Profile cover photo
Profile photo
Tablice interaktywne SMART
3 followers
3 followers
About
Tablice interaktywne SMART's posts

IV edycja konkursu rozstrzygnięta

I miejsce
Laptop marki Acer TravelMate TMP453 trafi do Pani Joanny Apanasewicz, która przygotowała lekcję „Zima, zima, zima...”, a "Mała Szkoła" w Koninie Żagańskim, w której pracuje Pani Joanna, otrzyma Tablet SMART Slate WS200.
II miejsce
Pani Ewa Karolczuk za lekcję „Świat roślin - powtórzenie wiadomości” otrzyma komputer marki Acer Veriton VZ2650G.
III miejsce
Trzecie miejsce dla Pani Ewy Hrybacz za lekcję języka polskiego „Związki frazeologiczne”. Pani Ewa dostanie projektor marki Acer PICO C120.
Ponadto nagroda w postaci SMART Document Camera SDC330 trafi do Zespołu Szkół Nr 5 w Białymstoku, z którego przysłano najwięcej prac konkursowych.
Ponadto w tej edycji Konkursu firma Smart Technologies ufundowała również dwie niezależne nagrody dodatkowe w postaci programu dla nauczyciela SMART Math Tools lub SMART Ideas, zaś dla szkoły aplikacji SMART Response VE.
Jedną nagrodę otrzyma nauczyciel, który w swojej lekcji konkursowej skorzystał w sposób innowacyjny z nowych narzędzi dostępnych w programie SMART Notebook 11.  Tym nauczycielem jest Pani Joanna Apanasewicz.
Druga nagroda skierowana jest do szkoły, która jako druga przysłała najwięcej lekcji na konkurs i jest to Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 w Gorzowie Wlkp.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i przesłanie swoich prac.
Wszystkie prace będzie można oglądać na stronie www.tablice.net.pl w dziale Lekcje.

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
Galeria (3 zdjęcia)
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded