Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe "Bilans"
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W drugiej części dokumentacji rejestracyjnej pracowników powinny znaleźć się także wszelkie pisma dotyczące przebiegu kariery zawodowej w danej firmie. Jeśli np. pracownik odbył jakieś specjalistyczne szkolenia, które podwyższyły jego kwalifikacje zawodowe, dokumenty z tym związane powinny znaleźć się w kartotece. http://www.biuro-bilans.net.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli gubisz się w gąszczu przepisów regulujących działanie niezwykle skomplikowanego systemu podatkowego w naszym kraju, nikogo to nie dziwi. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji mogących wynikać z błędów, które zdarzyłoby ci się popełnić ze względu na nieznajomość rzeczy, zgłoś się do nas. Pracownicy naszego biura podatkowego bardzo chętnie pomogą ci uporać się z kwestią, o której mowa, odciążając cię tym samym w dużym stopniu. Masz przecież każdego dnia tyle spraw do załatwienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.biuro-bilans.net.pl/zakres-ofertowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawo bilansowe zawiera szczegółowe i jednoznaczne wymagania w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych przy użyciu komputera. Obowiązki związane z realizacją zasad dotyczących komputerowego prowadzenia ksiąg rachunkowych spoczywają na kierownictwu jednostki. W ramach naszych usług prowadzimy księgi handlowe w pełnym ich zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.biuro-bilans.net.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym biurze księgowym sprawujemy należytą kontrolę merytoryczną dowodów księgowych, stanowiących podstawę zapisów. Do ksiąg rachunkowych wprowadzamy jedynie kompletnie i poprawnie zakwalifikowane do zaksięgowania w danym miesiącu dowody księgowe. W naszej pracy przykładamy szczególną uwagę do ciągłości zapisów oraz bezbłędnego działania stosowanych procedur obliczeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.biuro-bilans.net.pl.
Photo
Add a comment...

Witamy Państwa serdecznie na oficjalnym profilu Google+ Biura Rachunkowego „Bilans”! Nasza siedziba mieści się w Zielonej Górze przy ul. ul. Bohaterów Westerpatte 13. Oferujemy Państwu usługi księgowe i finansowe, takie jak: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz obsługę kadrowo-płacową, świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura na stronie: http://www.biuro-bilans.net.pl oraz do osobistego kontaktu i współpracy!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded