Переглянути види металочерепиці та підібрати колір можна на нашому сайті: http://leodim.com/product-cate…/pokrivlya/metalocherepytsya/
PhotoPhotoPhoto
19.04.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Керамічна черепиця популярна завдяки своїм естетичним властивостям. Але у зв’язку з великою вагою покрівлі необхідно приділити увагу посиленню стропильних конструкцій.

Керамічну черепицю з повною впевненістю можна назвати одним з найдавніших і найбільш надійних покрівельних матеріалів. Ще в другому тисячолітті до нашої ери керамічну черепицю використовували для покрівлі в Стародавньому Єгипті.

Втім, навіть сьогодні керамічна черепиця перевершує інші покрівельні матеріали, поєднуючи в собі надійність, витривалість, естетичність і стійкість до несприятливих умов.

Натуральна керамічна черепиця чудово підходить для покрівлі як житлових, так і офісних будівель. Широкий вибір моделей черепиці, велике розмаїття кольорів, а також різні добірні елементи дозволяють додати індивідуальність і особливий шарм будь-якій будівлі.

Завдяки тому, що керамічна черепиця - це штучний покрівельний матеріал, її, на відміну від металочерепиці і шиферу, можна використовувати для даху практично будь-якої складності.

http://leodim.com/product-category/…/keramichna-cherepytsya/
Photo

Post has attachment
Компанія “ЛеоДім” спеціалізується на якісних матеріалах для покрівлі та утеплення Вашого будинку.

В нашому асортименті продукції Ви можете обрати наступні товари, призначені для покрівлі - модульна металочерепиця (Venecja), керамічна черепиця (Creaton, Tondach, Koramic), сланцева покрівля (Rathsсhek), утеплювач для даху (RocKwool, Paroc, Steico).

У нас також представлені супутні товари: дахові вікна (Roto), водостічні системи (Rainway, ProAqua, Flamingo), підшивка для даху (Sofit Budmat), гідроізоляційні мембрани (MDM, DORKEN,STROTEX, IVT), сучасні дахові аксесуари, драбини на горище (Bukwood).

Ви можете обрати матеріали для фасаду, зокрема, такі, як керамічні блоки (Porotherm), клінкерна цегла (Terca), фасадні вікна (Urzedowski), та фасадний утеплювач (RocKwooll, Paroc, Steico).

Детальніше з каталогом продукції можна ознайомитись на нашому сайті: http://leodim.com
Photo
Wait while more posts are being loaded