Profile cover photo
Profile photo
TeatrSiemaszkowej
6 followers
6 followers
About
TeatrSiemaszkowej's posts

Post has attachment
Wczoraj dotarło do nas to cudo - samochód RENAULT TRAFIC PASSANGER, który przyjechał do Teatru prosto z salonu!

Auto zostało zakupione w ramach realizacji projektu pn.: "NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY TEATR - ZAKUP WYPOSAŻENIA NA POTRZEBY DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ", na który nasz Teatr otrzymał dofinansowanie w 2017 r. w ramach Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. „Rozwój infrastruktury kultury”.

Dziękujemy! Jesteśmy przekonani, że dobrze wykorzystamy ten piękny samochód.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.07.2017
7 Photos - View album

Post has attachment

Miło nam poinformować, że weźmiemy udział w Programie Teatr Polska. Listę spektakli, które otrzymały dofinansowanie objazdów otwiera „Beze mnie” w reż. Tomasza Cymermana. Dzięki zakwalifikowaniu się do projektu zagramy to przedstawienie w sześciu miastach na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Post has attachment
Drodzy Widzowie!

Dziękujemy za cudowny, wspólnie spędzony rok. Po pełnym wyzwań sezonie pracownicy Teatru idą na zasłużone urlopy. Tym samym kasa Teatru będzie nieczynna do dn. 31 sierpnia br.

Zapraszamy we wrześniu! Spotkajmy się w „Siemaszce”!

Post has attachment

Post has attachment
Ostatni czerwcowy, upalny weekend część zespołu artystycznego i technicznego naszego Teatru spędziła w Bielsku-Białej. Zagraliśmy tam „Chorego z urojenia” w reż. Waldemara Śmigasiewicza w ramach wydarzenia FUNfest. Festiwal Komedii Południa, który zaraz po zakończeniu sezonu teatralnego zorganizował Teatr Polski.

Post has attachment

Post has attachment
List od Marszałka Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Marka Kuchcińskiego.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia trailera spektaklu "Chory z urojenia"! Przedstawienie niebawem zaprezentujemy na Festiwalu Komedii FUNfest w Bielsko-Białej!

Post has attachment
13 czerwca 2017 roku z pewnością na trwałe zapisze się w historii Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, jak i województwa podkarpackiego. Dzisiaj, na Zamku w Łańcucie, odbyło się uroczyste podpisanie Deklaracji Założycielskiej Międzynarodowego Festiwalu Sztuk TRANS / MISJE Rzeszów-Koszyce-Ostrava-Debreczyn-Lwów. Jego pierwsza edycja odbędzie się w sierpniu 2018 r. w Rzeszowie.
Wait while more posts are being loaded