Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Ginekologiczny - lek. med. Andrzej Chojnicki specjalista ginekolog-położnik
About
Posts

Post has attachment
Cierpisz na nietrzymanie moczu? Tę krępującą dolegliwość można skutecznie wyleczyć. Nietrzymanie moczu najczęściej dotyka kobiety, które są w wieku postmenopauzalnym lub chorują na otyłość. Oferujemy zachowawcze i operacyjne leczenie nietrzymania moczu, zapraszamy do gabinetu ginekologicznego w Poznaniu- http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć bardzo różne źródła. Dzięki współczesnej medycynie jesteśmy w stanie ustalić przyczyny niepłodności, co umożliwia wybranie odpowiedniej metody leczenia. Zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego na leczenie i diagnostykę niepłodności - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pessaroterapię wykorzystuje się w leczeniu zaburzeń okolic narządów rodnych kobiety. Urządzenie o nazwie pessar wprowadzane jest do pochwy w celu podtrzymania wypadających narządów miednicy. Oferta gabinetu ginekologicznego Andrzeja Chojnickiego w Poznaniu obejmuje pessaroterapię. http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiasz się, jaką metodę antykoncepcji wybrać? Zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego w Poznaniu. Oferuję indywidualny dobór odpowiedniej metody antykoncepcji dla każdej Pacjentki. Proponuję różne nowoczesne metody antykoncepcyjne. Zachęcam do rezerwacji wizyty - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet ginekologiczny doktora Chojnickiego w Poznaniu wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, które wspomagają jego pracę. Zakres działalności gabinetu obejmuje m.in. kompleksową opiekę ginekologiczną, diagnostykę nowotworów, a także leczenie i diagnostykę niepłodności. Zapraszamy - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nadżerka szyjki macicy należy do najczęściej spotykanych kobiecych dolegliwości. Co prawda nie jest niebezpieczna dla życia, jednakże nieleczona nadżerka może być przyczyną różnych chorób, np. nowotworów. Na pojawienie się nadżerki mają wpływ stany zapalne zachodzące w organizmie oraz infekcje bakteryjne. Na leczenie nadżerek zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umów się na wizytę w moim gabinecie ginekologicznym w Poznaniu w wygodny dla Ciebie sposób. Możesz zadzwonić pod nr telefonu +48 606 939 445 lub +48 602 650 488 lub skorzystać z systemu rejestracji wizyt online na portalu znanylekarz.pl. Zachęcamy też do kontaktu osobistego, adres gabinetu zamieściliśmy tutaj - http://www.chojnicki.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nietrzymanie moczu należy do bardzo krępujących dolegliwości, do tego bywa bardzo uciążliwa. Choć dotyczy obu płci, zdecydowanie częściej dotyka kobiety. Szczególnie narażone są kobiety, które są w wieku postmenopauzalnym lub chorują na otyłość. Oferujemy zachowawcze i operacyjne leczenie nietrzymania moczu - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie cytologiczne pozwala na wczesne rozpoznanie stanu przedrakowego szyjki macicy. Warto pamiętać, że cytologię należy wykonać nie wcześniej niż w czwartym dniu po miesiączce i nie później niż w czwartym dniu przed kolejną miesiączką. Na badanie cytologiczne zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego w Poznaniu - http://www.chojnicki.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okres ciąży to wyjątkowo ważny moment w życiu każdej kobiety. W naszych gabinetach dołożymy wszelkich starań, by doprowadzić przyszłe mamy do szczęśliwego rozwiązania. Każdą Klientkę traktujemy w sposób indywidualny i wyjątkowy. Dbamy o to, by okres ciąży był czasem przyjemnym i pozbawionym stresujących sytuacji. Oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży - http://www.chojnicki.com.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded