Profile cover photo
Profile photo
KMM Logistics Service
About
Posts

Post has attachment
ADR stanowi umowę europejską, regulującą przewóz materiałów niebezpiecznych. Jako profesjonalna firma transportowa, KMM Logistics Service posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do przewozu tego typu załadunków, z wyjątkiem materiałów wybuchowych i radioaktywnych: https://www.kmmlogistics.pl/transport-adr/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach specjalistycznej oferty transportowej, proponujemy Państwu profesjonalne usługi spedycyjne, obejmujące przewóz ładunków pod ścisłą kontrolą temperatury, farmaceutyczny oraz mroźniczy. Szczegóły zamieściliśmy pod adresem: https://www.kmmlogistics.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KMM Logistic Sp. z o. o. – siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Olsztynie, przy Alei M. J. Piłsudskiego76. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do skontaktowania się z nami przy pomocy danych teleadresowych, zamieszczonych na naszej stronie internetowej: https://www.kmmlogistics.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma KMM Logistic oferuje Państwu ekspresowy transport międzynarodowy. Nasza spedycja obejmuje Europę, a także kraje azjatyckie i Rosję. Doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, zapewniają bezpieczeństwo przewożonego ładunku przez całą podróż. Z nami mogą być Państwo pewni, iż towar dotrze na docelowe miejsce cały i na czas: https://www.kmmlogistics.pl/transport-miedzynarodowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i odpowiedzialnego przewoźnika, polecamy swoje usługi! Firma KMM Logistic posiada nowoczesną flotę samochodową, nasi kierowcy to doświadczone osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i znajomością kilku języków, a z naszymi pojazdami jesteśmy w stałej łączności dzięki systemowi GPS. Szczegółowe informacje o naszej firmie i ofercie przedstawiamy na stronie: https://www.kmmlogistics.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachowanie obowiązujących norm, obejmujących warunki higieniczne, optymalne środowisko w przestrzeni ładunkowej pojazdu itp., pozwala nam na bezpieczny transport produktów farmaceutycznych i pochodnych. Nasze samochody są odpowiednio przygotowane do przewozu tego typu produktów, jest to między innymi możliwość monitorowania temperatury. Więcej o tej części naszej oferty przeczytają Państwo pod adresem: https://www.kmmlogistics.pl/transport-farmaceutyczny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma logistyczna z siedzibą w Olsztynie jest obecna na rynku od 2008 roku. Powstała na podwalinach doświadczenia zdobytego przez jej założycieli w poprzednich firmach transportowych. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych przewoźników ładunków specjalistycznych o międzynarodowym zasięgu: https://www.kmmlogistics.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tak specjalistyczna branża, jaką jest międzykrajowy przewóz towarów, wymaga nowoczesnego zaplecza w postaci odpowiednio przystosowanych, niezawodnych samochodów dostawczych. Każdy z pojazdów KMM Logistics Service wyposażony został w system GPS oraz profesjonalny zestaw ADR, o czym piszemy więcej pod adresem: https://www.kmmlogistics.pl/flota/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani spedycją międzynarodową lub krajową, szukają doświadczonego przewoźnika materiałów niebezpiecznych lub farmaceutyków – zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy szczegóły naszej oferty. Dane kontaktowe do nas znajdują się pod adresem: https://www.kmmlogistics.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Transport ADR – czyli przewóz materiałów uznanych za niebezpieczne, transport międzynarodowy, transport mroźniczy oraz transport farmaceutyczny – wszystkie nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, zachowując wszelkie środki ostrożności. W działaniu jesteśmy solidni, terminowi i niezawodni: https://www.kmmlogistics.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded