Profile cover photo
Profile photo
Kadłubowski Andrzej. Zakład usług geologiczno - geotechnicznych
About
Posts

Post has attachment
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Wszystko z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.kadlubowski.waw.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Budowa mieszkań powinna zostać poprzedzona odpowiednią weryfikacją jakości gruntu. Ma to związek z bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców, a także stabilnością konstrukcji. http://www.kadlubowski.waw.pl/
Photo

Post has attachment
Tym z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się nieco więcej na temat naszych usług, polecamy naszą stronę internetową: http://www.kadlubowski.waw.pl/kontakt.html. W podanej zakładce umieściliśmy wiele możliwości kontaktu.
Photo

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się w badaniach geotechnicznych gruntu. Ich przeprowadzenie jest niezwykle istotne ze względu na planowane inwestycje budowlane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością: http://www.kadlubowski.waw.pl/.
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do bezpośredniej wizyty w naszej firmie! Aby ułatwić Państwu dojazd do naszego biura, na podanej stronie internetowej umieściliśmy szczegółową mapkę dojazdu: http://www.kadlubowski.waw.pl/kontakt.html.
Photo

Rozpoczęcie budowli, każdorazowo powinno być poprzedzone weryfikacją jakości gruntu. Nasza firma oferuje Państwu specjalistyczne usługi geotechniczne, jak również geologiczne. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.kadlubowski.waw.pl/.

Post has attachment
Głównym celem badań zagęszczenia gruntu jest ustalenie, czy grunt został odpowiednio przygotowany pod daną inwestycję. Jeśli szukają Państwo specjalisty, który sprawnie i precyzyjnie wykona badanie zagęszczenia gruntu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład Usług Geologiczno-geotechnicznych Andrzeja Kadłubowskiego http://www.kadlubowski.waw.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, rozległa wiedza z dziedziny geologii oraz współpraca z uznanymi firmami geologicznymi oraz wiertniczymi, sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie. Zaowocowało to uczestnictwem w wielu istotnych projektach, w tym m.in. w pracach geologiczno-inżynieryjnych przy budowie II i III odcinka warszawskiego metra. Więcej o naszej pracy przeczytasz na stronie http://www.kadlubowski.waw.pl/.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się badaniami gruntów oraz przygotowywaniem dokumentacji geotechnicznej oraz geologiczno-inżynierskich. Pełna oferta usług świadczonych przez nasz Zakład Usług Geologiczno-Geotechnicznych dostępna jest na stronie http://www.kadlubowski.waw.pl/oferta.html. Zapraszamy do współpracy!

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas usługami geologiczno-geotechnicznymi, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa wiadomość. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Więcej informacji o oferowanej przez nas obsłudze geologiczno-geotechnicznej znajdą Państwo na stronie http://www.kadlubowski.waw.pl/.
Wait while more posts are being loaded