Profile

Cover photo
Filma Me Titra Shqip
13 followers|97,552 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Runner Runner (2013) Me Titra Shqip HD
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Captain Phillips (2013) Me Titra Shqip
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
1
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Zoti Chuck Norriz i bashkon dhe njehere mercenaret per ate qe duhej te ishte nje detyre e lehte,por kur njeri nga njerzit e tyre vritet ne krye te detyres deshira per hakmarrje i shtyn ata te hyjne thelle ne territorin e armikut i vendose perpara nje kercenimi te paparitur!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Teletransportuar ne Mars,nje veteran i luftes Civile zbulon aty nje planet te banuar nga krijesa gjigante 12-kembe te gjata!Duke qene i burgusor i ketyre krijesave ai arratiset per ti ardhur ne ndihme nje princeshe qe ka nevoje per nej shpetimtare!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Nje Person i denuar gabimisht per spiunazh dhe komplot Kunder SHBA i ofrohet liria me nje kusht!Duhet te shpetoje vajzen e presidentit ne nje burg hapesinor!Ajo mbahet peng nga disa te burgosur te dhunshem qe kane marre kontrollin e burgut!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Arrow S02E06 Me Titra Shqip HD
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
G-Force (2009) Dubluar ne Shqip
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Nje Studente e e mire (goce e mbare :p) mbeshtet ne thashethemet e shkolles per te permirsuar poziten e saj sociale the financiare!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
NJe djale i cili refuzohet nga cdo kollegj ne te cilin aplikon perpiqet te krijoje kolegjin e tij te quajtur South Harmon Institute of Technology ne nje godine te braktisur prane qytetit!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk nje nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent.Kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.”
Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Filma Me Titra Shqip

Shared publicly  - 
 
Aventurat e hetuesit te ri Tin Tin dhe kapitenit Merluc!Te dy nisen ne nje udhetim per te gjetur thesarin e humbur te paraardhesve te Kapitenit Merluc, ato sjane te vetmit qe po kerkojne thesarin.Shume peripeci i presin gjate rruges…
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
filma me titra shqip,filma me titra shqip online,filma me titra online,Filma Shqiptare,Filma te Dubluar ne Shqip
Introduction

FilmaShqip.infoFaqe kushtuar filmave më të fundit ndërkombëtar,Kinemase Shqipëtare,Filmave të Dubluar në Shqip dhe Programave Humoristike më të Njohur Apartamenti 2XL & Portokalli!
Të gjithë Filmat janë në Kualitet Cilësor per tu shikuar +linqe për Shkarkim!
Faqja përditesohet cdo ditë me Filma të Rinj!

Nëse keni ndonjë verejtje, koment apo sugjerim, jeni të lutur te na kontaktoni në adresën FilmaShqip.info@gmail.com.Falemindërit që na vizitoni!