Profile cover photo
Profile photo
Pro Haus Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne,bramy garażowe, rolety, okna
About
Posts

Post has attachment
Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą szeroką ofertą, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo omówią każdy dostępny u nas produkt i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na jakiekolwiek pytania z zakresu świadczonych przez nas usług. Dane kontaktowe firmy Prohaus znajdą Państwo na stronie: http://www.pro-haus.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne okucia drzwiowe oraz automatyka do drzwi. W ramach funkcji bezpieczeństwa, mogą Państwo wybrać pomiędzy klamkami przeciwpożarowymi, bezpiecznymi, samozamykaczami, czy pochwytami dla osób niepełnosprawnych. Ważnym czynnikiem przy wyborze tego elementu jest także dopasowanie designu. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie: http://www.pro-haus.pl/okucia-i-automatyka/#content.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Screeny i rolety zewnętrzne, to mocny punkt naszej oferty. Ich zastosowanie łączy wiele zalet, m. in. zabezpieczają przed włamaniem i dają prywatność mieszkańcom, a także chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i wyciszają budynek. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.pro-haus.pl/rolety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dział „Aktualności”, znajdujący się na naszej stronie internetowej, pozwoli Państwu śledzić na bieżąco wszystkie nowości, pojawiające się sukcesywnie w naszej ofercie. Najświeższe modele drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, ścianek szklanych i wielu innych produktów przygotowaliśmy dla Państwa pod adresem: http://www.pro-haus.pl/category/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PRO HAUS, obok innych produktów, oferuje Państwu nowoczesne szlabany parkingowe dostępne w różnych wersjach. W zależności od preferencji nabywcy, posiadamy do wyboru szlabany obsługiwane kartą magnetyczną, pilotem lub za pomocą przycisku. Dokładny opis oferty znajduje się na stronie: http://www.pro-haus.pl/szlabany-i-systemy-parkingowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć kurtyn paskowych. Rozwiązanie to łączy wiele zalet, m. in. stosunkową szczelność, ograniczającą straty ciepła, przejrzystość poprawiającą widoczność czy wreszcie ekonomię samego rozwiązania, znacznie tańszego niż zastosowanie bram i rolet: http://www.pro-haus.pl/kurtyny-paskowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza różnorodna oferta doczekała się dokumentacji fotograficznej, prezentującej wybrane realizacje. Bramy garażowe, szlabany parkingowe, drzwi szklane, systemy oddymiające i wiele innych znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do obejrzenia galerii: http://www.pro-haus.pl/wybrane-realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalny producent drzwi i bram, Firma PRO HAUS zapewnia pełen serwis, nie tylko swoich produktów i urządzeń. Wszelkie naprawy, gwarancyjne i pogwarancyjne, a także regulacje i przeglądy pozostają do Państwa dyspozycji. Więcej szczegółów zamieściliśmy na stronie: http://www.pro-haus.pl/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszej Firmie nie jest obca również technika przeładunku. Nowoczesne maszyny z naszej oferty usprawnią przeładunek, zwiększając komfort i bezpieczeństwo pracowników. Do Państwa wyboru pozostają rampy i domki przeładunkowe, a także niezwykle praktyczne uszczelnienia bram przemysłowych. Ofertę uzupełniliśmy kilkoma zdjęciami omawianego sprzętu: http://www.pro-haus.pl/technika-przeladunku/#content.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego użytkownika samochodu, oferujemy Państwu komfortowe rozwiązanie, jakim jest napęd do bram garażowych i wjazdowych. Od tej pory wysiadanie z samochodu przestało być konieczne. Do otwarcia lub zamknięcia garażu czy bramy wjazdowej wystarczy pilot. Nasza Firma fachowo doradzi i zamontuje odpowiedni sprzęt: http://www.pro-haus.pl/napedy/#content.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded