Profile cover photo
Profile photo
Semi Michał Golasz
About
Posts

Post has attachment
Produkujemy kratownice, dozowniki taśmowe, podajniki wibracyjne i nie tylko. Podajniki wibracyjne mogą stanowić część linii produkcyjnych. Na pewno sprawdzą się tam, gdzie istnieje potrzeba automatyzacji czynności podawania detali. Zapraszamy do współpracy - https://www.semi.net.pl/oferta/urzadzenia-przemyslowe-i-obrobka-cnc/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy także przenośniki rolkowe. Są to transportery wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Urządzenia te są bardzo uniwersalne oraz łatwe w montażu. Można przy ich pomocy transportować zarówno detale, jak i duże gabaryty. Polecamy nasze usługi - https://www.semi.net.pl/oferta/urzadzenia-przemyslowe-i-obrobka-cnc/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy także gięcie i cięcie blach. Usługę realizujemy dla blach stalowych oraz aluminiowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie uzyskać dowolne pożądane kształty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.semi.net.pl/oferta/urzadzenia-przemyslowe-i-obrobka-cnc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki zakres usług tokarskich i obróbkę skrawaniem CNC. Nasze usługi obejmują toczenie, frezowanie, wiercenie, walcowanie. Posiadamy nowoczesny, wydajny sprzęt i wszystkie zlecenia realizujemy terminowo. Obróbka metali nie ma przed nami tajemnic. Zachęcamy do kontaktu - http://www.semi.net.pl/oferta/urzadzenia-przemyslowe-i-obrobka-cnc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reklamy świetlne to znakomity sposób na promocję sklepu czy marki. W ten sposób reklama działa nie tylko w ciągu dnia, lecz także nocą. Nasza oferta obejmuje także produkcję metalowych elementów wystroju oraz montaż reklam świetlnych i wolnostojących. Zachęcamy do współpracy - http://www.semi.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się spawaniem, zachęcamy do kontaktu. Specjalizujemy się w spawaniu aluminium oraz spawaniu stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Podejmujemy się wykonawstwa różnego typu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Czekamy na Państwa telefony - http://www.semi.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe i aluminiowe. Wyróżnia je trwałość i solidność, gwarantujemy, że wytrzymają długotrwałą eksploatację. Do produkcji wykorzystujemy stal kwasoodporną oraz stal nierdzewną, odporną na korozję. Zachęcamy do kontaktu - http://www.semi.net.pl/konstrukcje-stalowe-i-aluminiowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmujemy się również naprawy i modernizacji przyczep i naczep samochodowych. Nasze prace obejmują między innymi remont osi i prostowanie ram. Oprócz naczep i przyczep remontujemy także wywrotki, cementowozy i paszowozy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.semi.net.pl/oferta/naprawy-i-remonty-przyczep-i-naczep/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się cięciem i gięciem blach stalowych i aluminiowych, jak również spawaniem aluminium oraz stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług lub macie jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.semi.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Nasza oferta obejmuje wykonanie takich urządzeń przemysłowych jak silosy, przesiewacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową - http://www.semi.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded