Profile cover photo
Profile photo
Malottki Clinic - Stomatologia Opole
Implanty, Chirurgia, Ortodoncja, Protetyka
Implanty, Chirurgia, Ortodoncja, Protetyka
About
Posts

Post has attachment
Gabinet stomatologiczny Malottki Clinic oferuje usługi stomatologiczne tj. implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, etc. Umów się na wizytę konsultacyjną już dziś!

http://malottkiclinic.pl/dentysta-opole/
Add a comment...

Post has attachment
Laser chirurgiczny diodowy FONA pozwala na bezbolesne i bezkrwawe leczenie pacjentów, co zdecydowanie zwiększa komfort również po zabiegu. Zobacz czym dokładnie zajmuje się chirurgia stomatologiczna w gabinecie dentystyczny Malottki Clinic w Opolu.

http://malottkiclinic.pl/laser-chirurgiczny/
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesna stomatologia pozwala na odbudowę uzębienia, nawet bardzo uszkodzonego. Wszystkie dzięki implantom dentystycznym. Trwałe materiały, z których są wykonane sprawiają, że pacjent może przez długie lata cieszyć się pięknym uśmiechem.

http://malottkiclinic.pl/implanty-dentystyczne/
Add a comment...

Post has attachment
Na tegorocznej Konferencji Periodontologicznej EuroPedio w Amsterdamie nasz gabinet stomatologiczny z Opola, reprezentował lek. stom. Krzysztof Malottki. Szkoląc się dla Was zdobywamy nowe umiejętności, które na pewno przełożą się na nowoczesne metody wykorzystywane w naszej placówce.
Add a comment...

Post has attachment
Aparaty do zdjęć punktowych pozwalają na bardzo dokładne wykonanie zdjęć wewnątrzustnych - punktowych, zgryzowych oraz zgryzowo skrzydłowych. W wyposażeniu gabinetu Malottki Clinic znajdują się takie aparaty jak Kodak Elitys Trophy oraz Gendex Expert DC.

http://malottkiclinic.pl/aparaty-do-zdjec-punktowych/
Add a comment...

Post has attachment
Diagnostyka stomatologiczna w gabinecie stomatologicznym Malottki Clinic, jest wykonywana przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Pozwala to na szybkie rozpoznanie choroby i podjęcie skutecznego leczenia. Zapraszamy na wizyty konsultacyjne do Malottki Clinic w Opolu!

http://malottkiclinic.pl/diagnostyka/
Add a comment...

Post has attachment
Patrycja Górska to dyplomowana higienistka, która w Malottki Clinic pracuje od 2015 roku. Posiada państwowe i unijne uprawnienia do wykonywania zawodu jakim jest higienistka stomatologiczna. Profesjonalne podejście do pacjenta to coś co na pewno charakteryzuje jej osobę. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Opolu!

http://malottkiclinic.pl/patrycja-gorska/
Add a comment...

Post has attachment
Laser biostymulacyjny przyspiesza czas gojenia się ran szczególnie po ekstrakcji, ale także w przypadku podcięcia wędzidełka, czy zapalenia tkanki. Znieczula i zatrzymuje krwawienie, a także powoduje zanik objawów szczękościsku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej:

http://malottkiclinic.pl/laser-biostymulacyjny/

#laser #biostymulacyjny #stomatologia #opole #dobry #dentysta
Add a comment...

Post has attachment
Stomatologia zachowawcza, to ten dział stomatologii, który zajmuje się systematycznym kontrolowaniem stanu naszego uzębienia. W razie konieczności, stomatolog podejmuje się leczenia, a im wcześniej wykryta zmiana, tym szybciej można zapobiec powiększaniu się ubytku. Umów się na wizytę kontrolną i pamiętaj o systematyczności.

http://malottkiclinic.pl/stomatologia-zachowawcza/

#stomatologia #opole #dentysta #malottki
Add a comment...

Post has attachment
Czy bezbolesne leczenie zębów jest możliwe? Oczywiście, że tak! Aczkolwiek rozumiemy, że dla niektórych strach przed bólem jest tak ogromny, że najchętniej zrezygnowaliby z wizyty u stomatologa. Zła decyzja! Malottki Clini w swoim gabinecie wykorzystuje najnowocześniejsze metody, które pozwalają na bezbolesne leczenie zębów, np przy wykorzystaniu piaskarki abrazyjnej. Czym jest i na czym polega usuwanie próchnicy przy wykorzystaniu takiego urządzenia dowiedzieć się można tutaj:

http://malottkiclinic.pl/piaskarka-abrazyjna/

#piaskarka #abrazyjna #stomatolog #opole #dentysta #znieczulenie
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded