Profile cover photo
Profile photo
Pracownia Urody
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
Marzeniem wielu z nas zarówno kobiet jak i mężczyzn jest szczupłe, jędrne ciało oraz idealnie wymodelowana sylwetka bez nadmiaru tkanki tłuszczowej, bez cellulitu, rozstępów i nadmiaru luźnej skóry. Dla tych, którzy chcą się pozbyć kilku centymetrów w obwodzie: talii, udach, ramionach czy pośladkach oferujemy bezpieczne zabiegi, które w bezinwazyjny sposób poprawią kształt sylwetki oraz pozwolą uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.
 
Jak skutecznie schudnąć? Potrzebne jest kompleksowe podejście! Z nami okaże się to całkiem proste! Zajmiemy się Twoim problemem kompleksowo i profesjonalnie. Mamy wszystkie narzędzia, żeby działać skutecznie.
Bazujemy na wiedzy, doświadczeniu i sprawdzonych metodach. Wiemy, jakie zabiegi i w jakim połączeniu przyniosą realne efekty.
Add a comment...

Post has attachment
KOSMETYKA TWARZY
W dzisiejszych czasach wygląd odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, pierwsze wrażenie stanowi istotny czynnik przy podejmowaniu różnorodnych decyzji. Jednak skóra poddawana jest niekorzystnemu wpływowi środowiska zewnętrznego, co w znacznym stopniu przyśpiesza proces jej starzenia. Działaniem niekorzystnym jest promieniowanie UV, które powoduje fotostarzenie skóry, a także zmiany barwnikowe - przebarwienia. Szybkie tempo życia, stresy, złe nawyki żywieniowe, to wszystko odciska piętno na naszej twarzy....
 Dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja skóry  w każdym wieku i każdego dnia. Bardzo ważna jest także profilaktyka przeciwstarzeniowa która ma na celu zapobieganie zbyt wczesnym procesom starzenia skóry.
Add a comment...

Post has attachment
STRZYŻENIE DAMSKIE I MĘSKIE
nożyczki
maszynka
gorące nożyczki
 
CZESANIE
modelowanie
upięcia
podpięcia
 
KOLORYZACJA
koloryzacja trwała,
baleyage,
ton w ton,
ombre hair,
refleksy
 
REGENERACJA WŁOSÓW 
kuracje z ampułkami
k-pak
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded