Profile cover photo
Profile photo
Sprint S.A.
7 followers
7 followers
About
Posts

Firma Sprint ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Różnorodność zadań, których się podejmujemy sprawia, że jesteśmy zauważalni nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Z naszych usług korzystają mniejsze i większe firm oraz instytucje państwowe. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych zakończonych projektach, zapraszamy na stronę www.sprint.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i chcecie skorzystać z naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Na stronie http://www.sprint.pl/ znajdziecie wszelkie dane kontaktowe do naszych przedstawicieli. Nasi specjaliści przygotują dla was ofertę i omówią z wami szczegóły współpracy. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejne wyróżnienie trafiło dla firmy Sprint. Otrzymaliśmy wyróżnienie Gazelę Biznesu 2016. Jest to wyróżnienie przyznawane dynamicznie rozwijającym się firmom. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, która mobilizuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.sprint.pl/ . Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której zasięg działalności obejmuje cały kraj. W związku z tym poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspólnie z nami będą tworzyć sukces firmy. Na stronie www.sprint.pl znajdziecie aktualne oferty pracy. Jeśli jesteście zainteresowani pracą w naszej firmie, zachęcamy do składania aplikacji.
Add a comment...

Bardzo ważna zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych jest jakość oferowanych usług. Każdego dnia staramy się realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Procentuje to nie tylko poprzez zadowolenie klientów, ale także zdobywanie przez firmę wielu wyróżnień czy certyfikatów. Jesteśmy jedną z kilku firm, która spełnia wymagania NATO AQAP 2210, które dotyczą zapewnienia jakości oprogramowania. Więcej o nas przeczytacie na stronie www.sprint.pl .
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą, która szybko reaguje na potrzeby klientów. Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Staramy się tworzyć nowoczesne rozwiązania, które usprawnią pracę klientowi lub zabezpieczą jego dane biznesowe. Więcej o nas i naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.sprint.pl/page/o-nas. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Dla naszych nowych klientów i wieloletnich partnerów biznesowych oraz dla wszystkich, którzy interesują się nowoczesnymi technologami, mamy dobrą wiadomość. Pojawił się kolejny numer naszego firmowego magazynu SprintNews. zapraszamy na stronę http://www.sprint.pl/sprintnews.html .
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 22-23 lutego firma Sprint brała udział w czwartej edycji Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT. Przedstawiliśmy na targach nowe rozwiązania z zakresu tworzenia rozwiązań aplikacji mobilnych Więcej informacji o wydarzeniu także na stronie http://www.sprint.pl . Zapraszamy.
Add a comment...

Przez lata działalności na rynku zdobyliśmy rzeszę zadowolonych Klientów, którzy cenią sobie współpracę z nami. Na stronie www.sprint.pl można przyjrzeć się dokładniej naszym realizacjom. Zapewniamy solidne i rzetelne wykonywanie przez nas usług, a w razie potrzeby także ich gwarancje. Zachęcamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy obsługę informatyczną dla firm oraz klientów indywidualnych. Jeżeli masz jakieś pytania, potrzebujesz pomocy to śmiało zachęcamy do kontaktu. Na początek odwiedź stronę www.sprint.pl . Jesteśmy pewni, że znajdziecie tam bogatą ofertę usług informatycznych. Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded