Profile cover photo
Profile photo
Centrum Medyczne Zdrowy Profil
1 follower
1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Już jest! Nasz nowy film, w którym mówimy, co jest dla nas najważniejsze! Dajcie ❤ jeżeli Wam też się podoba

Post has attachment
Wielkimi krokami zbliża się jesień a wraz z nią zwiększona zachorowalność na infekcje wirusowe. Warto więc sięgnąć po największą naturalną broń w walce z wirusami czyli CZOSNEK :) Być może zapach nie jest jego najmocniejszą stroną, ale za to odwdzięczy się Wam skutecznym zapobieganiem infekcjom wirusowym układu oddechowego i ich zwalczaniem. Swą wielką moc czosnek zawdzięcza lotnym związkom siarkowym i olejkom eterycznym.

Dajcie znać jakie macie inne, domowe sposoby na infekcje wirusowe :)
Photo

Post has attachment
Dzisiaj przyjechała do nas dostawa nowych filiżanek z serduszkami! 💚💚💚
Zielona herbata będzie teraz smakowała lekarzom i pielęgniarkom jeszcze lepiej! ☕ :)
Dajcie znać czy Wam też się podobają! :)
Photo

Post has attachment
W związku z prośbami naszych pacjentów nawiązaliśmy współpracę z psychologiem i psychoterapeutą Panią Magdaleną Mazurek :) Więcej informacji przeczytacie na naszej stronie:

Post has attachment
Nasz Pan Kaczka 🦆 był ostatnio bardzo smutny. Jego grzbiet był pusty jak portfel trzy dni po wypłacie :) Nie chcieliśmy, żeby Pan kaczka wpadł w depresję, dlatego zamówiliśmy 15 kg migdałów w czekoladzie. Od dzisiaj (właśnie odebraliśmy dostawę) Pan Kaczka jest już wypełniony słodkościami, którymi chętnie częstuje pacjentów :)

Na zdjęciu Pan Kaczka odbierający dostawę :) 🦆🌟
Photo

Post has attachment
A jak Wy spędziliście weekend? :) ☀☀☀
Photo

Post has attachment
Najbliższe tygodnie będą dla nas wyjątkowo słodkie, nie tylko z powodu wakacji :) Cieszymy się, bo czekają nas dwa śluby! Za mąż wychodzą: nasza rejestratorka Magda i nasza pielęgniarka Weronika! 👰🤵💍💑
W imieniu całego zespołu składamy im najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia i szczęścia na nowej drodze życia! ❤❤❤
Photo

Post has attachment
Jesteśmy dumni z naszych lekarzy, bo nie tylko leczą, ale także przyczyniają się do rozwoju medycyny jako nauki. 🔬💊💉
Tym razem wyróżnienie otrzymała dr Katarzyna Gałecka (reumatolog) za pracę "Zapalenie aorty i pnia płucnego w przebiegu olbrzymiokomórkowego zapalenia tętnic"
Gratulujemy!
Photo

Post has attachment
Dzisiaj mamy dla Was kolejną radę :) Zalet jedzenia warzyw i owoców jest wiele - dostarczają nam witamin, mikroelementów, błonnika, enzymów i soli mineralnych; są idealną alternatywą dla słodkich i słonych przekąsek - dzięki dobrze zbilansowanej diecie mamy dużo energii do pracy i dzięki temu możemy więcej! :)
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Was do przeczytania naszej relacji z niedzielnego biegu we Wrzeszczu z cyklu Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska :)

Wait while more posts are being loaded