Profile cover photo
Profile photo
Stolarnia Mieczysław Dominiak
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Klasyka i nowoczesność. Finezja i elegancja. Prostota i dekoracyjność. Projektujemy schody, które będą odpowiadały dokładnie Państwa oczekiwaniom. Na życzenie Klienta sprowadzamy drewno z egzotycznych krajów. Nowoczesny sprzęt do obróbki drewna i wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu: http://schody.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stolarnia Domschod – tworzymy schody z duszą… Choć brzmi to bardzo tajemniczo, tak naprawdę dusza jest całkiem „przyziemnym” elementem schodów. Jest to wolna, niezabudowana przestrzeń między dwoma biegami. I choć to tylko element konstrukcji, nasze schody naprawdę mają duszę. Zapraszamy do obejrzenia galerii schodów drewnianych: http://schody.szczecin.pl/konstrukcji-gietej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drewno jest najstarszym materiałem wykorzystywanym przez człowieka. Dzięki łatwości w pozyskiwaniu, łatwej obróbce i szerokim zastosowaniu istnieje obecne niemal w każdej dziedzinie życia. Jako naturalny materiał jest piękną ozdobą każdego domu czy mieszkania. Odpowiednio dobrany do zastosowania rodzaj, kolor i twardość drewna gwarantuje piękny efekt końcowy i trwałość na długie lata. Szeroka oferta naszych produktów znajduje się na stronie: http://schody.szczecin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stolarnia Domschod zaprasza na swojego bloga. Zależy nam na przybliżeniu Państwu działalności naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy radą i pomocą. Ciekawostki i informacje, które znajdą Państwo na naszym blogu, pomogą rozwiać wątpliwości dotyczące montażu lub właściwości produktów. A jeśli planują Państwo ich zakup, podjęcie decyzji ułatwi rzetelna wiedza zawarta na naszym blogu. Zapraszamy do lektury: http://schody.szczecin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważną kwestią jest decyzja o umiejscowieniu schodów. Należy wziąć pod uwagę nie tylko względy estetyczne i kompozycyjne przestrzeni, lecz także właściwości użytkowe, a przede wszystkim konstrukcyjne, świadczące o bezpieczeństwie. O przykładowych rozwiązaniach nowoczesnych schodów drewnianych piszemy w obszernym artykule na naszym blogu: http://schody.szczecin.pl/wpis-blog/nowoczesne-rozwiazania-w-konstrukcjach-schodow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukają Państwo estetycznie prezentujących się schodów, a jednocześnie odpornych na ścieranie i wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne, odpowiednim wyborem będzie drewno klonowe. O własnościach poszczególnych gatunków drewna przeczytają Państwo pod adresem: http://schody.szczecin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalna firma stolarska, realizujemy wszelkie projekty, zarówno ściśle według przesłanych nam przez Klienta wytycznych, jak i własnego autorstwa. W pracy używamy wysokiej jakości drewna, wybranego przez Klienta gatunku. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie: http://schody.szczecin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczeciński Zakład Stolarski Domschod, to działalność w branży stolarskiej od 1946 roku. Wraz z początkiem lat 90 – tych, specjalnością Zakładu stało się projektowanie i wykonawstwo schodów drewnianych. Aktualna oferta Domschod obejmuje także meble z drewna, wykonywane na zamówienie Klienta. Więcej o firmie piszemy na stronie: http://schody.szczecin.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schody, jako jeden z bardziej dominujących elementów wyposażenia wnętrza, z pewnością odgrywają ważną rolę w jego estetyce. Nie można jednak zapomnieć o kwestiach bezpieczeństwa użytkowania. Temu właśnie zagadnieniu poświęciliśmy osobny artykuł, który znajdą Państwo na naszym blogu: http://schody.szczecin.pl/wpis-blog/bezpieczne-schody-co-to-oznacza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszczególne gatunki drewna posiadają swoje niepowtarzalne właściwości, głównie, jeżeli chodzi o wygląd. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy krótką charakteryzację najbardziej popularnych gatunków, która z pewnością ułatwi Państwu odpowiedni wybór: http://schody.szczecin.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded