Profile cover photo
Profile photo
ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка"
80 followers -
Кращій освітній заклад регіону
Кращій освітній заклад регіону

80 followers
About
Posts

Post has attachment
На честь Дня народження Великого Генія України освітяни ЛИСИЧАНСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ознаменували початок березня 2018 року подіями присвяченими цій почесній даті.

http://lisichansk.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2018/03_march/12.03.2018_1/index.htm
Add a comment...

Post has attachment
Інформаційний відеоролик, присвячений Міжнародному дню рідної мови
Add a comment...

Post has attachment
8 лютого 2018 р. у стінах Лисичанського педагогічного коледжу відбулась знакова подія – міжнародний телеміст з Національною бібліотекою Литви імені Мартінаса Мажвідаса, присвячений одночасному показу з онлай-обговоренням документального фільму «Де наш дім».

Ця кінострічка-трилогія є спільною працею представників «Платформи української документалістики» – режисерів Анни Корж, Олени Лухан, Анни Лисун.

Переглянути фільм

Метою зустрічі було обговорення реалій нинішніх подій в Україні, висвітлених у фільмі на особистих прикладах людей: «репатріота»-вихідця з України, капеланів, переміщених осіб-біженців.

Аудиторія коледжан складала більш, ніж 90 осіб різновікових категорій.

Серед почесних гостей, які сприяли проведенню заходу, були представники місцевих і обласних ЗМІ (Андрій Захарченко, журналіст міської газети «Новый путь»; Роман Назаренко, журналіст медіацентру «Сіверський Донець»); голова громадської організації «Новый Донбас», режисер кіно, модератор телемосту та демонстратор фільму з боку України, Лариса Артюгіна.

З боку Литви в події взяли участь: Реналдас Гаудаускас, генеральний директор Національної бібліотеки Литви імені Мартінаса Мажвідаса; Вітутас Бруверіс, відомий литовський журналіст-співмодератор зустрічі; Гарольдас Даумантас, представник Союзу стрілків Литви; Нійоле Йонайтене, організатор показу трилогії у Вільнюсі; Катя Кістал, українка, студентка литовського вишу, майбутній політолог та ін.

Глядачі обох країн прониклись не лише змістом фільму, а й нинішніми реаліями жителів Донбасу: студенти й викладачі коледжу згадували нещодавно пережиті жахи бойових дій з власного життя, подекуди впізнаючи в героях фільму себе самих, а представники литовської публіки підкреслювали мужність і високу громадянську позицію студентів при відповідях на непрості запитання – про війну; про те, як вона нас змінила; про віру в майбутнє чи зневіру. Дискусія була «живою» й емоційною, адже відповіді студентів і викладачів коледжу, як і зміст фільму, викликали сльози й співчуття у всіх учасників телемосту.

Всі прийшли до спільного розуміння того, що ми, українці, готові до змін на краще й готові стати рушіями цих змін – не повинні, а готові!

Учасники дискусії з Литви висловили велику вдячність організаторам та директору коледжу за надану можливість спілкування, а представники української сторони висловили подяку за розуміння й співпереживання, та побажали співрозмовникам найбільшої цінності – миру.

Для нас, українців, лисичан, студентів і викладачів коледжу з різних куточків Луганщини й Донеччини – жителів вільної України й переміщених осіб з тимчасово окупованих територій, ця зустріч не стала даремною. Ми відчули, наскільки сильно ми змінились: наші прагнення, наші почуття, цінності й мотиви. Ми стали сильнішими і точно знаємо, що мир і єдність – це «два крила» незалежної й щасливої нації. І ми обов'язково їх здобудемо, не дивлячись ні на що!
Add a comment...

Post has attachment
1 лютого 2018 року на базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», відбувся інтернет-форум «Творчість В. Сосюри в контексті сьогодення», присвячений 120-річчю від дня народження видатного українського поета, нашого земляка, одного з найтонших і найпроникливіших ліриків українського народу ХХ століття.

http://lisichansk.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2018/02_february/01.02.2018/index.htm
Add a comment...

Post has attachment
9-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» #Альфред #Окснер
Автори: Мінєнко Г.М.
Add a comment...

Post has attachment
9-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».
Автори: Борисенко Л.Л., Шевирьова І.Г.
Add a comment...

Post has attachment
У четвер, 21 грудня, в Лисичанському педагогічному коледжі відбулася презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України". На заході були присутні почесні гості: начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Нецвет Ніна Петрівна, депутат міської ради Романов Олег Іванович, депутат міської ради Пшебіцина Юлія Михайлівна, директор КЗ «Лисичанський міський палац культури» Рясна Ганна Олександрівна, лідери молодіжних осередків студентства Лисичанського педагогічного коледжу, Вищого професійного училища №94, учні старших класів загальноосвітніх шкіл № 3 та № 4 та активна молодь міста. Також на Скайп-включенні з м. Київ із робочою ініціативною групою був представник Асоціації міст України – партнеру конкурсу Назар Миколюк, а інформаційну підтримку заходу забезпечувала головний редактор газети «Новий путь» Китаєва Олена Сергіївна.

Окрім презентації конкурсу на заході відбулося створення робочої групи, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.

http://lisichansk.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/12_december/21.12.2017_3/index.htm
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.12.17
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
V Всеукраїнська науково-практична конференція
«Система надання освіти дітям з особливими
потребами в умовах сучасного закладу освіти»

Реформа інклюзивної освіти в Україні набирає потужних обертів. Лисичанський педагогічний коледж активно впроваджує сучасні аспекти реабілітації «особливих» студентів та учнів і готує майбутніх фахівців до роботи в інклюзивному просотрі. 12 грудня 2017 року відбулася ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція «Система надання освіти дітям з особливими потребами в умовах сучасного закладу освіти».
Започаткована благодійна акція «Собака-обнімака», де всі бажаючі змогли сфотографуватися з пухнастими улюбленцями.
З вітальним словом до учасників звернулася директор коледжу Мінєнко Г.М. Цього року розширилася географія участі вищих закладів освіти щодо обговорення даної проблеми: Науково-дослідний інститут фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Харківська державна академія фізичної культури, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Слов’янськ ), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
В роботі конференції взяли участь 90 представників різних закладів освіти Луганської, Донецької, Харківської, Уманської областей.
Різноплановими та вкрай актуальними були доповіді на пленарному засіданні: Ляшенко К.І. – викладач дисциплін математичного циклу Лисичанського педагогічного коледжу) «Інклюзивна освіта у новій українській школі»; Виноградов О.О. – к . мед. н., доцент, зав.кафедри фізичної реабілітації та здоров'я людини Науково-дослідного інституту фізичного виховання і спорту «Стан та перспективи розвитку реабілітаційної допомоги в Україні»; Ткачов С.І. – проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педагогіки та психології, доктор пед. наук, професор Харківської державної академії фізичної культури); Зуєва О.П. – асистент вихователя КДНЗ №14 «Білочка» м. Сєвєродонецьк «Інноваційні підходи у роботі з дітьми-аутистами»; Тищенко О.В. – практичний психолог Кремінської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 «Досвід роботи експериментального навчального закладу регіонального типу з формування культури здоров'я всебічно розвиненої особистості»; Григор’єва А.І. – директор КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 29 «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у розвиток особистості школяра»; Шевченко Г.М. – вихователь-методист КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №10 Сєвєродонецької міської ради «Лялька як персона: інноваційний педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини».
Феєричним продовженням наукового форуму стало проведення майстер-класу «Бебі бумс – метод корекційного та розвивального впливу в роботі з дітьми». Цвік О.С. – Майстер спорту України по спорту з собаками, викладач фізичного виховання ЛПК) та Пастушкова Ю.С. – аніматор. Ведучі показали, що собака стає сполучною ланкою між дитиною і батьками, вона допомагає спілкуванню в сім'ї, знімає назріваючі конфлікти. Такого результату можна досягти тільки при правильній методиці виховання і соціалізації дитини і собаки. Учасники отримали море позитивних емоцій від шедеврального виступу улюбленці Фікі.
Плідною стала робота студій «Особливості надання оздоровчо-корекційної роботи дітям з особливими потребами в дошкільних закладах освіти» та «Концепція інтеграції та включення дітей до навчання у сучасних закладах освіти».
Майстер-класи показали викладачі коледжу (Крошка С.А., Борисенко Л.Л., Сидоренко Л.Л.), вихователі, психологи, вчителі-дефектологи-логопеди (Кочерова П.В., Гончарова В.О., Бєльченко О.О., Жук О.В., Міньковська І.В., Єгорова М.В., Чугаєнко О.О., Семейко Т.О., Чепурко В.В., Киричук С.О.), керівники та завідувачі центрів (Волошина Т.І., Жданович І.О., Владикіна Д.О., Лесна О.М.), які продемонстрували високий рівень обізнаності та фахової компетентності використання різних форм та методів роботи з дітьми з ООП.
Присутні отримали сертифікати, збірки матеріалів статей до Всеукраїнської науково-практичної конференції. Озброїлися новими знаннями, уміннями та навичками щодо впровадження освіти з дітьми з ООП.
В подальшому плануємо долучитися до модернізації змісту української «особливої» освіти; розкрити особливості та умови підготовки фахівців для роботи з особами, які мають особливі освітні потреби на всіх рівнях освіти; виокремити психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги – комплексні системи заходів з організації освітнього процесу.


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.17
18 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Науковий пікнік “Стратегічні зміни в початковій освіті
відповідно до Концепції нової школи”
27 листопада лабораторія початкової освіти Лисичанського педагогічного коледжу провела обласний науковий пікнік з хедлайном “Стратегічні зміни в початковій освіті відповідно до Концепції нової школи”. Понад три роки тривав публічний діалог щодо стратегії змін в освіті України: десятки дискусій, громадських обговорень та коментарів, і от у результаті ми маємо новий документ - Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа» та працюємо відповідно до оновленого Закону України «Про освіту», який набув чинності 28 вересня 2017 року. Перш за все, новий закон відкриває шлях до впровадження реформи "Нова українська школа".
Які зміни чекають на здобувачів освіти? Як тепер будуть надаватися освітні послуги? Що чекає на вчителів? В чому полягає сутність освітніх реформ? На ці та інші запитання учасники заходу шукали відповіді та необхідні складові інгредієнти наукового пікніка. Учасниками заходу стали вчителі Луганської області, зокрема, Слюсарєва Лариса Миколаївна, заступник директора з НВР, спеціаліст вищої категорії, вчитель початкових класів Лиманського закладу загальної освіти І-ІІІ ст. Старобільського р-ну, Петренко Тетяна Юріївна, заступник директора з НР Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25 та Логінова Тетяна Дмитрівна, вчитель початкових класів цієї ж гімназії, а також вчителі базових шкіл м. Лисичанськ №№ 2, 3, 27, 30, 12, 4, 13, адміністрація коледжу, викладачі та студенти.
З вітальним словом до учасників пікніка звернулася директор коледжу, заслужений працівника освіти України Мінєнко Г.М.
Під час заходу були розглянуті актуальні питання та концептуальні положення впровадження Концепції нової школи, про які розповіла викладач психолого-педагогічних дисциплін коледжу Хомич О.М. Науковий пікнік був насиченим на теоретичні обґрунтування впровадження Пілотних проектів у закладах середньої освіти. Це питання готувала Макаренко Ліна, студентка 3 курсу спеціальності «Початкова освіта».
Цікавим етапом роботи заходу став оффлайн виступ Слюсарєвої Лариси Миколаївни, яка працює у Лиманському закладі середньої освіти Старобільського району. Лариса Миколаївна проінформувала про організацію освітнього середовища та про значення педагогіки партнерства у роботі за пілотним проектом.
Гостею пікніка стала Петренко Тетяну Юріївну, заступник директора з НР Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25, яка охарактеризувала проект державного стандарту початкової загальної освіти та продемонструвала, як проходять навчальні заняття відповідно до пілотування. Виступ Тетяни Юріївни додав гостроти пікніку та викликав бурхливе обговорення, у ході якого присутні дискутували щодо підготовки вчителя, проблем з матеріально-технічним оснащення освітніх закладів.
За Концепцією нової школи кожен вчитель має свободу вибору та стає не просто носієм, передавачем знань, він постає перед дитиною у ролі наставника, друга. Тож, як бути умотивованим вчителем та працювати зі сучасними дітьми? Наші студенти, майбутні фахівці педагогічної діяльності, зацікавилися цими актуальними постами і завітали до Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету "Києво-Могилянська академія", результати зустрічі та відео презентація були представлені на заході.
Родзинкою пікніка стало проведення тренінгової програми «Організація та проведення ранкових зустрічей», яку презентувала випускниця коледжу Логінова Тетяна Дмитрівна, вчитель початкових класів Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25.
Безперечно, аби стати повноправними юзерами Концепції нової школи, оволодіти усіма трендовими компетентностями потрібні наполегливість, мотивація та час. Головне, аби підтримати природній потяг до знань у дітей.
Нова школа робить ставку на гармонійний розвиток дитини, вчитель стає партнером. Педагог зможе готувати власні авторські навчальні програми, обирати підручники, методи, стратегії тощо. Якщо цьогорічний пілотний проект виправдає себе, то за такою схемою наступного року вчитимуться усі українські школярі.
Тож, сподіваємося, що з новими стандартами та технологіями ми матимемо якісний, змістовний та неординарний простір освіти для сучасних українців!
Модератор Ляшенко К.І.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.11.17
19 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Міжнародний день студента

17 листопада коледжна спільнота відзначила Міжнародний день студента, який ознаменувався ранковими привітаннями зі святом та проведенням інформаційно-аналітичного майданчика «Активне студентство – запорука зміцнення європейських цінностей», у ході якого були висвітлені питання активності студентського самоврядування, продемонстровані різні види роботи та галузі діяльності студентів у різних країнах світу.

Крім того, ввечері на студентів чекав традиційний конкурс «Міс Осінь, Король Вітру» на базі гуртожитку. А для тих студентів, хто не встиг долучитися до зазначених заходів, прес-центр студентського самоврядування підготував відео привітання.

Ми маємо завжди стояти на варті якісного та змістовного навчання, здійснювати заходи захоплюючого дозвілля та піклуватися про майбутнє своєї держави.

Тож, студенте, приймай вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності, нехай все тобі дається легко, із задоволенням, хай радує тебе кожен день, а не тільки День студента! Нехай у твоєму житті всі дні будуть сонячними, наповнені креативом та успіхами! Вірних друзів, взаємного кохання і здоров'я!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.11.17
9 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded