Profile cover photo
Profile photo
BALÍK PLUS sk
2 followers -
BALÍK PLUS je marketingový nástroj na cielené zasielanie reklamných príloh a vzoriek kupujúcim
BALÍK PLUS je marketingový nástroj na cielené zasielanie reklamných príloh a vzoriek kupujúcim

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeden z najväčších predajcov šperkov a hodiniek Klenoty Aurum opätovne realizoval jarnú kampaň v spolupráci s našou českou pobočkou BALÍK PLUS. Čítajte ďalej pre inšpiráciu.
Add a comment...

Post has attachment
Prostredníctvom našej partnerskej siete v Rumunsku sme distribuovali v balíkoch voňavý Voucher – Parfumeria Douglas. Čítajte ďalej a inšpirujte sa jarnou kampaňou online parfumérie.
Add a comment...

Post has attachment
Získajte nových zákazníkov cez predvianočné BONUS KATALÓGY

Ani sa nenazdáme a Vianoce nám opäť zaklopú na dvere. Podľa výsledkov prieskumu spoločnosti GfK viac ako polovica ľudí začína s predvianočnými nákupmi v dostatočnom predstihu už v mesiacoch október alebo november. Nepremeškajte preto šancu prezentovať svoje výrobky a služby v predvianočných vydaniach OFFLINE BONUS KATALÓGOCH v sieti BALÍK PLUS.

Na prvú inzerciu Vám ponúkame 10% zľavu.
Využite túto ponuku do konca septembra 2014!
 

Viac informácií o predvianočných katalógoch nájdete tu:

http://balikplus.sk/offline-bonus-katalog/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=nwl4skpartner

.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
BALÍK PLUS bude prezentovať na konferencii Marketing that Sells 2014

Koncom septembra sa v Bratislave uskutoční konferencia Marketing that Sells 2014 s podtitulom „Ako robiť taký marketing, ktorý zvýši obchodné výsledky spoločnosti“.

Na tomto odbornom fóre vystúpi aj Henrich Lauko, Managing Director siete BALÍK PLUS, ktorý prezradí návod, ako realizovať úspešné kampane formou kupónového marketingu.

Radi by sme Vám ako našim obchodným partnerom poskytli zvýhodnenú vstupenku na už 13. ročník konferencie MARKETING that SELLS, kde sme sa stali partnerom eventu. Buďte aj Vy súčasťou významného stretnutia odborníkov už 24.septembra 2014 v Bratislave /hotel Saffron/.

Pre uplatnenie 10% zľavy z práve aktuálneho registračného poplatku je potrebné sa zaregistrovať na nasledovnom linku: www.mts2014.eu/prihlaska a do poznámky uviesť 10% zľava GEO MARKETING.

Bližšie informácie o programe ako i o prihlásených účastníkoch nájdete na: www.mts2014.eu

Veríme, že tato výhoda Vás potešila, a že sa stretneme na konferencii – MARKETING that SELLS 2014.

www.Balikplus.sk

.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Úspešná kampaň pre HALENS

Počas letných mesiacov realizoval BALÍK PLUS reklamnú kampaň aj pre švédsky módny internetový obchod HALENS, v rámci ktorej vkladal do balíkov zľavový voucher. Podľa marketingovej riaditeľky, pani Bolaňos, kampaň dopadla veľmi úspešne a dokonca prekonala aj ich očakávania. Taktiež vysoko pozitívne hodnotia celý koncept, ktorý im umožnil veľmi jednoduché zacielenie na adresátov. Sme radi, že aj v budúcnosti plánujú využiť túto formu komunikácie a znásobiť tak radosť zákazníkov z doručeného balíka, vďaka ktorému získajú zaujímavý benefit navyše.

Chcete patriť aj Vy medzi našich spokojných klientov?

Kontaktujte nás na 0903 719 225 alebo na info@balikplus.sk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Špeciálna letná kampaň zameraná na oslovenie letných dovolenkárov

Počas leta BALÍK PLUS zrealizoval pre svojich klientov špeciálnu kampaň zameranú na oslovenie ľudí dovolenkujúcich pri mori. Koncept bol realizovaný formou vkladov zľavových voucherov do informačných poukazov, ktoré dostávali klienti najväčšej siete cestovných kancelárii pred odchodom na dovolenku.

Táto forma komunikácie bola vhodná hlavne pre obchody predávajúce plavky, opaľovacie krémy, letné oblečenie, kufre, či iný tovar, ktorý by nemal chýbať v batožine letných dovolenkárov.

www.Balikplus.sk

.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
BALÍK PLUS bude prezentovať svoje skúsenosti na konferencii ShopComm 2014

Koncom marca sa v Bratislave uskutoční ShopComm, jedinečné odborné fórum pre všetkých nadšencov e-shopov, či už majiteľov alebo tých, ktorí zvažujú založenie vlastného e-shopu.

Na tomto odbornom fóre vystúpi aj Henrich Lauko, Managing Director siete BALÍK PLUS, ktorý predstaví kupónový marketing, ako významný zdroj získavania nových zákazníkov.

Konferencia ShopComm sa koná vo štvrtok 20.3.2014 v hoteli Saffron V Bratislave. Viac informácií nájdete na tu http://www.shopcomm.eu/

Tešíme sa na vašu účasť!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parfums – jeden z najväčších online obchodov v strednej Európe sa dohodol na exkluzívnej spolupráci so sieťou BALÍK PLUS

Začiatkom roka sa sieť BALÍK PLUS dohodla na výhradnej spolupráci s jedným z najväčších internetových obchodov v strednej Európe – Parfums. V rámci spolupráce bude zabezpečovať pre klientov vkladanie do balíkov siete e-shopov Parfums nielen v Českej republike a na Slovensku, ale aj v ostatných krajinách, kde pôsobí – Poľsku, Maďarsku, Ukrajine, Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku.

Zároveň sme pre Parfums pripravili jarnú kampaň s cieľom oslovenia a získania nových zákazníkov. Kampaň bola lokalizovaná v rámci Slovenska a Českej republiky. Pri akcii bol zvolený ako nástroj zľavový voucher s dynamický kódom, ktorý klientovi umožní spätne vyhodnotiť konverziu z jednotlivých vybraných cieľových skupín. Kampaň bola naplánovaná na obdobie 3 mesiacov tak, aby zákazníci mali dostatočný časový priestor na reagovanie na uvedenú výhodnú ponuku.

adi by ste sa aj vy prezentovali v rámci našich kampaní? Viac informácií o katalógoch a prebiehajúcich akciách nájdete tu http://balikplus.sk/offline-bonus-katalog/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Úspešná kampaň pre 4home
„S BALÍK PLUS sme zrealizovali akciu formou vkladania našich zľavových voucherov do balíkov. Výsledok kampane bol pre nás veľmi pozitívny, nakoľko sme dosiahli viac ako 1,7% konverziu nákupov. Zároveň cena objednávok sa nám pohybovala 30% nad priemerom a šlo primárne o úplne nových zákazníkov. Túto spoluprácu hodnotíme ako veľmi úspešnú a určite plánujeme v nej pokračovať aj v budúcnosti.“
Martin Sýkora, Marketing Manager, spoločnosť 4home, a.s.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rok 2013 poukázal na potenciál zľavových voucherov
Najväčšia zasielateľská sieť BALÍK PLUS rozdistribuovala minulý rok viac ako 1,7 milióna reklamných príloh pre svojich klientov  prostredníctvom balíkov 500 partnerských internetových obchodov, pričom sieť našich partnerských e-shopov sa stále rozrastá.
Z vyhodnotených výsledkov jednotlivých kampaní sa zistilo, že nákupné konverzie sa pri najpoužívanejšom produkte, zľavovom voucheri,  pohybujú vo väčšine prípadov od 0,4 do 2% , pričom priemer je okolo 1%. Klienti zároveň zaznamenali vyšší priemerný nákup na košík, v niektorých prípadoch až o 30% ako aj vyšší podiel úplne nových zákazníkov.
Pri porovnaní trendov z Nemecka, kde sa priemerné konverzie nákupov pri tejto forme komunikácie pohybujú od 0,5 do 3%, sa podarilo sieti BALÍK PLUS dosiahnuť porovnateľné výsledky, čo poukazuje pri dobrom cielení a nastavení kampane  na potenciál tejto formy komunikácie a získavania nových zákazníkov, či už na slovenskom alebo českom trhu.
Už vám nestačí len oslovovať nových zákazníkov? So sieťou BALÍK PLUS ich nielen oslovíte, ale aj priamo získate. Informujte sa o našej ponuke služieb.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded