Profile cover photo
Profile photo
Serwis Dach. Pokrycia dachowe Szczecin
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Decyzja o wyborze rodzaju pokrycia dachowego powinna być starannie przemyślana. Jest to bowiem element, który raz wykonany zostaje z nami na długie lata. Dlatego wybierając blachodachówki czy gonty dachowe warto brać pod uwagę wyłącznie propozycje od sprawdzonych producentów jak Bogen, Creaton czy Euronit. Wszystkie z nich dostępne są w asortymencie naszej hurtowni: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/dachowki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sprzedaży posiadamy również stropy oraz belki nadprożowe. Tego rodzaju elementy konstrukcyjne powinny charakteryzować się wytrzymałością oraz łatwością montażu. Takie właśnie są materiały budowlane firmy Uciechowski, dostępne w hurtowni Serwis Dach: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/stropy-nadproza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dachówki, blachodachówki, gonty, a także wysokiej jakości materiały izolacyjne- wszystko co niezbędne, aby wykonać solidny i trwały dach dostępne jest w asortymencie naszej hurtowni: http://www.serwisdach.com.pl/. Zapraszamy także po profesjonalne systemy kominowe!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nowoczesne okna dachowe, które zapewniają odpowiednie oświetlenie oraz wentylację poddaszy. Wśród okien dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo propozycje firmy Velux- najbardziej znanego producenta okien do poddaszy. Zapraszamy również do zaznajomienia się z wyrobami innych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/okna-dachowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z aktualnymi promocjami? Proponujemy dachówki ceramiczne niemieckiego producenta w okazyjnej cenie od 41,90 zł za metr kwadratowy! Polecamy również dachówki cementowe oraz blachodachówki Diament Eco lub Kingas Eco. Z wszystkimi produktami dostępnymi aktualnie w promocyjnych cenach mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie: http://www.serwisdach.com.pl/promocje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają profesjonalnych materiałów budowlanych do pokryć dachowych. Oferujemy dachówki, blachodachówki, gonty dachowe, papę termozgrzewalną oraz wiele innych materiałów hydroizolacyjnych. Produkty z naszej hurtowni, to gwarancja solidnych i estetycznych pokryć dachowych. http://www.serwisdach.com.pl/oferta/dachowki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo również kompleksową ofertę materiałów do systemów kominowych: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/systemy-kominowe/. Oferujemy produkty przeznaczone do stosowania z systemami na wiele rodzajów paliwa jak węgiel, drewno, gaz lub olej opałowy. Wszystkie oferowane przez nas materiały spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa w zakresie prawidłowego ciągu spalin.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serwis-Dach ze Szczecina to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W tym czasie zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Kompleksowa oferta naszej hurtowni cieszy się uznaniem Klientów. Na Państwa życzenie możemy również polecić profesjonalnych dekarzy, którzy zadbają o prawidłowy przebieg prac podczas budowy dachu. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu: http://www.serwisdach.com.pl/kontakt-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa dachu to nie tylko więźba i dachówki, ale też rynny. Profesjonalny system odprowadzania wody deszczowej chroni elewację budynku przed zawilgoceniem. Decydując się na wybór rynien z naszej hurtowni mają Państwo pewność zakupu produktów spełniających najwyższe standardy jakości. Sprawdźcie bogaty wybór rynien od wiodących producentów na naszej stronie: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/rynny/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród produktów dostępnych w naszym asortymencie otrzymają Państwo również szeroki wachlarz materiałów elewacyjnych oraz izolacyjnych. Styropian, wełna mineralna, płyty do izolacji akustycznej, preparaty uszczelniające- to wszystko i wiele więcej oferuje hurtownia Serwis-Dach ze Szczecina. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z kompletną ofertą, która dostępna jest na naszej stronie: http://www.serwisdach.com.pl/oferta/izolacje/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded