Profile cover photo
Profile photo
Semi Michał Golasz
About
Semi Michał Golasz's posts

Post has attachment
Wykonujemy prace remontowe, których celem jest przesuw i remont osi lub prostowanie ram. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu kapitalnych oraz powypadkowych remontów naczep i przyczep, a ponadto remontów wywrotek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.semi.net.pl/naprawa_naczep,486341,1.html.
Photo

Post has attachment
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników gwarantującą wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie firmy zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie wiadomości przy pomocy formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub kontaktując się bezpośrednio drogą telefoniczną. Więcej informacji na stronie: http://www.semi.net.pl/kontakt,772345,1.html.
Photo

Post has attachment
Posiadamy również wieloletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt, a także wykwalifikowaną obsługę, która sprawi, że nawet najbardziej zniszczona naczepa będzie wyglądała jak nowa. Trzeba mieć na uwadze, że dobry stan techniczny wyposażenia każdej firmy, w tym również przyczepy bądź naczepy, wpływa na pozytywną ocenę klientów oraz tworzy odpowiedni wizerunek firmy, dlatego warto skorzystać z naszej usługi. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
W zakresie naszych usług oferujemy zarówno naprawy drobnych usterek, jak i kompletne remonty wszelkiego rodzaju naczep i przyczep. W obu przypadkach gwarantujemy szybki czas realizacji i co najważniejsze solidne oraz fachowe wykonanie usługi Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, w związku z tym dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie wykreować wizerunek każdego przedsiębiorstwa, począwszy od tych najmniejszych, kończąc na najpotężniejszych firmach na rynku. Oferujemy reklamy wolnostojące oraz zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo również reklamy świetlne. Zastosowanie takich reklam świetlnych jest ogromne. Idealnie nadają się do tworzenia m.in , kasetonów, liter przestrzennych, napisów, grafik, znaków firmowych, od wewnętrznej strony rozświetlonych diodami LED. Reklamy te dobrze sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i mają spore doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac. Pomimo, że nie jesteśmy dużą firmą, możemy pochwalić się sporymi osiągnięciami! Wszelkie remonty wykonujemy przy użyciu sprawdzonych pod względem jakości materiałów nabywanych u stałych, fachowych dostawców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
Nie ograniczamy się tylko do remontów naczep, czy też spawania. Wykonujemy również wszelkiego rodzaje konstrukcje stalowe, aluminiowe itp. Dzięki współpracy z ośrodkiem naukowo - badawczym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach prowadzimy ciągłą modernizację zakładu (procesów produkcyjnych i technologicznych), gwarantującą wysoką jakość wykonywanych przez nas prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.semi.net.pl.
Photo

Post has attachment
Zależy Ci na nadaniu wnętrzom swojego domu wyjątkowego klimatu? Nasza firma oferuje swoim klientom między innymi wykonanie metalowych elementów wystroju wnętrz. Opowiedz nam o swojej wizji, a my zrobimy wszystko aby stała się ona rzeczywistością. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie: http://www.semi.net.pl/.
Photo

Post has attachment
Korozja potrafi być prawdziwym utrapieniem. Metal na skutek kontaktu z otoczeniem stopniowo niszczeje, jednak wybawieniem wydaje się być piaskowanie. Efekt piaskowania jest podobny do tego jaki można uzyskać przy szlifowaniu, ale powierzchnia jest równiejsza i zyskuje szorstkość, która wymagana jest do malowania. Firma SEMI oferuje między innymi piaskowanie- zapoznaj się z naszą stroną: http://www.semi.net.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded