Profile cover photo
Profile photo
Aplauz Sp. z o. o.
2 followers -
Aplauz Sp. z o. o. jest renomowanym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audio.
Aplauz Sp. z o. o. jest renomowanym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audio.

2 followers
About
Aplauz Sp. z o. o.'s posts

Post has attachment
QSC ogłasza prezentację przełomowej technologii już istniejącej czwartej generacji oprogramowania Q-SYS, zainstalowanego na wysokiej wydajności standardowym serwerze Dell EMC PowerEdge R730. Ta pierwsza branżowa demonstracja jest spojrzeniem w przyszłość tego rynku, gdzie większe instalacje będą wykorzystywać scentralizowane i wykonujące szereg zadań jednostki przetwarzania danych.

Platforma Q-SYS to scentralizowane rozwiązanie w zakresie audio, video oraz kontroli (AVC), które pozwala na wykorzystanie już istniejącego sprzętu IT, protokołów oraz standardów. Platforma Q-SYS zbudowana jest z wykorzystaniem standardu przetwarzania sygnałów procesorów Intel i pracuje w oparciu o system operacyjny Linux oraz korzysta z protokołów sieciowych IEEE. Technologia prezentowana na ISE jest kolejnym etapem stosowania paradygmatu konstrukcyjnego, zakładającego oddzielenie istniejącego oprogramowania Q-SYS od poszczególnych urządzeń i stworzenie architektury, która będzie realizować kompleksowe i scentralizowane przetwarzanie sygnałów w zakresie AVC. Przy takim podejściu, zadania wymagające dużej mocy obliczeniowej, takie jak AEC czy eliminowanie sprzężeń zwrotnych, mogą stać się wspólnie rozwiązywanym problemem w przypadku każdej sali konferencyjnej w całym przedsiębiorstwie. Taka platforma, w połączeniu z zasobami relatywnie tanich peryferiów I/O (wejść/wyjść) sali konferencyjnej, pozwala użytkownikowi niezawodnie dystrybuować dostępne sygnały i kontrolować je przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury sieci IT.

„Przejście z dedykowanego sprzętu do centralnie wdrożonych rozwiązań programowych w zakresie video, audio oraz systemów kontroli ma głębokie uzasadnienie”, wyjaśnia Saar Litman pełniący funkcję starszego analityka w Wainhouse Reserach. „Dzisiejsi menedżerowie AV współpracują z departamentem IT i oczekują oni rozwiązań, które zachowują się jak rozwiązania IT w odniesieniu do skalowalności, rozbudowy, zarządzania oraz integracji z istniejącymi narzędziami IT. Technologia prezentowana przez QSC na ISE jest w bezpośrednim związku z trendem przechodzenia z rozwiązań sprzętowych w stronę rozwiązań programowych.”

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem współpracy z firmą QSC i możliwością kształtowania przyszłości audio, video i platform ich kontroli. Przez dekady dostarczaliśmy wysokiej wydajności i niezwykle niezawodne rozwiązania w zakresie profesjonalnych rozwiązań serwerowych oraz informatycznych. Doceniamy wartość organizacji takich jak QSC w zakresie wprowadzania innowacji na płaszczyźnie oprogramowania przy wykorzystaniu naszej sprawdzonej biznesowej platformy serwerowej w celu zapewnienia kompleksowego produktu składającego się z architektury i rozwiązań, którego oczekują klienci IT.” - Ron Pugh, vice-prezydent oraz dyrektor generalny Americas OEM Solutions, Dell EMC.

Prezentacje technologii Q-SYS będą odbywać się według harmonogramu na stoisku QSC Systems 7-Q170 na ISE 2017 w Amsterdamie od 7 do 10 lutego.
PhotoPhotoPhoto
07.02.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Artyści Hartke na NAMM2017 Billy Sheehan (Mr Big / The Winery Dogs), Nick Taylor (Dead Poet Society), Nicole Rich (Doll Skin), David Ellefson (Megadeth), John Ferrara Music (Consider the Source), Nate Watts (Stevie Wonder), Mark Mendoza (Twisted Sister) and more! #namm2017 #hartke
Photo

Post has attachment
"Wrażenie obfitości i potęgi brzmienia nowych Sennheiserów z pewnością nie zawiedzie "basogłowych" i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chodzi o mięsistość niskich tonów. (...)
HD4.40BT to słuchawki, które polubią się z większością współczesnej muzyki rozrywkowej, zwłaszcza z tą, która opiera się na syntetycznych bądź elektronicznie przetworzonych dźwiękach i tzw. tłustych bitach."

Więcej w najnowszej, prawdopodobnie pierwszej polskiej recenzji słuchawek Sennheiser HD4.40 BT autorstwa Hi-Fi Choice & Home Cinema. Przeczytajcie sami:

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową serię profesjonalnych cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych Sennheiser Digital 6000. Modele z tej serii będą dostępne w marcu tego roku. Więcej szczegółów na: http://sennheiser.pl/6000
PhotoPhotoPhotoPhoto
05.01.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Obejrzyjcie wideorecenzję Hartke TX600 - wzmacniacz przedstawia Steve Cook z Premier Guitar.

Post has attachment
Zarząd i Pracownicy Aplauz Sp. z o. o., dystrybutora sprzętu Hartke w Polsce, życzą Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Jednocześnie informujemy, że w piątek 23 grudnia 2016 pracujemy do godziny 15:00.

Projekt naszej tegorocznej kartki świątecznej wykonała artystka Kasia Kukla-Puzoń, a wyprodukowała ją Fundacja Dziecięca Fantazja, która zajmuje się spełnianiem marzeń nieuleczalnie chorych dzieci. Dochód ze sprzedaży kartki przeznaczony jest w całości na cele statutowe Fundacji. Jeśli chcesz także wesprzeć Fundację Dziecięca Fantazja, odwiedź jej stronę: www.f-df.pl
Photo

Post has attachment
"Jak brzmią słuchawki za 55 000$? Pierwsza rzecz jaką zauważasz to hiper klarowność, do jakiej nie zbliżyły się nigdy żadne inne słuchawki, które miałem okazję przetestować." Redaktor portalu CNET odwiedził Sennheiser Pop-Up Store w Nowym Jorku i przetestował najlepsze słuchawki jakie kiedykolwiek stworzono: https://www.cnet.com/news/sennheiser-he1-the-worlds-most-expensive-headphone/
Photo

Post has attachment
Dziś macie okazję poznać jedną z pierwszych na świecie, przedpremierowych recenzji najnowszego modelu naszych audiofilskich słuchawek 🎧 Sennheiser HD569! Zobaczcie co na ich temat ma do powiedzienia Mariusz Zwoliński z magazynu Hi-Fi i Muzyka. Szczegóły techniczne znajdziecie tutaj: http://sennheiser.pl/o/hd-569
Czekamy w komentarzach na Wasze opinie.
(Źródło: HFM 09/2016)
Wait while more posts are being loaded