Profile cover photo
Profile photo
НТБ ПолНТУ імені Юрія Кондратюка
4 followers -
Науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
Науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Вітання з нагоди святкування 25-ої річниці незалежності України!


Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Вітаємо Вас із Державним святом – Днем Державного Прапора України та
Днем незалежності України!

У цей день більше двох десятиліть тому Україна започаткувала нову епоху в своїй історії. Здобувши незалежність, український народ продемонстрував свою волелюбність, соборність та підтвердив історичну державницьку традицію. Патріотизм і згуртованість, гордість за Україну – ці почуття єднають громадян нашої країни в єдиному прагненні до благополуччя, миру і злагоди в ім’я процвітання нашої Батьківщини!
За високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів та з нагоди Дня незалежності України наказом ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка науково-педагогічних працівників нагороджено Почесною грамотою ПолтНТУ та грошовими преміями та відзначено Подякою ректора ПолтНТУ. Також науково-педагогічні працівники ПолтНТУ з нагоди Дня незалежності України відзначені Грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради.
У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, оптимізму та незламної віри в щасливу долю України! Нехай злагода, мир та добро панують у Ваших оселях, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої держави!
З повагою,
ректор Володимир Онищенко,
голова профспілкового комітету працівників Василь Сажко,
президент студентського парламенту Володимир Даценко,
голова профспілкового комітету студенів Дмитро Задворкін
Photo

Post has attachment
ПолтНТУ приєднався до національного проекту “Місто професій”

ПолтНТУ приєднався міського проекту «Місто професій», де діти віком від 2 до 18 років мали можливість спробувати себе у ролі працівників різних професій.

Полтава вдало вхопила естафету національного проекту та стала 20-тим пунктом, де відбувся масштабний проект «Місто професій». Загалом участь у заходах візьме понад 25 міст України.
Активну участь у міському заході взяли представники більше ніж тридцяти різноманітних організацій та компаній Полтавщини. Серед них були і представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Співробітники ПолтНТУ влаштували для всіх бажаючи різноманітні майстер-класи з професій, яких навчають у провідному виші Полтавщини. Суть даного проекту – дати можливість дітям зрозуміти, що таке модель суспільства та визначитись у своєму професіональному орієнтуванні. Так як проект проходив у ігровій формі до заходу долучилась величезна кількість учасників.
На вході діти отримували паспорт «Громадянина України» для того, щоб влаштуватися на роботу. Попрацювавши, їм видавалась заробітна плата, на яку у найближчих магазинах вони мали можливість придбати солодощі або отримати подарунки.
Рена Дарсанія,
ІАЦ ПолтНТУ
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-23
4 Photos - View album

Post has attachment
ПолтНТУ учасник програми «4 Кроки до Інновацій»

Завершено другий етап спільної навчально-практичної програми «4 Кроки до Інновації», що реалізується в рамках Угоди про партнерство з питань комерціалізації результатів науково-технічної діяльності між Міністерством освіти і науки України та групою компаній GrowthUp.
Днями Міністерством освіти і науки України (посилання http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/08/17/chotiri-proekti-vnz-projshli-do-nastupnogo-etapu-programi-«4-kroki-do-innovacziyi»/) було оголошено результати другого етапу реалізації спільної навчально-практичної програми «4 Кроки до Інновації». За висновками міжнародних експертів у наступному етапі програми візьмуть участь чотири проекти, серед яких проект, запропонований командою науковців ПолтНТУ: «Засоби забезпечення електромагнітної сумісності систем розумного будинку».
Далі учасників програми очікує напружена робота з провідними фахівцями у галузі трансферу технологій. Адже керуючий партнер Програми – бізнес-акселератор GrowthUP (український бізнес-акселератор, сфокусований на роботі з технологічними стартапами, який працює в цій галузі з 2005 року та має досвід реалізації декількох десятків вдалих проектів) на наступному – третьому етапі програми забезпечить командам науковців всебічну методичну підтримку та супроводження їх проектів на шляху до комерціалізації і трансферу розроблених в межах програми технологій.
Нагадаємо, що метою спільної навчально-практичної програми «4 Кроки до Інновації»є сприяння підвищенню рівня знань науковців з планування та побудови проектів у сфері технологічного бізнесу, пошуку потенційних інвесторів для здійснення науково-технологічних розробок вищих навчальних закладів та подальшої їх комерціалізації і трансферу технологій. Програма складається з чотирьох етапів: лекційні заняття; відбір команд за проектами; методична підтримка R&D та підтримка комерціалізації проекту.
Перший етап Програми стартував 26 – 27 травня у форматі дводенного навчання (посилання на http://rmv.pntu.edu.ua/news/view/url/molodі-vchenі-poltntu-doluchilis-do-realіzacіy) – навчальних семінарів з питань технологічного бізнесу та комерціалізації результатів науково-технічної діяльності, участь в якому взяли понад 100 науковців, науково-педагогічні працівників, аспірантів та студентів із 46 вищих навчальних закладів.
За матеріалами МОН України

Post has attachment
У ПолтНТУ готуються до нового навчального року

У ПолтНТУ проходять ремонтні роботи аудиторій, лабораторій та фасадів навчальних корпусів для забезпечення більш комфортного навчання студентів.

У зв’язку з підготовкою до початку нового навчального року в ПолтНТУ проводяться ремонтні роботи з покращення навчально-лабораторної бази університету.

За ініціативи адміністрації ПолтНТУ та силами адміністративно-господарської частини потягом літніх канікул проводяться ремонтні роботи у навчальних аудиторіях, лабораторіях, фасадах навчальних корпусів. Також, буде проведено ремонт асфальтового покриття на алеях університету, проведено реконструкцію парканів, теплових та водопровідних мереж, а також та замінено вікна на енергозберігаючі.

Адміністрація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка продовжує вдосконалювати та підтримувати на високому рівні матеріально-технічну базу університету за для забезпечення належних сприятливих умов для навчання студентів та роботи працівників університету.
Анна Черв`як
ІАЦ ПолтНТУ
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-23
9 Photos - View album

Post has attachment
Співпраця ПолтНТУ з міжнародною організацією Centropa

4 – 13 липня у Відні, Празі та Берліні (Австрія, Чехія та Німеччина) проходила Summer Academy Centropa 2016, де підвищували кваліфікації 90 викладачів іноземних мов, літератури та історії із Європи, Ізраїлю та США.
Організація Centropa займається збереженням і популяризацією історії окремих сімей в ХХ ст. Вона збирає сімейні фотографії, які супроводжуються історіями зображених на них людей. На основі фотографій створює мультимедійні фільми, які показують як офіційні програми на міжнародних кінофестивалях, видає ілюстровані книги, організовує пересувні виставки, які були показані в Іспанії, Ізраїлі, Польщі, Угорщині, Австрії, Литві, Румунії, США. На програмах, які проводить Centropa, викладачі діляться досвідом використання цих матеріалів.

Цього року Summer Academy Centropa відвідала старший викладач кафедри історії Олена Вітринська. Протягом 10 днів учасники проекту із 18 країн відвідали історичні музеї, картинні галереї, пам’ятки історії в Відні, Терезені, Празі та Берліні. Ділячись на інтернаціональні, регіональні групи та на групи за принципом спеціалізації (викладачі іноземних мов, літератури, історії) учасники розробляли уроки, ділились практичним досвідом застосування матеріалів Centropa. Відбулися зустрічі із героями біографічних фільмів жертв тоталітарних режимів.

Протягом Summer Academy Centropa 2016 учасники підготували і презентували свої проекти. Олена Вітринська разом із колегами-істориками із Чернігова займалась зйомкою, монтажем і озвученням фільму про Summer Academy Centropa 2016. Цей досвід дає можливість створювати короткометражні документальні фільми історичної тематики, використовуючи сімейні фотографії викладачів і студентів ПолтНТУ, а потім показувати їх на заняттях із історії України.
За матеріалами кафедри історії
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-23
4 Photos - View album

Post has attachment
У ПолтНТУ відбулося зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

10 серпня відбулося засідання приймальної комісії ПолтНТУ на якому затвердили списки зарахованих абітурієнтів на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб.

У ПолтНТУ на засіданні приймальної комісії під головуванням ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка декани факультетів проінформували про р зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб за усіма спеціальностями. Остаточні списки зарахованих вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб були оприлюднені 10 серпня 2016 р.

Зі списками зарахованих на навчання абітурієнтів у ПолтНТУ можна ознайомитись на офіційному сайті університету.
Рена Дарсанія,
ІАЦ ПолтНТУ
Photo
Photo
2016-08-23
2 Photos - View album

Post has attachment
У ПолтНТУ відбулося зарахування абітурієнтів за державним замовленням

5 серпня відбулося засідання приймальної комісії ПолтНТУ на якому затвердили списки зарахованих абітурієнтів за державним замовленням ПолтНТУ.

На засіданні приймальної комісії під головуванням ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка члени комісії проінформували про зарахування абітурієнтів рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. Остаточні списки зарахованих вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за кошти держбюджету були оприлюднені 5 серпня 2016 р.

Зі списками рекомендованих до вступу та зарахованих на навчання абітурієнтів у ПолтНТУ можна ознайомитись на офіційному сайті університету.
З нетерпінням чекаємо Вас серед студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Рена Дарсанія,
ІАЦ ПолтНТУ
Photo
Photo
2016-08-23
2 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
100 книг, которые должен прочитать каждый

1 Михаил Булгаков — Мастер и Маргарита

2 Антуан де Сент-Экзюпери — Маленький принц

3 Михаил Булгаков — Собачье сердце

4 Лев Толстой — Война и мир

5 Федор Достоевский — Преступление и наказание

6 Михаил Лермонтов — Герой нашего времени

7 Илья Ильф, Евгений Петров — Двенадцать стульев

8 Александр Пушкин — Евгений Онегин

9 Габриэль Гарсиа Маркес — Сто лет одиночества

10 Антон Чехов — Рассказы

11 Николай Гоголь — Мёртвые души

12 Федор Достоевский — Идиот

13 Артур Конан-Дойль — Приключения Шерлока Холмса

14 Илья Ильф, Евгений Петров — Золотой теленок

15 Лев Толстой — Анна Каренина

16 Николай Гоголь — Вечера на хуторе близ Диканьки

17 Даниель Дефо — Робинзон Крузо

18 Эрих Мария Ремарк — Три товарища

19 Маргарет Митчелл — Унесённые ветром

20 О.Генри — Рассказы

21 Марк Твен — Приключения Тома Сойера

22 Уильям Шекспир — Ромео и Джульетта

23 Александр Дюма — Три мушкетера

24 Оскар Уайльд — Портрет Дориана Грея

25 Эрнест Хемингуэй — Старик и море

26 Джером Д. Сэлинджер — Над пропастью во ржи

27 Алан Александр Милн — Винни-Пух

28 Кен Кизи — Пролетая над гнездом кукушки

29 Стендаль — Красное и чёрное

30 Эрих Мария Ремарк — На западном фронте без перемен

31 Александр Дюма — Граф Монте-Кристо

32 Уильям Шекспир — Гамлет

33 Александр Пушкин — Капитанская дочка

34 Льюис Кэрролл — Алиса в стране чудес

35 Мигель Сервантес — Дон-Кихот

36 Джон Толкиен — Властелин колец

37 Джейн Остин — Гордость и предубеждение

38 Марк Твен — Приключения Гекльберри Финна

39 Иван Гончаров — Обломов

40 Иоганн Вольфганг фон Гёте — Фауст

41 Федор Достоевский — Братья Карамазовы

42 Александр Грин — Алые паруса

43 Иван Тургенев — Отцы и дети

44 Михаил Булгаков — Белая гвардия

45 Ричард Бах — Чайка по имени Джонатан Ливингстон

46 Александр Пушкин — Повести Белкина

47 Виктор Гюго — Собор Парижской Богоматери

48 Артур Конан-Дойль — Собака Баскервиллей

49 Джордж Оруэлл — 1984

50 Джек Лондон — Мартин Иден

51 Джером К. Джером — Трое в лодке, не считая собаки

52 Борис Пастернак — Доктор Живаго

53 Шарлотта Бронте — Джейн Эйр

54 Эрих Мария Ремарк — Триумфальная арка

55 Рэй Брэдбери — 451 градус по Фаренгейту

56 Аркадий и Борис Стругацкие — Пикник на обочине

57 Аркадий и Борис Стругацкие — Понедельник начинается в субботу

58 Михаил Шолохов — Тихий Дон

59 Жюль Верн — Дети капитана Гранта

60 Станислав Лем — Солярис

61 Александр Грибоедов — Горе от ума

62 Роберт Льюис Стивенсон — Остров сокровищ

63 Гомер — Одиссея

64 Джек Лондон — Белый Клык

65 Аркадий и Борис Стругацкие — Трудно быть богом

66 Жюль Верн — Таинственный остров

67 Иван Бунин — Тёмные аллеи

68 Ричард Бах — Иллюзии

69 Владимир Набоков — Лолита

70 Стендаль — Пармская обитель

71 Гомер — Илиада

72 Фрэнсис Скотт Фицджеральд — Великий Гэтсби

73 Джованни Боккаччо — Декамерон

74 Пауло Коэльо — Алхимик

75 Борис Акунин — Приключения Эраста Фандорина

76 Вениамин Каверин — Два капитана

77 Теодор Драйзер — Американская трагедия

78 Эмили Бронте — Грозовой перевал

79 Харпер Ли — Убить пересмешника

80 Эрнест Хемингуэй — Прощай оружие

81 Умберто Эко — Имя Розы

82 Ярослав Гашек — Похождения бравого солдата Швейка во время мировой войны

83 Франц Кафка — Процесс

84 Николай Гоголь — Тарас Бульба +

85 Этель Лилиан Войнич — Овод

86 Колин Маккалоу — Поющие в терновнике

87 Эрнест Хемингуэй — Праздник, который всегда с тобой

88 Курт Воннегут — Бойня номер пять, или Крестовый поход детей

89 Ричард Бах — Единственная

90 Джеймс Клавелл — Сегун

91 Андрей Платонов — Котлован

92 Лев Толстой — Хаджи Мурат

93 Виктор Гюго — Отверженные

94 Элинор Портер — Поллианна

95 Жорж Санд — Консуэло

96 Ричард Бах — Мост через вечность

97 Астрид Линдгрен — Пеппи Длинныйчулок

98 Эрих Мария Ремарк — Жизнь взаймы

99 Вольтер — Кандид, или оптимизм

100 Джеймс Джойс — Улисс

________________________
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-14
7 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded