Profile

Cover photo
Verified local business
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej
Graduate School
9 followers|640,508 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Naszym studentom oferujemy pomoc materialną. Komisja Stypendialna przyznaje ją w formie stypendium socjalnego, stypendium socjalnego dla osób niepełnosprawnych, stypendium za wyniki w nauce lub sporcie, stypendium na wyżywienie, stypendium mieszkaniowe oraz zapomogi. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/pomoc-materialna-wsge. Serdecznie zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W naszej ofercie studiów podyplomowych znajdziecie takie kierunki jak: socjoterapia, przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela, zarządzania oświatą, zarządzanie zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, wspomaganie i rewalidacja osób z autyzmem i Aspergerem. Szczegół na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/studia-podyplomowe. Serdecznie zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Lada chwila rozpocznie się rok akademicki 2016/2017. Mamy nadzieję, że wielu z Państwa spotka się z nami już w październiku! Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznawania się z naszymi aktualnościami, które publikujemy na stronie http://wsge.edu.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie współpracuje z wieloma uczelniami zagranicznymi, np. Uniwersytami w Bari, Lecce, Cagliari (Włochy), Uniwersytetami w Kirikkale, Karamnie, Karabuk, Rize lub Osmaniye (Turcja), Uniwersytetem w Barcelos (Portugalia) czy Uniwersytetem w Atenach (Grecja). Umożliwiamy naszym studentom wymianę zagraniczną. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/o-wspolpracy.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie została sklasyfikowana w dorocznym rankingu Perspektyw na 25 miejscu wśród uczelni niepublicznych magisterskich w Polsce! Jest to dla nas ogromny awans w porównaniu do lat poprzednich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dostępną na stronie http://wsge.edu.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
W tym roku, aby usprawnić zapisywanie się na studia do Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej, uruchomiliśmy rekrutację online! Szczegóły na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/rekrutacja. W naszej ofercie edukacyjnej znajdziecie studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie i podyplomowe. Serdecznie zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Studenci, pamiętajcie, że na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/organizacja-roku-2016-2017 zamieściliśmy szczegółowy plan organizacji roku akademickiego 2016/17. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami!
 ·  Translate
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie / Studia Piaseczno / Studia Otwock / Studia Podyplomowe Warszawa / Studia online / Studia Piaseczno
1
Add a comment...
 
Studia podyplomowe pomagają podnieść kwalifikacje i doszkalają pracownika w wybranym, konkretnym kierunku. Dzięki nim możecie Państwo poszerzyć swoją wiedzę w dowolnej specjalizacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dostępną na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/studia-podyplomowe.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Studentów Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej zapraszamy do naszej biblioteki! Znajdziecie tam bogaty, systematycznie uzupełniany księgozbiór. Możecie również wyszukiwać i rezerwować książki za pomocą elektronicznego systemu E-biblioteka. Szczegółowe informacje na temat korzystania z biblioteki WSGE znajdziecie na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/biblioteka-wsge. Serdecznie zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Program wymiany studentów daje ogromne możliwości! To nie tylko okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty myślowe, zobaczyć jak wygląda system edukacji w państwach europejskich, to również świetna okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych. To również możliwość poznania nowych znajomych, kultury danego kraju i zdobycia cennego doświadczenia. Szczegóły dotyczące programu, znajdziecie na stronie http://wsge.edu.pl/index.php/o-wspolpracy.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie wciąż dąży do ciągłego podnoszenia jakości i poziomu nauczania. Cieszymy się, że coraz częściej pracodawcy doceniają umiejętności i wiedzę naszych absolwentów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dostępną na stronie http://wsge.edu.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie i podyplomowe już rozpoczęta! Do końca czerwca oferujemy atrakcyjne promocje na czesne oraz wpisowe za 0 złotych! Serdecznie zapraszamy po szczegóły na stronę http://wsge.edu.pl/index.php/rekrutacja.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Henryka Sienkiewicza 4 05-410 Józefów Poland
Henryka Sienkiewicza 4PLJózefów05-410
+48 22 780 10 07wsge.edu.pl
Graduate School, College
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.7
25 reviews
5 star
22 reviews
4 star
1 review
3 star
1 review
2 star
No reviews
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Karan Mistry's profile photo
Karan Mistry
4 months ago
Nice university
Pd Cheema's profile photo
Pd Cheema
8 months ago
Looking nice