Profile

Cover photo
mir amir
Worked at فروش بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت
Attended گهراز
Lives in تهران
15 followers|26,387 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

mir amir

Shared publicly  - 
 
http://seomir.ir/
مشکلات بهینه سازی و سئو : ایندکس نشدن صفحات داخلی سایت
13 اردیبهشت, 1395/0 دیدگاه /در آموزش سئو, بهینه سازی سایت, سئو سایت /توسط mir amir
بررسی و بهینه سازی ارتباط وبسایت با موتورهای جستجو
ایندکس نشدن صفحات سایت
ممکن است شما در سایتتان کلیه مبانی اصلی و فرعی سئو را رعایت کنید ولی ساختار سایت اجازه برقراری ارتباط سالم , سریع و صحیح را به موتورهای جستجو ندهد و مانع از خزش ربات ها در صفحات سایت شود . و ایندکس شدن صفحات داخلی سایت را توسط موتورهای جستجو به تاخیر اندازد یا اصلا مانع از ایندکس شدن آنها شود .به این مبحث زیاد پرداخته نشده است و در موارد بسیار آنالیز و بررسی صحیح این آیتم از توان سئوکاران مبتدی و متوسط و حتی برخی ازسئوکاران قوی خارج است و کاملا تکنیکی بوده و جزئیات زیادی دارد . و صرفا در مبحث سئو و بهینه سازی طبقه بندی نمیشود و ممکن است برای رفع مشکل ایندکس نشدن صفحات داخلی سایت در مو.تورهای جستجو نیاز به یک برنامه نویس هم داشته باشید .

با وجود رعایت کلیه اصول بهینه سازی ولی صفحات جدید سایت در گوگل ایندکس نمیشود؟
اگر صفحات جدید وبسایت شما در موتورهای جستجو ایندکس نمیشوند یا در کمتر از یک هفته ایندکس نمیشوند . میتوانید مطمئن باشید که سایت شما در برقرار کردن ارتباط صحیح و سریع با موتورهای جستجو مشکل دارد. برای بررسی این موضوع موارد زیادی وجود دارد و باید برای رفع مشکل چک لیستی را تهیه کنید و موارد متعددی را بررسی نمایید.

بهینه سازی متا ربوت در گوگل وبمستر تولز
یک وبسایت برای برقرار کردن ارتباط موثر با موتورهای جستجو باید متا ربوت بهینه سازی شده ای داشته باشد . اصول بهینه سازی متاربوط سایت و نگارش متاربوت صحیح برای سایت از مهمترین عوامل موفقیت در بهینه سازی سلیت و سئو میباشد.
ابتدا از پنل وبمستر سایتتان به قسمت rebot مراجعه نمایید . اگر مشکلی نباشد در پایین صفحه عبارت 0 error را خواهید دید . در غیر اینصورت یعنی اگر تعداد ارور یا خطا عد 1 یا بیشتر باشد میتوانید تقریبا مطمئن باشید که مشکل را یافته اید و طبق دستور العمل گوگل به هاست سایتتان مراجعه کنید و متا ربوت آن را اصلاح نمایید . برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با لینک زیر مراجعه کنید

آموزش meta rebot

بررسی کدینگ سایت به لحاظ وجود اسکیریپ های مخرب در سئو و بهینه سازی سایت
در مرحله دوم باید قسمت head سایتتون را به لحاظ وجود داشتن متا تگ های مخرب یا اسکریپ های مخرب و مخل بررسی نمایید . توجه داشته باشید در اغلب موارد وجود یک اسکریپ خاص در head یا بدنه سایت میتواند علاوه بر سایر مشکلاتی که ایجاد میکند باعث جلوگیری از خانده شدن صفحات داخلی یا به عبارتی خزش ربات ها در صفحات داخلی سایت شود . بررسی این موارد نیاز با داشتن دانش کافی در خصوص اسکریپ ها و html دارد . اگر در سایتتان هیچ اسکریپ یا متا تگ مضر نداشته باشید . میتوانید از این مبحث گذشته و به بررسی عوامل دیگر بپردازید ولی اگر اسکریپ دارید آنها را کپی کنید در جای دیگری و سپس بصورت موقت از سایت پاک کنید .

قبل از انجام اینکار و بعد از پاک کردن اسکریپ ها سایتتان را در در یک سایت آنالیز کننده بهینه سازی سایت چک کنید و تفاوت آنها را بررسی نمایید.
اگر نتایج حاصل از آنالیز بهینه سازی سایت هیچ تفاوتی نداشته باشند میتوانید مطمئن شوید اسکریپ مخرب در سایتتان ندارید ولی اگر متفاوت باشند باید تفاوت را بررسی کنید . من به عنوان سایت آنالیز سئو پیشنهاد میکنم از سایت زیر استفاده کنید.
سایت آنالیز بهینه سازی و سئو سایت . این وبسایت فقط یک پیشنهاد است میتوانید از موارد دیگری استفاده کنید.
بهینه سازی ساختار و کدینگ سایت به لحاظ داشتن ارتباط موثر با موتورهای جستجو
برای بررسی کارکرد مناسب ساختار سایت از دیدگاه بهینه سازی و سئو و توانایی ارتباط با موتورهای جستجو اگر وبسایت شما وردپرس یا جوملا است یا هر سیستم مدیریت محتوایی که به شما امکان تغییر پوسته کلی سایت را میدهد به طور موقت پوسته سایتتان را عوض کنید . و همانند مرحله قبل یک یا چند صفحه سایت را با هر دو پوسته یا قالب آنالیز کرده و تفاوت آنها را بررسی کنید . اگر تفاوتی نداشته باشد میتوانید تا حدود 80% اطمینان داشته باشید ساختار سایتتان مشکلی ندارد ولی نمیتوانید کاملا مطمئن باشید چون ممکن است قالب دوم هم ایراد داشته باشد . میتوانید چند قالب دیگر را هم بررسی نمایید .
سایر مواردی که ممکن است ایندکس شدن صفحات سایت در موتورهای جستجو را به تاخیر اندازند یا متوقف کنند . و فرایند بهینه سازی و سئو را کم اثر کنند
پلاگین ها یا همان افزونه های وردپرس یا ماژول های جوملا هم میتوانند تاثیر مخرب در ایندکس شدن صفحات سایت شما داشته باشند. البته چون من خودم خیلی با asp و سایر سیستم های مدیریت محتوا ندارم نمی توانم اظهار نظری زیادی کنم . علاوه بر مواردی که ذکر شد عوامل دیگری هم میتوانند مانع از ارتباط سریع و موثر سایت با موتورهای جستجو شوند و هرچقدر شما آیتم های سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کنید مانع از موفقیت و ارتقاء رتبه سایتتتان شوند . من شخصا به افراد مبتدی و متوسط توصیه میکنم اگر صفحات جدید ایجاد شده یا تغییرات در صفحات موجود سایتتان بیش از یک دو هفته طول میکشد حتما به یک متخصص مراجعه نمایید.

با امید به مفید بودن این مقاله برای شما – موفق باشید . میر امیـــر
 ·  Translate
بهینه سازی وب سایت یا SEO را از کارشناسان و تیم بهینه سازی سایت سئو میر بخواهید . انجام تضمینی سئو و بهینه سازی وبسایت با کمترین قیمت و هزینه در تهران , کرج و سایر استانها و پشتیبانی و تولید محتوا , طراحی و اصلاح ساختار سایت شما برای رسیدن به نتایج برتر در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو را از جزیره گوگل یا سئو میـــر بخواهید.
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
قیمت بهینه سازی سایت برای بررسی رنج قیمت و تعرفه بهینه سازی سایت باید موضوع را از چندین زاویه مورد بررسی قرار داد . تا بدانیم برای بهینه سازی وبسایتمان چه میزان هزینه باید کنیم و اصولا آیا رنج و تعرفه قیمت و هزینه مشخصی وجود دارد ؟ بهینه سازی سایت یک علم تقریبا نوپاست …
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
بهینه سازی وب سایت یا SEO را از کارشناسان و تیم بهینه سازی سایت سئو میر بخواهید . انجام تضمینی سئو و بهینه سازی وبسایت با کمترین قیمت و هزینه در تهران , کرج و سایر استانها و پشتیبانی و تولید محتوا , طراحی و اصلاح ساختار سایت شما برای رسیدن به نتایج برتر در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو را از جزیره گوگل یا سئو میـــر بخواهید.
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
بانک اطلاعات ساختمان - اینفو نیرا- ارائه دهنده اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت - سازندگان ساختمان - پیمانکاران - شرکت های ساختمانی - انبوه سازان - فروشندگان مصالح ساختمانی و ابزار و یراق - فروشندگان ابزار و یراق و مصالح ساختمانی
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
سئو تخصص ماست, جزیره گوگل تنها ارائه دهنده خدمات بهینه سازی سئو سایت تضمینی و بدون هزینه اولیه در ایران و با سابقه موفق بهینه سازی و سئو بیش از 100 وب سایت.
1
seomir seo's profile photo
2 comments
 
کارشناسان بهینه سازی وب سایت ( سئو) در جزیره گوگل
کارنامه ما ملاک توانایی , صداقت و کیفیت عملکرد ماست . تیم کارشناسان بهینه سازی وب سایت سئو میر بصورت تضمینی و بدون هیچگونه هزینه اولیه وبسایت شما را در کلیدواژه های مطبوع به صفحه اول گوگل آمورده و بعد از حصول نتیجه دریافت هزینه میکنیم. وبسایت هایی که تا کنون بهینه سازی کرده ایم میتوانند بیوگرافی ما باشند . البته دفتر در جردن و شمال تهران نداریم . در عوض کار موثر , دانش و صداقت داریم.

 ·  Translate
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
 
جزیره گوگل : بهینه سازی سایت
صفحه اصلی
خدمات سئو میر
مشاوره سئو
کارنامه ما
درباره ما
ثبت سایت / تماس با ما
وبلاگ
کارشناسان بهینه سازی وب سایت در جزیره گوگل
کارنامه ما ملاک توانایی , صداقت و کیفیت عملکرد ماست . تیم کارشناسان بهینه سازی و ب سایت سئو میر بصورت تضمینی و بدون هیچگونه هزینه اولیه وبسایت شما را در کلیدواژه های مطبوع به صفحه اول گوگل میآورد.
آنالیز سئو و بهینه سازی وبسایت
وبسایت خودتان را ثبت کنید . در اسرع وقت بصورت کامل سایت شما را آنالیز کرده و برنامه کامل زمانی و هزینه ای سئو و بهینه ساز ی را برایتان ارسال خواهیم .

برای آنالیز سایت خود را ثبت کنید
ارسال
.
seo یعنی هم نفس با گوگل
بهینه سازی وب سایت SEO
seo یک اصطلاح مخفف است و منظور از آن بهینه سازی وب سایت مطابق با اصول و الگوریتم های رتبه بندی گوگل یا سایر موتورهای جستجو میباشد . کارشناس ارشد و رهبر سئو میر از حدود 7 سال قبل بصورت لحظه ای با گوگل نفس کشیده ایم تا هرگز عقب نیافتیم . ما شاید تنها گروه بهینه سازی سایت هستیم که کمترین اتکایی به ارتقاء رنک سایت از طریق بک لینک نداریم و بابت تغییر در الگوریتم های رتبه بندی نگران نیستیم .

SEO

اصول تکنیک های seo بصورت متناوب در حال تغییرند . کسی که ادعای رساندن یک سایت به صفحه اول گوگل در یک یا دو سال قبل را دارد هرگز نمیتواند نیازهای شما را برآورده کند . بروز بودن و به عبارتی هم نفس بودن با گوگل رمز موفقیت یک کارشناس seo است.
پارامترهای SEO

بصورت کلی seo منطبق است بر تعدادی پارامتر یا به اصلاح الگوریتم رتبه بندی که موتورهای جستجو وبسایت ها را مطابق آنها رتبه بندی میکنند . از اینرو یک کارشناس سئو باید اشراف کامل ذهنی و علمی بر روند رتبه بندی وب سایت ها در گوگل داشته باشد .
بهینه سازی تضمینی وب

ما هرگز و از هیچ مشتری در بدو امر مبلغی را طلب نمیکنیم . رسیدن به نتیجه + رضایت کامل مشتری اگر محقق شود ما دستمزد خود را میگیریم . کمترین هزینه بهینه سازی وب سایت + تضمین نتیجه گیری نقاط تمایز سئو میـــ با سایر سئو کاران است
شروع بهینه سازی وب سایت با سئو میـــر
فرایند بهینه سازی وبسایت شما توسط سئو میـــر بعد از تعیین کلیدواژه ها و زمانبندی بدون دریافت هزینه اولیه شرع شده و …
برای شروع فرایند بهینه سازی وب سایت شما توسط تیم سئو میـــر ابتدا وبسایت خود را به ما اعلام کنید

ما آنالیز های پایه وب سایت , سرعت , گرافیک و وضعیت رقبای شما را در اسرع وقت انجام میدهیم .

کلیدواژه های پرترافیک را مشخص میکنیم و کلید واژه ها با هماهنگی طرفین تعیین میشود .

برنامه کامل 3 , 6 یا 12 ماهه با زمانبندی و هدفگذاری دقیق و مشخص ارائه میدهیم .

اگر توافق حاصل شد بدون هیچ هزینه کار را شروع میکنیم تا به نتیجه برسیم

سئو
طیف گسترده ای از وبسایت های عمدتا تجاری مشتری ما هستند
مشتریان بهینه سازی وب سایت سئو میر
در میان مشتریان سئو میر از صنوف متعددی هستند ولی غالب وبسایت هایی که ما تا کنون بهینه سازی و پشتیبانی کرده ایم تجاری هستند . از صنوف ساختمان , دکوراسیون و… تا ثبت شرکت و خدمات حسابداری و دکتر دندانپزشک در گستره مشتریان ما هستند
بهینه سازی وبسایت های تجاری
بهینه سازی وبسایت های تجاری
قبلیبعدی
بهینه سازی سایت
باور کنید برای موفقیت در کسب و کارها هیچ چاره ای جز فعالیت هدفمند در اینترنت و داشتن یک سایت موفق نیست . بهینه سازی سایت به شما امکان داشتن سایت موفق , دیده شدن , برند شدن , طی کردن ره صد ساله در چند ماه و در نهایت گشودن دروازه های موفقت برای کسب و کارتان را میدهد . با هر چرتگه ای که حساب کنید در قیاس با هزینه های بازاریابی سنتی بهینه سازی سایت یک روش کم هزینه برای رسیدن به ایده آل های فروش و بازاریابی است.

خدمات بهینه سازی سایت
هر لحظه درنگ میتواند برایتان مرگبار باشد . چه با ما چه با هر شرکت یا شخص ارائه دهنده خدمات بهینه سازی سایت از همین ثانیه شروع کنید . هرچقدر هم به پست آدم های گرانفروش بخورید باز هم برنده اید . ترسو ها به بهشت نمیروند

انجام بهینه سازی سایت تضمینی و دریافت دسمزد بعد از حصول نتیجه
قبلیبعدی
قرارداد بهینه سازی سایت
قرارداد بهینه سازی سایت

قبل از عقد قرارداد بهینه سازی سایت لازم است کلیدواژه های درجه 1 – 2 – 3 و…. کاملا مشخص شوند . این مهمترین بخش یک قرارداد بهینه سازی سایت است . اصطلاحاتی که خودتان در بیزنس خود دارید لزوما چیزی نیستند که از طریق کاربران اینترنتی جستجو میشوند . در این بخش اعتماد کامل به سئو کار ممکن است شما را به بیراهه ببرد . یک هفته زمان بگذارید و از چندین و چند سئوکار بخواهید کلیدواژه های سایت شما را در بیاورند . خودتان هم میتوانید از امکانات گوگل تلنت استفاده کنید . لازم است کلید واژه هایتان را بشناسید . تحت تاثیر پروپوزال سئوکاران قرار نگیرید . سایت هایی را که ادعا میکنند در تمامی کلید واژه های در جه 1 تا 5 بررسی دقیق نمایید . و در سیستم خودتان چک کنید . از مشتریانشان پرس و جو کنید تا ضریب امانتداری و توانایی آنها را بسنجید . و در قرارداد زمانبندی مشخصی برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کلیدواژه ها را درج کنید . میزان بازدید را ملاک عمل قرار ندهید . کلید واژه ها را ملاک قرار دهید .

سئو - seo
سئو " سئو سایت - website seo - سئو 2016"
رابطه طراحی سایت و سئو
0 دیدگاه /26 اسفند, 1394
رابطه سئو و طراحی همانند رابطه بین سئو و سرعت سایت رابطه بین ط…
رابطه سرعت سایت و سئو
0 دیدگاه /26 اسفند, 1394
تاثیر سرعت سایت در موفقیت سئو سئو در ظاهر پروسه ایست که ارتب…
amp چیست؟ - تاثیر amp بر سئو
4 دیدگاه /24 اسفند, 1394
amp چیست؟ و چه اهمیتی برای سئو کاران دارد از ابتدای فوریه 201…
موفقیت در بازاریابی اینترنتی و بازاریابی آنلاین
0 دیدگاه /10 اسفند, 1394
بازاریابی آنلاین یا اینترنتی یک تصور اشتباه رایج در بازارهای جهانی …
قبلیبعدی
تماس با / ثبت درخواست بهینه سازی و آنالیز سئو سایت
برای ثبت درخواست آنالیز سایت یا سفارش بهینه سازی وب سایتتان ابتدا آدرس سایت خود را برای ما بفرستید . در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت . یا پرسش های خود را با ما در میان بگذارید .در حد دانشم و بدون هیچ چشم داشتی سئوالات شما را پاسخ میدهم و پیشنهادات شما را با گوش جان شنوا هستم . برای هر گونه مشاوره با شماره 09332978858 تماس بگیرید.

آمار بازدید سایت

17239این نوشته:
315خوانده شده های امروز:
972خوانده شده ی دیروز:
175بازدیدکنندگان امروز:
540بازدیدکنندگان دیروز:
18بازدیدکنندگان حاضر:
آنالیز سئو سایت

برای آنالیز سایت خود را ثبت کنید
ارسال
24 ساعته پاسخگوی شما هستیم : 09332978858
مطالب جدید سایت

انتقال سایت از جوملا به وردپرس بدون ارور
کارکرد تیتر سایت در سئو
کیمیاگری و چاپ اسکناس با سئو سایت
تکنیک های افزایش Readability محتوای اینترنتی
حضور سایت سئو میر در صفحه اول گوگل ( بهینه سازی وب سایت)
جزیره گوگل : بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت
تیم کارشناسان بهینه سازی سایت و سئو وب سایت سئو میر با تجربه ای 7 ساله و کارنامه ای درخشان حاصل از بهینه سازی موفق بیش از 90 وبسایت تجاری , خبری , آموزشی و خدمات راه های بازاریابی اینترنتی و تبدیل شدن به برند برتر در فضای وب را برای کسب و کار شما هموار میکند
 ·  Translate
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
بهینه سازی وب سایت یا SEO را از کارشناسان و تیم بهینه سازی سایت سئو میر بخواهید . انجام تضمینی سئو و بهینه سازی وبسایت با کمترین قیمت و هزینه در تهران , کرج و سایر استانها و پشتیبانی و تولید محتوا , طراحی و اصلاح ساختار سایت شما برای رسیدن به نتایج برتر در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو را از جزیره گوگل یا سئو میـــر بخواهید.
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری نگارش مقاله و پروپوزال برق,عمران, صنایع, کامپیوتر, فنی مهندسی, علوم انسانی, مکانیک,مدیریت
1
Add a comment...

mir amir

Shared publicly  - 
ارائه دهنده بانک اطلاعات ساختمان - بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت ایران اینفو
1
mir mohsen's profile photo
 
سلام سجی قلی بای بای
 ·  Translate
Add a comment...
mir's Collections
Education
  • گهراز
Basic Information
Gender
Female
Work
Employment
  • فروش بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت
    ساختمان
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
تهران