Profile cover photo
Profile photo
Novin Marketing (‫نوین مارکتینگ‬‎)
164 followers
164 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
روز به روز تعداد کاربران تلگرام بالاتر می رود. با توجه به رشد روز افزون سریع تلگرام و بالا تر رفتن تعداد کاربران آن، این کمپانی در ورژن های جدیدش تغییرات بسیار خوبی در آپدیت های خود ایجاد میکند که از اول درخواست خیلی از کاربران این نرم افزار بوده است ، همچنین از انجام یکی از رفتارهای آزار دهنده که توسط اسپمر ها و موسسه تبلیغاتی انجام میشد میتوان جلوگیری کرد.با به روز شدن جدید برنامه که در حال حاضر برای دستگاه های اندرویدی انتشار یافته و در آینده ای نه چندان دور برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود شما میتوانید تعیین کنید چه کسانی شما را به گروه های تلگرام اضافه کنند.
1-در ابتدا بروزرسانی جدید برنامه تلگرام را دانلود کرده و سپس نصب کنید . برای اینکار ابتدا وارد بخش تنظیمات شوید و در قسمت Setting رفته و بر روی قسمت Privacy and Security تپ کنید.

2-همانطور که می بینید گزینه ای تحت عنوان Groups اضافه شده است در حالیکه در نسخه های قبلی وجود نداشت .

3-همانگونه که مشاهده می کنید ابن قسمت به طور پیشفرض بر روی Everybody تنظیم شده است که خودتان میتوانید آن را تغییر دهید و بر روی My Contacts تنظیم کنید تا فقط افرادی که در لیست دوستان شما هستند قادر به اضافه کردن شما به گروه های تلگرام باشند.

4- در این قسمت نیز بخشی وجود دارد که اگر تعدادی از دوستان و افرادی که در لیست هستند هنوز هم بدون اجازه ، شما را به گروه های تلگرام اضافه میکنند شما میتواننید لیست استثنا Never Allow تعریف کنید تا به هیچ عنوان نتوانند شما را ناخواسته به گروه اضافه کنند.در صورتی که بخش بالا رویMy Contacts باشد با تپ بر روی Add User بخش Never Allow میتوانید شخص مورد نظر را از لیست انتخاب و بر روی تیک بالا تپ کنید.

5- اما به طوری کلی برای تنظیمات کلی می توانید بر روی تیک بخش Groups تپ کنید تا تغییرات در اکانت شما ذخیره شود.با به کارگیری از این قابلیت کلیدی تلگرام میتوانید خیلی راحت از شر ورود بدون دعوت و ناخواسته به گروه هایی که شناخته شده نیستند جلوگیری کنید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded