Profile cover photo
Profile photo
Ráj Nemovitostí
5 followers -
Individuální přístup osobního makléře, ZDARMA tržní odhad ceny nemovitosti, ZDARMA právní služby, ZDARMA ověření podpisů, ZDARMA masivní inzerci
Individuální přístup osobního makléře, ZDARMA tržní odhad ceny nemovitosti, ZDARMA právní služby, ZDARMA ověření podpisů, ZDARMA masivní inzerci

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Máte pocit, že realitní kancelář nepotřebujete a vše kolem koupě, prodeje nebo pronájmu domů či bytů zvládnete sami? Zajisté ano, ovšem s námi bude celá akce rychlejší, pohodlnější a bez stresů. My za vás vyřídíme desítky až stovky telefonátů, připravíme všechny nutné podklady a smlouvy, zorganizujeme za vás schůzky v nemovitostech a jejich prohlídky, ale také vám například poradíme s tím, jaká je přiměřená prodejní cena.

A to stále ještě není všechno. Další výhody a argumenty pro spolupráci s námi najdete na http://www.raj-nemovitosti.cz/realitni-kancelar/?link=HP_proc_s_nami. Nebo se obraťte na naši bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Víte, co je PEN? Jedná se o Průkaz energetické náročnosti, který kupujícího informuje o typických spotřebách energií v budově. Díky němu má kupující přehled o tom, kolik energií spotřebuje na vytápění, ohřev teplé vody nebo svícení a provoz spotřebičů.
Povinnost zajistit PEN má vlastník budovy nebo jednotky, případně společenství vlastníků jednotek. Vlastník nemovitosti má povinnost zajistit zpracování průkazu a uvedení ukazatelů energetické náročnosti při prodeji budovy nebo její ucelené části, nebo při pronájmu budovy.
Další podrobnosti o PEN se dozvíte na adrese http://www.raj-nemovitosti.cz/sluzby/prukaz-energeticke-narocnosti/. Potřebujete ho vypracovat? Kontaktujte nás buď přímo na našem webu, nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Máte naprosto přesnou představu o tom, jakou nemovitost chcete koupit? Zatím jste ji nikde nenašli? Nezoufejte, my ji pro vás najdeme.
Pro naše klienty jsme schopni dohledat nemovitost na míru. Uveřejníme vámi požadovanou poptávku na našich internetových stránkách a naši zkušení makléři zahájí aktivní vyhledávání. Zároveň získáte osobního makléře s individuálním přístupem, zorganizujeme pro vás prohlídku konkrétní nemovitosti a vše prověříme i po právní stránce. Následně zajistíme veškerou dokumentaci a samozřejmě vám dokážeme pomoci i při odstranění právních nedostatků.

Neváhejte a kontaktujte nás, abychom pro vás našli to pravé řešení. Jsme vám k dispozici na adrese http://www.raj-nemovitosti.cz/prodej-nemovitosti/chci-koupit-nemovitost/ nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Plánujete koupi domu a ještě jste nenašli ten svůj vysněný? V naší nabídce je nyní například zděná chalupa i se stodolou v Rybově Lhotě u Soběslavi. Ideální pro milovníky venkovského života. Dům je o dispozici 2+1, další pokoj je v podkroví, které je možné posléze ještě přestavět na další obytné místnosti. V chalupě jsou nové rozvody elektřiny, k dispozici je voda z vlastní studny, před domem je přípojka k obecnímu vodovodu.

Jste-li milovníky modernějšího a většího bydlení, v Tehovci v okrese Praha-východ na vás čeká rodinný dům o velikosti 6+1 na pozemku o rozloze téměř 1150 m2. Součástí domu je garáž a dílna, další garáž je postavena zvlášť na pozemku.

Chcete více informací o těchto domech, nebo vás ani jeden z nich nezaujal a chcete si prohlédnout zbytek aktuální nabídky? Navštivte nás na http://www.raj-nemovitosti.cz/?category=1&nabidka=1&vypis=1&x=89&y=38&page=1#plist. Nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zpracujeme pro vás odhad tržní ceny. Ten vyjadřuje prodejní hodnotu zadané nemovitosti k určitému datu. Plní svou funkci hlavně při řešení dědického řízení a pozůstalosti nebo jako informace o momentální hodnotě nemovitosti při jejím prodeji.

Co dokument obsahuje? Nesmí v něm chybět údaje o žadateli, identifikace znalce, který ocenění vypracoval a také datum, ke kterému se tržní ocenění vztahuje. Následuje zadání úkolu a kompletní identifikace nemovitostí z listu vlastnictví, dále kompletní popis nemovitosti a podklady pro vypracování. Na závěr se vypočítá cena a vyjádří se tržní hodnota.

Odhad tržní ceny výrazně napomáhá ke spravedlivému řešení dědictví nebo k nastavení nejvyšší reálné prodejní ceny nemovitosti. Pořiďte si ho u nás - stačí jen vyplnit kontaktní formulář na http://www.rn-credit.cz/dalsi-sluzby/odhad-trzni-ceny/ nebo nám zavolat na bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prodejte svou nemovitost s námi a neplaťte provizi!

Pokud svěříte prodej svého bytu, domu nebo jiné nemovitosti nám, můžete si být jisti tím, že vaši nemovitost prodáme rychle a bezpečně. Na českém realitním trhu působíme více než dvacet let a jsme zárukou pohodlí, úspory času, ale hlavně bezpečí. Díky profesionálnímu týmu makléřů, právníků, notářů i finančních specialistů máte s Rájem nemovitostí garantovanou jistotu bezpečného prodeje. Nabízíme vám také ucelený servis a ušetříme vám až stovky hodin vašeho času.

Neváhejte a obraťte se a nás buď na http://www.raj-nemovitosti.cz/ nebo na bezplatné lince 800 203 211. Prodej bez poplatku platí do 31. října.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajímá vás, jak vlastně probíhá zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti? Co všechno potřebujeme od našich klientů vědět a co naopak zařídíme my pro ně? Protože nám záleží na otevřené a korektní komunikaci, připravili jsme pro vás přehled jednotlivých kroků, jejichž výsledkem je náš spokojený klient.
Celé zprostředkování má tři základní kroky: získání zakázky, její příprava a realizace zakázky. Jakmile nás klient osloví a získáme zakázku, proběhne vstupní prohlídka nemovitosti a její nafocení. Následně posoudíme, jaká cena je pro daný byt nebo dům reálná. Předáme klientovi k posouzení a uzavření zprostředkovatelskou smlouvu a poté zajistíme podklady, které jsou k prodeji nemovitosti potřebné.

Co bude následovat? Kompletní přehled jednotlivých kroků je na http://www.raj-nemovitosti.cz/co-vas-zajima/jak-postupujeme/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sháníte pronájem bytu? Pojďme se podívat, jestli vám nepadne do oka některý byt z naší nabídky.
Hledáte-li něco velkého, určitě je pro vás byt o velikosti 5+1 v pražské Troji. Jedná se o rozlehlý byt (250 m2) ve 3. nadzemním podlaží, který se skládá ze tří ložnic, obývacího pokoje s funkčním krbem, jídelny, kuchyně, dvou koupelen a teras, na které je vstup z ložnic a obývacího pokoje. Zastávka MHD je pouhé tři minuty chůze od domu.
Příliš velký? V tom případě by vás mohl zajímat byt o velikosti 2+kk v Nuslích. Jeho rozloha je 49 m2, je po kompletní rekonstrukci.

Nevybrali jste si? Podívejte se na celou naši nabídku na bit.ly/rn_byty. Nebo nám sdělte svoje požadavky a my se pokusíme vyhledat byt přímo vám na míru. Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umíme pro vás zajistit nejen koupi a prodej nemovitosti, ale také zajistíme dražbu nemovitosti. Ať se jedná o byty, domy, nebo komerční objekty, zajistíme kompletní servis během celého procesu včetně osobní účasti makléře při dražbě.

Zajistíme pro vás také bezplatné poradenství v oblasti nákupu nemovitostí prostřednictvím dražeb, vyhledáme vhodnou nemovitost podle vašich požadavků, zkonzultujeme s vámi reálnou tržní hodnotu a zajistíme podklady k dražbě i předání vydražené nemovitosti.

Chcete si užít dražbu bez jediné komplikace? Obraťte se na nás. Kontaktujte nás buď přes formulář na http://www.raj-nemovitosti.cz/sluzby/drazby-nemovitosti/, nebo na bezplatné lince 800 203 211.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeden z našich klientů se na nás obrátil s následujícím dotazem:
„Zdědil jsem rodinný dům a teď bych ho potřeboval prodat. Jak mám postupovat? A budu platit nějakou daň?“

Na tento prodej se vztahuje daň z nabytí nemovitosti. Ta má hodnotu 4 % z ceny nemovitosti zjištěné ze znaleckého posudku nebo z kupní ceny – záleží na tom, která částka je vyšší. Další platbou je daň z příjmu. U té ale existují možnosti osvobození od placení této daně. 

Na další otázky a odpovědi našich odborníků na ně se můžete podívat přímo v naší realitní poradně na adrese http://www.raj-nemovitosti.cz/co-vas-zajima/realitni-poradna/. A pokud máte nějaké jiné dotazy nebo chcete využít našich služeb, obraťte se na nás buď přes naše webové stránky, nebo přes bezplatnou linku 800 203 211.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded