Profile cover photo
Profile photo
P.P.H.U. BEDO TECHNOLOGY
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy produkcję bram dwu- i trójskrzydłowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest łatwa obsługa wszelkiego rodzaju wielkości, a raczej długości bram, np. prowadzących na teren przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy http://bedo.pl/pl/category/bramy-rozwierne/14/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Bedo Technology ze Świdnicy oferuje sprzedaż różnego rodzaju ogrodzeń i bram, które wykonujemy na każdy wymiar! W naszej ofercie są lekkie bramy ogrodowe, jak i masywne bramy przemysłowe. Jak wiadomo, brama prowadząca na prywatne podwórze nie musi zajmować wiele miejsca i być wytrzymałą na różnego rodzaju uszkodzenia. Bramy wykorzystywane w przemyśle muszą być jednak bardziej trwałe, bowiem na placach firm i przedsiębiorstw są narażone na różne uszkodzenia. http://bedo.pl/pl/category/bramy-rozwierne/14/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy Bedo Technology, działającej na terenie województwa śląskiego obejmuje nie tylko wykonywanie gotowych, pełnym bram i ogrodzeń. Oferujemy bowiem sprzedaż konstrukcji stalowych do bram. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zabudować stelaż w dowolny sposób, np. drewnem. W komplecie otrzymacie wszelkie akcesoria – klamki, zamki, zawiasy, etc. :) http://bedo.pl/pl/page/ogrodzenia-posesyjne/16/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Bedo Technology ze Świdnicy oferuje również produkcję bram otwieranych automatycznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu ich użytkowanie będzie o wiele bardziej proste, aniżeli bram z koniecznością ręcznego otwierania. Trudności w ich obsłudze są szczególnie odczuwane przy egzemplarza bardzo masywnych – np. przemysłowych. http://bedo.pl/pl/category/bramy-rozwierne/14/
Add a comment...

Post has attachment
Nasz park maszynowy jest na tyle bogaty, że dzięki niemu możemy wykonać naprawdę przeróżne konstrukcje ogrodzeniowe. Firma Bedo Technology ze Świdnicy stworzy dla Państwa prostą, bądź wypukłą linię ogrodzenia. Możecie też zdecydować się na segmenty w konstrukcji zamkniętej, zmyślne kształtem groty, słupki z piramidkami na zakończeniach, bądź kulą czy innym wzorem. Zapraszamy http://bedo.pl/pl/page/ogrodzenia-posesyjne/16/! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy Klient, który zainteresowany jest kupnem ogrodzenia posesyjnego z naszej firmy ze Świdnicy, nawiązując z nami współpracę może mieć pewność, że nasze rozwiązania są najlepsze na rynku! Oferujemy ogrodzenia z prętów pełnych o przekroju 12x12 mm, jak i 14x14mm, bądź zamkniętych. Klient może sam zdecydować, jaka konfiguracja mu bardziej odpowiada. Zapraszamy do współpracy http://bedo.pl/pl/page/ogrodzenia-posesyjne/16/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak sprawić, by Państwa dom był dla osób Was odwiedzających wyjątkowy nie tylko wewnątrz, ale już podczas pierwszego rzutu oka na całą posesję? Postawcie Państwo na ciekawe i oryginalne ogrodzenie! Z naszą firmą Bedo Technology na pewno osiągnięcie swój cel :) Zapraszamy http://bedo.pl/pl/page/realizacje/5/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy dla Państwa dobrą wiadomość! Jeśli palowaliście zmienić ogrodzenie na Waszej posesji, która znajduje się w Świdniku, Wałbrzychu, Wrocławiu, czy okolicy nie musicie w pełni rozbierać starej konstrukcji! Bedo Technology zastosuje słupki na stopach stalowych, które przykręci do istniejącego muru! Zapraszamy http://bedo.pl/pl/page/ogrodzenia-posesyjne/16/ :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy oferowane przez naszą firmę ogrodzenia dla obiektów sportowo-rekreacyjnych. Proponujemy wyjątkowo mocne konstrukcje o wysokości do 6 metrów. Do tej pory ogradzaliśmy m.in. boiska piłkarskie, korty tenisowe i place zabaw. http://bedo.pl/ogrodzenia-sportowo-rekreacyjne.htm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej. Teraz siatkę ogrodzeniową kupicie w bardzo atrakcyjnych cenach. W asortymencie posiadamy siatkę w wersji ocynkowanej oraz ocynkowanej i powlekanej w wielu rozmiarach. http://bedo.pl/kontakt.htm
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded