Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Doradztwo finansowo-podatkowe jest bardzo ważne przy prowadzeniu każdej działalności. Szczególnie jednak pomoc doświadczonej księgowej w tym zakresie jest cenna dla młodych przedsiębiorców, którzy postanowili otworzyć własną działalność gospodarczą. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą http://www.akrosilesia.com.pl/uslugi do nawiązania długofalowej współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu Polaków skorzysta z internetowych programów do rozliczeń podatkowych. Jednak spora część wybierze się do biur rachunkowych. Jeśli nie chcą Państwo stać w długich kolejkach, zachęcamy do kontaktu http://www.akrosilesia.com.pl/ z naszym biurem już dziś i umówienia się na wizytę, w czasie której nasza księgowa rozliczyć Państwa PIT.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy pracownik czeka na swoją pensję. Ale żeby mógł on ją dostać na czas, to księgowa musi wykonać odpowiednie wyliczenia. Sprawne i rzetelne naliczanie wynagrodzeń oraz umów zleceń i umów o dzieło to część naszej oferty  www.akrosilesia.com.pl/uslugi , którą jesteśmy w stanie wykonywać dla Państwa firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Początek roku to dla każdego przedsiębiorcy intensywny czas rozliczeń podatkowych. Wielu z nich zwleka do ostatniego dnia z zaniesieniem deklaracji podatkowej do Urzędu Skarbowego, co często nie jest dobrym rozwiązaniem. O wiele korzystniejszą opcją jest podjęcie współpracy z doświadczoną księgową, która szybko i rzetelnie zajmie się przygotowaniem deklaracji podatkowych PIT, VAT, CIT i innych. Jeśli nie mają Państwo jeszcze wsparcia ze strony biura rachunkowego, zachęcamy do współpracy z nami www.akrosilesia.com.pl/uslugi .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmując współpracę z biurem rachunkowym, zawsze trzeba sporządzić odpowiednią umowę, która będzie regulować wiele ważnych kwestii. Przygotowując taką umowę należy w niej zapisać: sposób współpracy z biurem, zasady komunikacji, przesyłania dokumentów i udostępniania informacji oraz terminy realizacji zleconych zadań przez przedsiębiorcę. Trzeba także dokładnie określić warunki wynagrodzenia. Przed zawarciem umowy warto dokładnie omówić wszelkie kwestie, aby później nie było żadnych nieporozumień. Więcej o współpracy z naszym biurem rachunkowym mogą Państwo przeczytać na stronie http://www.akrosilesia.com.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe oferuje Klientom możliwość współpracy na zasadzie outsourcingu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych i średnich firm, które chcą obniżyć koszty prowadzenia działalności. Dzięki współpracy z naszymi doświadczonymi i godnymi zaufania księgowymi, mogą Państwo skupić się wyłącznie na rozwoju firmy. Zachęcamy do kontaktu http://www.akrosilesia.com.pl/kontakt wszystkich zainteresowanych ofertą. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe ma wielu Klientów, którzy reprezentują różne branże. Dzięki tym współpracom nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i zdobywają cenne doświadczenie, dzięki czemu wiedzą jak efektywnie prowadzić księgowość i rachunkowość firm o różnych profilach. Obsługujemy między innymi: firmy spedycyjne, remontowo-budowlane, windykacyjne, informatyczne, biura projektowe, agencje ochrony i wiele innych. Niemniej jednak zachęcamy do współpracy każdego, kto potrzebuje pomocy rzetelnej księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.akrosilesia.com.pl/uslugi !
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest głównie dla firm i przedsiębiorstw. Wiemy, że nie każdy potrafi sprawnie i dokładnie prowadzić księgowość swojej działalności. Dlatego też, aby właściciele mogli uniknąć odpowiedzialności za popełnione błędy, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Gwarantujemy dokładne, bezbłędne i rzetelne prowadzenie spraw finansowych Państwa firmy. Więcej o ofercie można przeczytać na naszej stronie http://www.akrosilesia.com.pl/uslugi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W pracy księgowej najważniejsze jest doświadczenie i systematyczne pogłębianie wiedzy. Nieustannie zmieniające się przepisy i zasady rozliczeń podatkowych sprawiają, że regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach. Zależy nam, żeby nasi pracownicy byli doskonale zorientowani w branży podatkowej i rachunkowej. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem http://www.akrosilesia.com.pl/ . My dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po czym poznać dobrą księgową? Przede wszystkim po tym jak wielu ma Klientów. Ale równie ważne przy wyborze odpowiedniej księgowej czy doradcy podatkowego jest doświadczenie i kwalifikacje. Bez tych dwóch elementów nikt nie będzie w stanie Ci pomóc sprawnie i dokładnie prowadzić księgowość Twojej firmy. Warto jest na pierwszym spotkaniu zapytać się księgowej o doświadczenie czy sukcesy zawodowe. Ważne też jest sprawdzenie czy biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC za ewentualne błędy. 

Jeśli jeszcze nie wybrałeś księgowej, zachęcamy do współpracy z nami. Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem fachowców. Skontaktuj się z nami już dziś http://www.akrosilesia.com.pl/kontakt
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded