Profile cover photo
Profile photo
Адвокатское Объединение АРТИУС
3 followers -
Адвокати та юристи, що здатні Вам допомогти
Адвокати та юристи, що здатні Вам допомогти

3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
08.07.2017 набрали чинності зміни до сімейного законодавства України, які стосуються порядку стягнення аліментів на дитину та посилюють захист відповідних прав дитини. Що змінюється та чи простіше стане їх стягувати аліменти? Саме про новели законодавства поділимося інформацією в цій статті.
Add a comment...

Post has attachment
Актуалізуючи питання державотворення в Україні, неможливо оминути сторінки нашої минувшини, що ілюструють спроби самостійного державного будівництва, прагнення українського народу до незалежності, відкривають очі на замовчувані факти та дають відповіді на злободенні питання. Аналіз феномену української національної державності нині набуває особливого звучання, адже 2017 рік – це рік 100-річчя української революції. Президентом України підписаний відповідний указ, який передбачає план святкових заходів на п’ять років, а ми, науковці, повинні в свою чергу зосередити увагу на подіях столітньої давнини.
Add a comment...

Post has attachment
На думку керівництва Національного банку України, правовий захист нині необхідний як бізнесу, так і органам державної влади. Саме таким партнером для НБУ щодо юридичної допомоги стало Адвокатське об’єднання «Артіус», адвокати якого мають значний досвід правового захисту своїх клієнтів.
Add a comment...

Post has attachment
Команда АО «Артіус» святкує – святкує перемогу над корупційними схемами та злочинною системою родинних зв’язків у судах. Причиною цьому стало завершення справи, що тривала близько 2 років.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Що потрібно пам'ятати, якщо плануєте скористатися безвізом:
∙ Для того, щоб скористатися правом безвізових поїздок, потрібно оформити закордонний біометричний паспорт.
∙ Потрібно бути готовим надати службовцям прикордонних служб європейських країн інформаціію, в тому числі документально підтверджену, про мету поїздки, наявності місця проживання, підтвердження наміру повернутися в Україну (наприклад, зворотний квиток). Можливо, показати готівку або виписку з банківського рахунку, виходячи із сум, які вимагають ті чи інші країни на добове перебування та періоду мандрівки.
∙ Необхідно придбати поліс медичного страхування і страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу (у разі подорожі на автомобілі).
∙ Мандрівник не повинен перебувати в Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду в 180 днів. Якщо необхідно перебувати в ЄС довше, доведеться оформити візу.
∙ Безвізовий режим не дає права на працевлаштування чи навчання в країнах ЄС.
∙ По безвізовому режиму можна в'їжджати в усі держави-члени ЄС (за винятком Великобританії та Ірландії), а також в 4 держави-асоційовані учасники ЄС: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.
Add a comment...

Post has attachment
Может ли заказчик дисквалифицировать участника после завершения аукциона из-за того, что его ценовое предложение не подтверждено документально?
Add a comment...

Post has attachment
В 2015 году, в рамках борьбы с коррупцией и с целью экономии государственных средств в Украине, начала свой тестовый период система электронных закупок PROZORRO, которая ввела новую форму закупок – допороговые закупки.
Add a comment...

Post has attachment
Как показывает практика, не все стало так прозрачно и правильно, как ожидалось после принятия Закона Украины «О публичных закупках». Скажем, заказчики при проведении процедур закупок устанавливают дискриминационные требования в тендерной документации и принимают решения, нарушающие права участников. Что же в таком случае делать участнику?
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded