7 followers
About
Posts

Post has attachment
Ливърпул победи Лестър като гост с 3:2 в късния съботен двубой от шестия кръг на Висшата лига. Головете за „червените“ отбелязаха Мохамед Салах, Филипе Коутиньо и Джордан Хендерсън. С тази победа момчетата на Юрген Клоп се изкачиха до петата позиция в класирането и спряха негативната си серия от четири мача без победа.

Лестър приема Ливърпул в късния съботен двубой от шестия кръг на Висшата лига. След като им бе дадена почивка в двубоя през седмицата, голяма част от титулярите на двата отбора се завръщат в игра. Гостите са в серия от четири поредни мача без победа и са осми в класирането, докато домакините са на петнайста позиция.

Лестър отстрани Ливърпул от турнира за Купата на Лигата, след като го победи с 2:0. Това бе четвърти пореден двубой, в който „мърсисайдци“ не успяха да запишат победа. Двамата мениджъри бяха заложили на доста от резервните си състезатели.

Лестър посреща Ливърпул тази вечер в мач от третия кръг на турнира за Купата на Лигата. Двубоят започва в 21:45 ч. българско време и ще бъде предаван на живо по Диема Спорт 2. Това ще бъде едва вторият мач между двата отбора в този турнир. Ливърпул е преодолявал този етап от надпреварата в последните 3 години, а Лестър не е записвал суха мрежа в турнира в последните си 12 двубоя.

Ливърпул и Бърнли не се победиха, в мач от петия кръг на Висшата лига. Голът за „мърсисайдци“ отбеляза Мохамед Салах. Преди мача феновете на Ливърпул изписаха красива мозайка по трибуните, символизираща 125 години от основаването на футболния клуб.

Ливърпул приема Бърнли в мач от петия кръг на Висшата лига. Двубоят ще се изиграе днес на стадион „Анфийлд“ от 17:00 ч. българско време. Във временното класиране Ливърпул заема осмата позиция, а Бърнли – седмата.

Двубоят Манчестър Сити срещу Ливърпул е тази събота от 14:30 ч. българско време. Мачът е дербито на четвъртия кръг във Висшата лига. Два отбора претенденти за титлата се срещат в спор за трите точки на стадион „Етихад“ в Манчестър.

Наби Кейта е роден на 10 февруари 1995 г. в Конакри, Република Гвинея. Висок е 172 сантиметра. Професионалната му кариера започва в местния гвинейски Хороя и преминава през отборите на Истр, РБ Залцбург и РБ Лайпциг. През следващото лято централният полузащитник ще се присъедини към Ливърпул.

Пътят на Алекс Окслейд-Чеймбърлейн до Ливърпул преминава през отборите на Саутхемптън и Арсенал, както и Националния отбор на Англия.

Бързоногото крило, родено на 15 август 1993 г., се превърна в петото ново попълнение на Ливърпул през това лято, след като осъществи трансфер от Арсенал, срещу сумата от 35 милиона паунда.

Атакуващият футболист отказа да преподпише договора си с „артилеристите“, след което не прие оферта на Челси, за да се озове в Ливърпул.

Ливърпул срещу Арсенал е тази неделя от 18:00 ч. българско време. Срещата е част от третия кръг на Висшата лига и ще се изиграе на стадион „Анфийлд“. Двубоят е важен и за двата състава, тъй като те записаха по една грешна стъпка до тук през сезона. В първия кръг Ливърпул завърши наравно с Уотфорд, а Арсенал загуби от Стоук във втория. При загуба един от двата отбора ще изостане от претендентите за челните места.