Profile cover photo
Profile photo
RTI cz s.r.o.
About
Posts

Post has attachment
Další přednáška o digitálním rozhlasovém vysílání v rámci projektu „Digitální rozhlas do škol“ se koná ve středu 19. prosince 2018 na Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole v Písku. Okolo padesáti studentů získá informace o nové platformě digitálního rozhlasového vysílání DAB+. Dvouhodinová přednáška obsahuje například historii digitálního vysílání po současnost, výhody oproti analogovému vysílání, systémy krizového hlášení nebo jaké jsou přijímače na trhu. V technické části rozebereme vysílací antény, kmitočty nebo jak vypadá multiplex.
Photo

Post has attachment
Vtipná PF-ka putují DAB éterem jako Slide Show.
Rádio Samson a její PF 2019.
Photo
Photo
16.12.18
2 Photos - View album

Post has attachment
Poslouchejte Český rozhlas digitálně v DAB+
Photo

Post has attachment
www.radiodab.cz
Rozhlasové přijímače FM / DAB+ jako Vánoční dárek. Větší výběr programů, jednoduché ovládání, více informací a čistý zvuk bez šumu.
www.radiodab.cz
Photo

Post has attachment
Projekt DIGITÁLNÍ ROZHLAS DO ŠKOL pokračuje další přednáškou o digitálním rozhlasovém vysílání DAB+. Ve středu 5. prosince 2018 pro studenty na Středním odborném učilišti v Blatné.
Photo

Post has attachment
E-shop RadioDAB.cz má nový design.
Modernizovali jsme náš e-shop na prodej DAB rádií. Má modernější design, přehlednější uspořádání a více informací o produktech. Stačí kliknout na www.radiodab.cz
Photo

Post has attachment
Parlament EU podporuje digitální rádio DAB+ v autech.

Evropský parlament na svém posledním zasedání hlasoval za přijetí nového evropského předpisu o elektronických komunikacích. Tato směrnice bude vyžadovat, aby všechna nová autorádia v EU byla schopna přijímat digitální pozemní rádio DAB+.
Photo

Post has attachment
Hobby TV v Plzni
Od dnešního dne je možné v Plzni a okolí naladit na 37. kanálu novou televizi HOBBY TV. Nahradila pozici rozhlasové stanice DAB Plus Top 40.
Photo

Post has attachment
Rádio SAMSON pouze v DAB+
Program rádia SAMSON v podobě jaké znáte přechází od pátku 2.11. pouze do vysílání DAB+. Vypnutí FM vysílačů nastane ve večerních hodinách. O analogové vysílání na současných kmitočtech ale posluchači přijdou pouze dočasně. Rádio SAMSON připravuje zbrusu nový program zaměřený převážně na regionální vysílání.
Photo

Post has attachment
IFA 2018
Největší výstava elektroniky IFA 2018. Od 31. 8 do 5. 9 můžete vidět novinky 2018/2019 z elektroniky, mobilních telefonů a samozřejmě DAB rádia. Ve dnech 2. a 3. září Vám všechny novinky digitálního rozhlasu představíme přímo z Berlína na www.facebook.com/digitalradiodab
Photo
Wait while more posts are being loaded