Profile cover photo
Profile photo
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Na naszej uczelni nauczysz się rzeczy praktycznych, przydatnych później w pracy. Współpracujemy z pracodawcami i dbamy o to, by nasza oferta edukacyjna odpowiadała zmieniającym się realiom rynku pracy. Oferujemy również możliwość uzyskania wysokich stypendiów naukowych, socjalnych i zapomóg. Zapraszamy - https://wsge.edu.pl/pl/rekrutacja-studia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi znów awansowała w rankingu PERSPEKTYW? W tym roku zanotowaliśmy awans o 2 miejsca i zajęliśmy 17. miejsce wśród uczelni niepublicznych. Zachęcamy do rozpoczęcia nauki na naszej uczelni, zapewniamy indywidualne podejście do każdego studenta - https://wsge.edu.pl/pl/rekrutacja-studia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, że 14 maja rozpoczęła się rekrutacja na studia na semestr zimowy i potrwa do 31 października 2018 roku. Zachęcamy do rozpoczęcia nauki na naszej uczelni. Nasz program kształcenia jest dostosowany do ciągle zmieniających się realiów rynku pracy. Studiowanie u nas to krok, którego nie pożałujesz. Zapraszamy - https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie warto studiować. Każdy student jest u nas traktowany w indywidualny sposób. Możemy się pochwalić atrakcyjnymi opłatami za studia – są jednymi z najniższych w województwie mazowieckim. Nasi studenci mogą liczyć na praktyki studenckie w samorządach terytorialnych, szkołach, podmiotach gospodarczych oraz w organach administracji centralnej. Zapraszamy - https://wsge.edu.pl/pl/dlaczego-warto-studiowac.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię studia w języku angielskim? Zapraszamy do WSGE w Józefowie! Nasza uczelnia oferuje kształcenie w języku angielskim na studiach I stopnia na kierunku „Zarządzanie” dla dwóch specjalności: „Hotel and Tourism Management” oraz „Business Administration”. Proponujemy także pięć specjalności na kierunku „Zarządzanie” na studiach II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą programową - http://wsge.edu.pl/pl/programy-studiow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz uczelni przyjaznej osobom niepełnosprawnym? Właśnie znalazłeś! WSGE wspiera swoich studentów, bez względu na rodzaj niepełnosprawności. W naszej szkole znajduje się wypożyczalnia sprzętu adaptacyjnego, prowadzimy również bibliotekę cyfrową, która gromadzi zbiory w formach dostępnych dla studentów niewidomych i słabowidzących. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - https://wsge.edu.pl/pl/studenci-i-sluchacze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie. Oferujemy najciekawsze kierunki na studiach licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz podyplomowych. Studenci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne czesne, którego wysokość pozostanie niezmienna przez cały okres trwania studiów. Zapraszamy - https://wsge.edu.pl/index.php/rekrutacja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza uczelnia może pochwalić się naprawdę wyjątkową lokalizacją. Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej mieści się w Józefowie. To tutaj zlokalizowana jest część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, znajdują się tu także trzy rezerwaty przyrody. Z jednej strony otaczają nas piękne tereny, z drugiej – uczelnia mieści się zaledwie kilka kilometrów od granic Warszawy. Zapraszamy - https://wsge.edu.pl/index.php/rekrutacja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wysoka jakość, specjalizacja i rozwój praktycznego kształcenia to cechy uczelni, która otwiera drogę do zawodowego sukcesu. To cele, które już od szesnastu lat konsekwentnie realizuje nasza uczelnia przygotowując młode kadry logistyczne do podjęcia satysfakcjonującej pracy zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: https://wsge.edu.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz wpływ na naszą ofertę, programy studiów i sposób obsługi - jesteśmy otwarci na Wasze opinie - każdego roku badamy poziom zadowolenia studentów i monitorujemy losy naszych absolwentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: https://wsge.edu.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded