Profile cover photo
Profile photo
Фитокомплекс Левицкого
8 followers -
Рак, Онкология, Здоровье, Натуральные препараты, Химиотерапия, профилактика Рака
Рак, Онкология, Здоровье, Натуральные препараты, Химиотерапия, профилактика Рака

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Чому б не взяти #рак в облогу?

До Олександра Левицького завітав приятель зі слізним проханням допомогти дружині, у якої #онкологи виявили злоякісну пухлину. «Та я ж не лікар». «Але знаєшся на травах». Справді, він ще з юнацьких років цікавився цілющими рослинами, збирав їх, робив фітозбори. Знання, здобуті з роками, ставали у пригоді – допомагав людям. І ось такий складний випадок. Що ж, #трави ще нікому не шкодили, може, Бог дасть, і допоможуть. Якою ж була його радість, коли хвора почала поправлятися. Ось тоді й відбувся злам у фахових уподобаннях фітотерапевта-початківця… Він вирішив повністю присвятити себе #фітотерапії і ще з більшою ретельністю вивчав та аналізував старі рецепти, створював свої. Засів за вивчення спеціальної медичної літератури.

Відчував, що не вистачає досвіду. Його цілительська практика могла б бути значно результативнішюю, якби працював у парі з дипломованим лікарем, вони б доповнювали один одного у знаннях і досвіді. Це переконання Левицького й привело до лікаря вищої категорії, уролога-онколога, кандидата медичних наук Юрія Борисенка.

Почали працювати в парі, і це пішло на користь справі. Але онкологія потребувала високого діагностичного забезпечення. Не у всіх випадках народна #медицина могла принести цілковитий успіх. До того ж, хворі часто потребували оперативного втручання, хіміотерапії. #Фітотерапія могла б забезпечити перший етап лікування, готуючи пацієнтів до призначеної #операції, поліпшивши їх загальний стан #здоров’я.

Шляхи подальшого поступу цілителів вели до# Академії #медичних #наук. Президент АМН України Олександр Возіанов уважно вислухав цілителів, завбачив у їхній аргументації раціональне зерно. Вимальовувалось щось нове, але й доцільне в #онкологічній практиці: досі цілителі не прагнули до співпраці з офіційною медициною, тим більше з академічною наукою, покладаючись лише на власні сили.

Президент Академії поділився тоді своїми думками з директором Інституту #онкології Сергієм Шалімовим: справді, без авторитетних висновків клініки, без наукового підґрунтя цілителям не обійтися. Зі свого боку й наука могла взяти для себе щось корисне з багатовікової скарбниці #народної #медицини. На цьому й зійшлися.

Але спершу було вирішено перевірити можливості фітотерапевтів. Директор інституту запросив на розмову одного з найдосвідченіших своїх фахівців – заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук професора Вячеслава Чорного. Домовилися: вчений виділить когось із своїх хворих, проконтролює подальше #лікування їх народними методами. Професор для початку порекомендував одну з аж ніяк не найлегших пацієнток, якій, за відсутності позитивних результатів традиційного лікування було призначене симптоматичне лікування вдома – майже безнадійний випадок. Вона була неоперабельною.

Олександр Левицький з Юрієм Борисенком опікувалися хворою довго і терпляче, що й зрозуміло – засоби народної медицини швидкого успіху не обіцяють. Та ось настав час, коли можна було їхати з пацієнткою до інститутської клініки, для контрольного обстеження. Медперсонал був дуже здивований: як, ця жінка досі жива? Ще більше приголомшило, коли ультразвукове дослідження засвідчило…

А втім, вдамося до документалізованих клінічних висновків. Ось результат початкового обстеження: «Загальний стан тяжкий. Виснажена. Пересувається лише зі сторонньою допомогою. Огида до їжі. Випорожнення – один раз на тиждень. За даними фіброгастроскопїї встановлено рак шлунку. Гістологічний висновок: перстнеподібноклітинний рак. Через тяжкість загального стану та супутню патологію намічений обсяг операції (гастректомію) та #хіміотерапію хвора перенести не в змозі. Виписана додому для симптоматичного #лікування». Через три місяці після лікування засобами фітотерапії медики констатували: «Загальний стан значно поліпшився. Нормалізувався апетит. Набула у вазі три кілограми. Нормалізувалися випорожнення. З’явився інтерес до життя. Пальпаторно пухлина не визначається. Фіброгастроскогіія: прогресування пухлинного росту немає. Пацієнтка фізично зміцніла».

Ще один випадок з клінічної практики. Хворий з рецидивом пухлини у шлунку. Після хіміотерапії настало різке погіршення самопочуття. Лікування за допомогою фітопрепарату, створеного О. Левицьким, усунуло негативний побічний ефект хіміотерапії. З довідки інститутської клініки: «Стан хворого поліпшився. Ультразвукове обстеження пухлини не виявляє».

Радували й результати лікування жінок з раком молочної залози: з двох десятків випадків – жодної невдачі. Зцілювали й від мастопатії. Практика підказувала шляхи до подальшого вдосконалення. Багатою є скарбниця народної медицини, але якби до цього додати ще й останні здобутки світової медичної науки… Вимальовувався вже триєдиний тандем фахівців: фітотерапевт – лікар – науковець. Кожна ланка – це певний рівень. У багатьох випадках цілителі могли б взяти на себе підготовку до хірургічного втручання тих хворих, які є неоперабельними. Представник науки, будучи фахівцем найвищої кваліфікації, надавав би подальшу високоспеціалізовану медичну допомогу, йому, доступна й найдосконаліша сучасна техніка. Таким чином можна було б закільцювати комплексне лікування – засобами традиційної і нетрадиційної медицини, де кожна ланка виконує свої чітко окреслені функції.

А що сьогодні? Левицький з Борисенком аналізують, узагальнюють свій перший досвід співпраці. Вони створили й перевірили у клініці власний фітопрепарат, застосування якого обнадіює. І остання новина: до їхньої спілки приєднується представник медичної науки – доктор наук, професор із 40-річним досвідом роботи в онкології В’ячеслав Чорний.

Василь КАЛИТА, Урядовий кур’єр №4
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Видео Общение
Перед Вами или перед Вашим родным и близким человеком жизнь выдвинула такую непростую задачу, как онкология или другие устрашающие диагнозы. Вы не знаете что делать, чтобы изменить ситуацию? Вы самостоятельно ищите ответы и не находите их в необъятном потоке информации?  Вы впадаете в отчаяние и не знаете к кому обратиться за помощью?
Add a comment...

Препарат А.А.Левицкого в #онкологии
Заключение доктора #медицинских #наук, профессора, заслуженного деятеля науки и техники Украины В.А.Черного:

По согласованию с #АМН #Украины директором #Института #онкологии проф. С. А. Шалимовым мне, проф. Черному В. А., было поручено проанализировать результаты лечения препаратом А. А. Левицкого у тяжелых безнадежных #онкологических больных 4 стадии, для которых были исчерпаны все возможности применения существующих стандартных методов терапии.Изучаемая группа состояла из больных раком внутренних органов преимущественно после проведенных #хирургических операций, после #химиотерапии или лучевого лечения, либо после комбинации указанных методов, с помощью которых не удалось ликвидировать рост самой #опухоли, ее рецидива или #метастазов. Обычно таких больных отправляют домой для симптоматического лечения.

Именно такой группе практически неизлечимых больных проводилось лечение с помощью «#фитопрепарата А. А. Левицкого». Сроки лечения составляли от 2 до 3 месяцев. Этот #препарат А. А. Левицкого создан на основе лекарственных растений, произрастающих на горном Алтае, и запатентован в Украине.

#Исследования больных начато в 2006 году. В качестве критериев для анализа были взяты преимущественно показатели качества жизни пациентов (наличие #болей, состояние сна, состояние аппетита, возможность самостоятельно передвигаться, работоспособность, самочувствие, динамика веса и др. в зависимости от конкретной патологии у больного). Изучались до и после лечения лабораторные показатели, размеры #опухоли (с помощью пальпации, #УЗИ или компьютерной #томографии).

Получены следующие результаты. Прежде всего, отмечено #улучшение общего состояния. Улучшался #аппетит, появлялась бодрость, прилив энергии, улучшалось настроение, появлялась надежда на выздоровление. Для большинства пациентов характерно уменьшение или прекращение болей различной локализации, прибавка в весе, улучшение внешнего вида.

В результате такой #терапии большинство больных смогли самостоятельно вставать с постели, заниматься делами, готовить пищу, ходить в магазин и т. п. При контрольном обследовании у большинства пациентов отмечена стабилизация опухолевого процесса, а у отдельных больных ранее выявляемая с помощью УЗИ и другими клиническими методами опухоль перестала определяться. Этот позитивный клинический эффект сопровождался улучшением лабораторных по-казателей по сравнению с исходным уровнем, вплоть до нормализации.

В заключение хочу отметить, что прием «#фитопрепарата А. А. #Левицкого» ни в одном случае не сопровождался какими-либо побочными реакциями у лечившихся пациентов, а также не наблюдалось каких-либо осложнений ни в процессе, ни после окончания курса терапии. Считаю, что модулирующее влия-ние «фитопрепарата А. А. Левицкого» на происходящие в организме онкологического больного биологические процессы должно иметь позитивный результат и при комплексном лечении более ранних стадий рака в сочетании с хирургическими, химиотерапевтическими или лучевыми методами. Препарат дает возможность таким больным улучшить #качество жизни, продлить ее и решить ряд социальных, #медицинских и общечеловеческих проблем, связанных с #онкологической патологией.

Несомненно, должно быть налажено заводское серийное производство «Фитопрепарата А. А. Левицкого» с целью широкого повсеместного применения ин-дивидуальной комплексной терапии больных различными формами онкологических заболеваний, число которых с каждым годом неуклонно возрастает по всей Украине.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
Документация
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded