Profile cover photo
Profile photo
P.P.H.U. „HELENA”
About
Posts

Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo m.in. wkład kominkowy ARYSTO. Produkuje się go ze stali kominkowej najwyższej jakości, a palenisko wykłada się szamotem. Dzięki niezawodnym materiałom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić bezawaryjne działanie przez długie lata. Zachęcamy do skorzystania.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/wklady-kominkowe/arysto/

Post has attachment
AVOLA to piec wolnostojący, którego skuteczność wynosi 74%. Urządzenie waży 136kg, a górne fi wynosi 150. Piec doskonale poradzi sobie zarówno z drewnem w kawałkach, jak i brykietem ekologicznym oraz węgłowym. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a po więcej informacji na naszą stronę internetową.
http://www.kominkihelena.pl/avola/

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. wkład kominkowy Maja kW lewy BS. Do wykonania korpusu wykorzystano żeliwo szare klasy 200. Dzięki gęsto rozmieszczonym radiatorom możliwe stało się zwiększenie powierzchni wkładu. Ponadto wbudowany szyber umożliwia dowolną regulację ciągu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w przypadku pytań, do kontaktu.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/kratki-pl/
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze wkłady kominkowe Sparteherm. Wykonano je ze stali kotłowej najwyższej jakości. Ponadto palenisko wyłożono szamotem. Rozwiązanie to pozwala na kumulowanie większej ilości ciepła, a wkłady dodatkowo gwarantują optymalne bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/spartherm/

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo niezawodnego kominka elektrycznego, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Oferujemy zarówno modele, które można powiesić na ścianie, jak i te wolnostojące czy montowane we wnęce. Charakteryzują się one bardzo naturalnym wyglądem ognia, a także efektem grzewczym do 2kW. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/kominki-elektryczne/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. piece wolnostojące Spartherm. Posiadamy szeroki wybór modeli we wszystkich formach. Do ich produkcji wykorzystano nie tylko stal nierdzewną, ale także szamoty, które kumulują ciepło. Dzięki rozbudowanej gamie kolorystycznej każdy z Państwa będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/piece-wolnostojace/spartherm-piece-wolnostojace/
Photo

Post has attachment
Od lat współpracujemy m.in. z doświadczonymi i wykwalifikowanymi instalatorami. Wykonujemy zarówno montaż, jak i dostarczamy materiały najlepszej jakości. Każda prowadzona przez nas realizacja zgodna jest nie tylko z przepisami prawa budowlanego, ale także rozporządzeniem DGP. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Nasza firma oprócz sprzedaży zajmuje się również kompleksowym serwisem. Zajmiemy się zarówno wymianą pękniętej szybki, jak i sprawdzimy działanie systemu. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia serwisowe, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że każdą zleconą nam pracę wykonamy szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.kominkihelena.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo solidnego i bezawaryjnego pieca wolnostojącego, zapraszamy do współpracy. Wyposażono je m.in. w wymienniki wodne, które bez problemu poradzą sobie z zasileniem kaloryfera. Model AVOLA wyróżnia się skutecznością sięgającą 74%. Do opału polecamy zarówno drewno w kawałkach, jak i brykiet ekologiczny czy węgłowy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
http://www.kominkihelena.pl/avola/
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze m.in. nasze kominki z płaszczem wodnym. Model A15WW/510 wyposażony został we wkład stalowy z szamotem. Urządzenie otwiera się zarówno na prawo, jak i na lewo, a także pomieści 41l wody. Ponadto jego moc nominalna wynosi 26kW. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.kominkihelena.pl/a-15-ww510/
Photo
Wait while more posts are being loaded