Profile cover photo
Profile photo
Alfapanel Sp. z o.o.
About
Alfapanel Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Wykonujemy także projekty hal z płyt warstwowych. Do tego celu wykorzystujemy profile gięte na zimno. Konstrukcje tego typu można wykorzystać jako namioty magazynowe lub pawilony handlowe i kontenery mieszkalne. Nasze hale spełniają wszelkie europejskie normy i wykorzystują nowoczesne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.e-plytawarstwowa.pl/hale-stalowe-lego-namioty-magazynowe. 

Post has attachment
Od lat z powodzeniem zaopatrujemy naszych Klientów w najlepszej jakości płyty i panele warstwowe oraz konstrukcje stalowe. Zrealizowaliśmy mnóstwo zamówień na terenie całego kraju. Nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje. Oprócz produktów fabrycznie nowych oferujemy także płyty warstwowe używane. Zachęcamy do współpracy - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/i/Kontakt/17. 
Photo

Post has attachment
Do użytku w różnego typu chłodniach i mroźniach doskonale nadają się nasze płyty warstwowe chłodnicze. Są bardzo szczelne i odznaczają się niskim współczynnikiem przepuszczalności ciepła. Dzięki zastosowaniu rdzenia poliuretanowego sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach. Zachęcamy do zakupów - http://www.e-plytawarstwowa.pl/plyta-warstwowa-chlodnicza. 
Photo

Post has attachment
Eko Fala - Płyta Falista włókno-cementowa w kolorze szarym przyda się wszystkim hodowcom zwierząt. Płytę można wykorzystać na obory, chlewnie, kurniki, stajnie oraz magazyny zboża. Dzięki jej zastosowaniu można stworzyć odpowiedni mikroklimat dla hodowania zwierząt, jak i do przechowywania płodów rolnych. Polecamy - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/p/Eko-Fala-Plyta-dachowa-falista-wlokno-cementowa-SZARA/604. 
Photo

Post has attachment
Płyty warstwowe mogą być świetną alternatywą dla dachówki i blachodachówki przy budowie domów jednorodzinnych. Wykorzystanie płyt warstwowych z blachodachówką zapewnia szybki czas realizacji inwestycji. Dodatkowo stanowią one bardzo dobrą izolację cieplną i charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Polecamy - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/p/Plyta-dachowa-z-blachodachowka-80mm/600. 

Post has attachment
Blacha trapezowa na dach jest konstrukcją o prostej i wyrazistej formie. Jest bardzo funkcjonalna, do tego sztywna i niezwykle wytrzymała. Dzięki temu można ją z powodzeniem stosować przy zadaszeniu obiektów gospodarczych oraz wiat stalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór blach o różnych wymiarach i kolorystyce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://www.e-plytawarstwowa.pl/blacha-trapezowa. 
Photo

Post has attachment
Jesteśmy dumni z zatrudnianego personelu. Nasi pracownicy tworzą kadrę o wieloletnim doświadczeniu. Składają się na nią projektanci i ekipy montażowe. Dzięki najlepszej kadrze jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług. Zajmiemy się zarówno wykonaniem projektu, dostawą zakupionego towaru, jak i serwisem. Polecamy - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/i/O-firmie/19. 
Photo

Post has attachment
Świadczymy pomoc w tworzeniu stabilnych konstrukcji stalowych i lekkich obudów. Oferujemy naszym Klientom najlepsze płyty warstwowe i izolacyjne oraz blachy trapezowe. Uzupełnieniem naszego asortymentu są różnego rodzaju świetliki dachowe i ścienne, akcesoria do płyt warstwowych oraz rynny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.e-plytawarstwowa.pl/rynny-rury-spustowe. 
Photo

Post has attachment
Hale stalowe w naszej ofercie dostępne są w 3 systemach: zimnym, lekko ciepłym i ciepłym. Hale systemowe zimne czyli nieogrzewane sprawdzą się jako np. garaże na maszyny rolnicze. Hale lekko ciepłe i ciepłe sprawdzą się tam, gdzie konieczne jest utrzymanie dodatniej temperatury zimą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty hal stalowych - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/c/HALE-STALOWE-LEGO/113. 
Photo

Post has attachment
Nasza bogata oferta obejmuje także panele bramowe. Dysponujemy panelami do produkcji bram segmentowych zarówno do budynków wielorodzinnych, jak i budynków przemysłowych. Blachy, które wykorzystujemy w produkcji, są ocynkowane i powlekane poliestrem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.e-plytawarstwowa.pl/pl/c/PANEL-BRAMOWY/104. 
Wait while more posts are being loaded