Profile cover photo
Profile photo
Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoi zawsze klient i jego zadowolenie, dlatego cały czas podnosimy kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty: http://www.putlodz.com/.

Post has attachment
Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu posiadamy szerokie możliwości wykonawcze. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.putlodz.com/park-maszynowy.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Główny filar naszej działalności stanowi obróbka CNC oraz tradycyjna obróbka skrawaniem. Do wykonywania zleceń używamy nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne i niepowtarzalne detale. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://www.putlodz.com/.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje obróbkę skrawaniem elementów metalowych, spawanie oraz wypalanie blach metodą plazmową i laserową. W trakcie wykonywania zleceń korzystamy z nowoczesnych technik. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://www.putlodz.com/.
Photo

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy konkretnych informacji o dostępnych produktach i usługach oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania. Dokładne dane kontaktowe umieszczone zostały pod adresem: http://www.putlodz.com/.
Photo

Możemy Państwu zagwarantować, że oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Od stale rosnącej konkurencji odróżnia nas przede wszystkim terminowość i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni: http://www.putlodz.com/.

Jeżeli szukacie Państwo kompetentnej firmy, która zajmie się obróbką skrawaniem elementów metalowych to świetnie trafiliście. W tej dziedzinie nie mamy sobie równych! Od lat podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach. O jakości świadczonych usług świadczy najlepiej stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Zapraszamy: http://www.putlodz.com/nasze-produkty.html.

Post has attachment
Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi związane z wypalaniem blach metodą laserową. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu osiągamy wysoką jakość detali. Na naszej stronie internetowej umieszczone zostały przykładowe realizacje: http://www.putlodz.com/nasze-produkty.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że udzielimy szczegółowych informacji o dostępnych produktach i usługach. W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoi zawsze klient i jego zadowolenie. Zapraszamy: http://www.putlodz.com/.

Post has attachment
W procesie produkcji korzystamy ze stali zwykłej, która jest odporna na kwasy i korozję, a przede wszystkim wykazuje właściwości trudnościeralne. Klientom oferujemy metale, takie jak miedź, aluminium oraz mosiądz. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało na stronie: http://www.putlodz.com/.
Photo
Wait while more posts are being loaded