Profile cover photo
Profile photo
Dreamof Holiday
97 followers -
Rental Holiday Villas and Apartments
Rental Holiday Villas and Apartments

97 followers
About
Dreamof's interests
View all
Dreamof's posts

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Adındanda anlaşılacağı gibi bir göl niteliğinde olan Ölüdeniz ( Blue Lagoon ) Fethiye ilçemize bağlı; özelliklede yabancı turistlerin tercih ettiği güzel ülkemizin en önemli Turizm beldelerinden bir tanesidir.Ülkemizin Mavi Bayraklı Plajlarından olan Ölüdeniz ( Blue Lagoon ) 2006 yılında büyük bir oy çoğunlu alarak Dünyanın En güzel Plajı seçilmiştir.Anadolunun güneybatısında yer alan Ölüdeniz; Likya Medeniyetinde ''Işık ve Güneş diyarı'', Ortaçağ Medeniyetlerinde ise ''Uzak Diyar'' olarak isimlendirilmiştir.Yemyeşil ağaçlarla kaplı doğası,Turkuaz rengi, en şiddetli rüzgarlardan bile etkilenmeyen muhteşem durağan suyunda tek bir yosun göremeyeceğiniz Ölüdeniz (Blue Lagoon) her yüzbinlerce ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır.Ölüdeniz beldemizde Blue Lagoon plajı dışında Belcekız Plajı ve Kumburnu kumsalında da serinleme şansı bulabilirsiniz.Dünya üzerinde Yamaç Paraşütü yapabileceğiniz en güzel konuma sahip olan Ölüdeniz'debir çok spor aktivitelerinin dışında Ölüdeniz çevresinde bulunan Dünyaca ünlü koylarıda ( Kelebekler Vadisi,Aya Nichola Adası,Deve Plajı vs) günlük bot turları ve özel teknelerle gezme şansı bulabileceksiniz. 

Post has shared content
Her köşesinde ayrı bir tarih barındıran ve farklı doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Bursamızda araç kiralayıp gezintiye çıkmak ve doğal keşifler yapmak insana oldukça heyecan vermektedir.Arsis Bursa araç kiralama firması olarak Bursa gezinizi daha zevkli bir hale getirmek için hizmet vermektedir.Arsis Bursa araç kiralama firması birbirinden farklı otomobil ve Vip araç alternatifleriyle sizin ve sevdiklerinizin tüm araç ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.Lüks,konforlu,klasik ve Vip araçlarıyla haftanın her günü için idealdir.Arsis Bursa araç kiralama siz müşterilerimize yararlar sunabilmek adına zaman zaman Bursa kiralık araçları üzerinden kampanyalar düzenlenmektedir.Arsis Bursa araç kiralama düzenli olarak araçlarını bakım ve servis kontrolunden geçirmektedir.

Post has shared content
Antalya, Türkiye’nin dünyaca ünlü turizm şehridir. Baştan sona; tarihi eserleri, muazzam güzellikte denizi ve plajları, modern tesisleşmeleri ve sağlam altyapısıyla Antalya üst düzey bir tatil merkezidir. Antalya’ya gelen turistlere yapılan istatistikte, mutlaka ikinci kez tekrar geldikleri sonucu çıkması, kentin adeta insanların içinde aşk oluşturan güzelliklere sahip olduğunu göstermektedir. Antalya çağlar boyunca her dönemde önemli bir şehir olmuştur. Geçmişten günümüze kadar ki Antalya şehri hakimiyet serüvenine bakarsak: Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlıları görüyoruz. Şehirde onlarca antik kent yapıları bulunmaktadır. Ayrıca, sayısız kültürel değer ifade eden abideler ve eserler mevcuttur. Kent nüfus olarak Türkiye’nin en kalabalık 5. Şehri olma özelliğine sahiptir. Ekonomik etkinlikler anlamında, kentin en büyük gelir sahası turizm olmakla birlikte; ticaret ve tarımsal üretim alanlarında da oldukça gelişmiş ağlara sahiptir. Kentte özel olarak öne çıkan muz ve kivi üretimidir. Mevsimsel sıcaklık ortalaması yıl içerisinde yüksek değerlerde seyretmektedir. Antalya’nın en ilgi çekici duraklarını açıklayan kısa bir tura çıkalım: 

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded