Profile cover photo
Profile photo
Optyk Kosiński Janusz - Zakład optyczny
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Odpowiednio dobrane oprawki okularowe są w stanie zmienić twarz i poprawić jej proporcje. Mogą również optycznie wyszczuplić, podkreślić kolor oczu czy też dodać powagi. Dlatego warto solidnie się zastanowić, zanim wybierzemy tę właściwą parę okularów. Ważne, byśmy czuli się w nich wygodnie i nosili je z ochotą. Polecamy wizytę w naszych salonach - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/kontakt/salon-tarnobrzeg/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli pierwszy raz wybieramy oprawki okularowe w salonie, na pewno będziemy mieć dylemat, jaki model wybrać. Niewątpliwie fason i kolor są istotne, jednakże pod uwagę trzeba też wziąć budowę ciała, typ urody i wielkość wady wzroku. Pracownicy naszego salonu na pewno pomogą w wyborze najlepszych oprawek - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okulary powinny przede wszystkim poprawiać nasz komfort widzenia. W dobrym salonie możemy mieć pewność, że szkła zostaną dopasowane rzetelnie do naszej wady. Po wyborze szkieł zostaje jeszcze dobranie oprawek. Tutaj wszystko zależy od naszego gustu i fantazji. Zachęcamy do wizyty w naszych salonach - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/kontakt/salon-tarnobrzeg/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W odróżnieniu od soczewek okulary nie wymagają noszenia ze sobą płynu do ich przechowywania. Po zakupie będą nam służyć długie lata, dlatego warto starannie wybrać odpowiednie oprawki. Okulary można szybko zakładać i zdejmować, podczas gdy z soczewkami jest to bardziej czasochłonna czynność. Okulary od najlepszych producentów znajdą Państwo w naszych gabinetach - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co wybrać: okulary czy soczewki? Obie opcje mają swoje wady i zalety. Soczewki umożliwiają nam komfortowe uprawianie sportu. Nie musimy się obawiać, jak w przypadku okularów, że delikatne oprawki zniszczą się lub pęknie któreś ze szkieł. Soczewki od najlepszych producentów znajdą Państwo w naszej ofercie - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możemy się także zdecydować na kolorowe oprawki. Pamiętajmy jednak, że kolor powinien być dopasowany do urody danej osoby. Oprawki muszą korelować z kolorem włosów, oczu i karnacji. Kolor warto dobrać również tak, by dobrze komponował się z większością naszej garderoby. W naszym salonie z pewnością dopasują Państwo kolor oprawek - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czarny to niewątpliwie uniwersalny i klasyczny kolor oprawek okularowych. Czarne oprawki będą pasować zarówno do eleganckiego garnituru lub sukienki, jak też do zwykłych dżinsów i t-shirtu. Jeśli lubisz klasyczną elegancję, czarne oprawki będą idealnym wyborem. Szeroki wybór czarnych oprawek znajdą Państwo w naszej ofercie - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaczął się kolejny rok szkolny, zatem czas na nowe okulary! Z tej okazji w naszych salonach w Sandomierzu i Tarnobrzegu prezentujemy wyjątkowe oferty. Przez cały wrzesień dzieci do 15 roku życia mogą liczyć na atrakcyjne ceny oprawek. Szczegóły promocji w naszych salonach - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/kontakt/salon-tarnobrzeg/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy od ponad 30 lat i dbamy o Państwa wzrok. Chcemy, by w każdej sytuacji odczuwali Państwo komfort idealnego widzenia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie nawet nietypowych zleceń z najwyższą precyzją. Zanim dobierzemy odpowiednie oprawki lub soczewki, zawsze wykonujemy badanie wzroku. Zapraszamy - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszych gabinetów okulistycznych w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Mogą Państwo wykonać u nas badanie wzroku. Regularne badania są bardzo ważne, nawet jeśli wydaje nam się, że z naszym wzrokiem jest wszystko w porządku. Nasz personel dokładnie zbada oczy i oceni ich zdrowie. Zapraszamy - http://kosinski.tarnobrzeg.pl/gabinety-lekarskie/#.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded