Profile cover photo
Profile photo
FPH Arcona
About
Posts

Post has attachment
Kulka z włókna poliestrowego standardowo wykonywana jest z włókna 7dx32mm silikonowanego HCS (Hollow Conjugate Siliconized). Włókno poliestrowe zapewnia dużą sprężystość wypełnienia. i doskonale dopasowuje się do wypełnionego elementu poprzez płynne przemieszczanie się kulki. Co istotne, kulka z włókna poliestrowego jest neutralna wobec organizmu człowieka i nie powoduje żadnych alergii. http://arcona.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Intertek to przedsiębiorstwo z siedzibą w Londynie, funkcjonujące na rynku międzynarodowym w obszarze oceny zgodności, inspekcji towarów, testowania produktów i certyfikacji. Intertek jest największym światowym przedsiębiorstwem z branży testowania dóbr konsumpcyjnych, dysponuje siecią przeszło 1000 laboratoriów w prawie 100 krajach. Kulka z Włókna Poliestrowego Trudnopalnego naszej produkcji jest wypełnieniem atestowanym przez Intertek. Polecamy nasze usługi - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Arcona oferuje także poduszki tapicerskie dla przemysłu meblowego oraz przemysłu pościelowego. Poduszki naszej produkcji uszyte są z tkaniny bawełnianej, pierzoochronnej, wigofilu. Do wypełnienia poduszek stosujemy różne wypełnienia: frytka PU, kulka HCS, pierze, itp. Poduszki szyjemy wg zamówienia i wzorów dostarczonych w formie rysunków przez Klienta. http://arcona.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asortyment firmy Arcona to nie tylko wypełnienia do poduszek, lecz także materace. Oferujemy materace z pianki poliuretanowej z elementami pianki VISCO i pianki wysokoelastycznej. Proponujemy materace w rozmiarach: 90x200cm, 140x200cm i 160x200cm. Podejmujemy się także realizacji indywidualnych zamówień. Zapraszamy - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Frytka z Pianki PU - Biała to typ wypełnienia, który świetnie sprawdzi się w poduszkach, zarówno pościelowych jak i tapicerskich. Co istotne, frytka z pianki jest bardzo sprężysta i elastyczna. Ze względu na białą barwę wypełnienie polecane jest do poduszek z prześwitującymi poszewkami. Zapraszamy do współpracy - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wypełnienia Mix tworzone są z mieszanki z kulki, puchu i frytki, użytych w różnych proporcjach. W zależności od preferencji Klienta dobieramy skład poszczególnych wypełnień w grupie Mix. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbamy o wygodę Klienta, dlatego towar dostarczamy także własnymi środkami transportu. Gwarantujemy też szybką i terminową dostawę zamówionych produktów. Warto postawić na nasze usługi. Zapraszamy - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykorzystujemy w pracy maszynę niemieckiej firmy Baumer. Dzięki jej użyciu możemy zaoferować Klientom wszelkiego rodzaju kształtki, formatki i płyty. Do ich produkcji stosujemy pianki poliuretanowe według specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://arcona.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Frytka z pianki poliuretanowej - kolor jest wypełnieniem, które świetnie nadaje się do poduszek, zarówno pościelowych, jak i tapicerskich. Wypełnienie to odznacza się wysoką sprężystością i elastycznością. Co istotne, pranie nie wpływa w żaden sposób na kondycję poduszki. Zapraszamy do współpracy - http://arcona.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobra poduszka powinna spełniać kilka wymagań, żeby zagwarantować spokojny i zdrowy sen. Dlatego warto dobrze się zastanowić przed jej wyborem. Odpowiednio dobrana poduszka powinna podpierać kręgosłup w naturalnej pozycji. Ważne również jest, by była wygodna i elastyczna. Arcona produkuje wysokiej jakości poduszki meblowe, pościelowe oraz ozdobne. Zapraszamy - http://arcona.pl/oferta/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded