Profile cover photo
Profile photo
Scala Plastics Poland Sp. z o.o.
3 followers
3 followers
About
Scala Plastics Poland Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Przypominamy o naszym formularzu kontaktowym!
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości związane z oferowanymi przez nas produktami, zachęcamy do wysyłania pytań! Wystarczy wypełnić formularz.

Wkrótce się odezwiemy!
Proszę wejść na stronę: http://www.scaladachy.pl/Systemy-rynnowe/Zapytaj-o-produkt

Photo

Post has attachment
Jeśli stoją Państwo przed wyborem rynien garażowych, polecamy uwadze nasz system Scala PVC G80! Idealny do odwadniania niewielkich powierzchni *. Dostępny w dwóch kolorach – brązowym i jasnoszarym, które będą pasować do każdego budynku. O elementach systemu i montażu przeczytacie Państwo na: http://www.scaladachy.pl/Systemy-rynnowe/Rodzaje-systemow-rynnowych/Scala-PVC/G80/G80-jasnoszary

*Proszę pamiętać, że powierzchnia efektywna dachu nie może przekroczyć 40m2!


Photo
Photo
22.06.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Polecamy Państwu papy asfaltowe SBS SCALABIT 500!

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo montażu, gdyż papy są antypoślizgowe. Dodatkowo wykazują dużą odporność na zniszczenie – np. rozrywanie gwoździem, i dobrą wentylację dachu.
Szczegółowe dane techniczne na: http://www.scaladachy.pl/Produkty-dachowe/Papa-podk-adowa-modyfikowana-SBS

Photo

Post has attachment
Popraw przepływ powietrza w swoim domu! Niezbędne do tego okażą się kominki wentylacyjne, które zapewnią w pomieszczeniach odpowiednią cyrkulację powietrza. Dostępne w różnych kolorach będą dopełnieniem niepowtarzalnego designu.

Nasza oferta dostępna na: http://www.scaladachy.pl/Produkty-dachowe/Kominki-wentylacyjne-i-wywietrzniki-polaciowe

Post has attachment
Basen z oszklonym dachem robi piorunujące wrażenie.

Jeśli myślą Państwo o budowie basenu w swoim domu, polecamy właśnie to rozwiązanie. SUNGLZE™ to budowlany system szklenia o eleganckim designie i wyglądzie. O specyfice płyt poliwęglanowych można przeczytać na: http://www.scaladachy.pl/Plyty-poliweglanowe-PVC/PRODUKTY/SUNGLAZE

Photo

Post has attachment
Mech porastający dach jest uciążliwym problemem, choć niektórzy uważają go za ozdobę.
My wolimy Państwa przed nim zabezpieczyć, dlatego oferujemy płytki Ardonit
gładkie, które pokryte są podwójną warstwą farby z żywić akrylowych na bazie wody ze specjalnymi składnikami zapobiegającymi porastaniu mchem. Więcej o płytkach można przeczytać na: http://www.scaladachy.pl/Plytki-wloknocementowe/Kolekcja/Ardonit-g-adkie

Photo

Post has attachment
Jeśli kiedykolwiek marzyli Państwo o wielkim domu z efektownym, trójwymiarowym dachem – możemy pomóc w realizacji tego marzenia.
Gonty TruDefinition™ Duration® to gwarancja niepowtarzalnego efektu.

Oferujemy je w siedmiu popularnych kolorach, z wyraźnymi kontrastami i cieniowaniem, które dodatkowo podkreślają trójwymiarowość!
Szczegóły dostępne na: http://www.scaladachy.pl/Gonty-bitumiczne/Kolekcja/P-ytki-w-oknocementowe

Photo

Post has attachment
Każdy dba o prywatność – zwłaszcza w swoim domu. Dlatego tak ważna jest w tym aspekcie izolacja akustyczna.

Na wyciszenie pomieszczeń wpływa masa ścian, ich grubość i budowa.
Jeśli chcą Państwo wygłuszyć gotowe już ściany, idealnym rozwiązaniem będzie położenie okładziny wewnętrznej z płyt gipsowo-kartonowych.
Płyty najlepiej zamontować nie bezpośrednio do ściany, a na stelażu. Natomiast przestrzeń między ścianą a płytą należy wypełnić WEŁNĄ MINERALNĄ.
O oferowanej przez nas wełnie mineralnej można przeczytać na: http://www.scaladachy.pl/Welna-mineralna/Informacje-o-welnie-mineralnej

Photo

Post has attachment
Jeżeli poszukują Państwo trwałego i estetycznego wykończenia dachu, Państwa uwadze polecamy dachówki włókno-cementowe. Wszystkie osoby, które chcą uzyskać dodatkowe szczegóły na temat tego rozwiązania zachęcamy do odwiedzenia naszej strony https://goo.gl/5dpVMn. 
Photo

Post has attachment
Zastanawiasz się, w jaki sposób pielęgnować konstrukcje z płyt poliwęglanowych, aby jak najdłużej Ci posłużyły? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony https://goo.gl/fstmU0, gdzie przygotowaliśmy krótką informację na temat sposobów pielęgnacji płyt poliwęglanowych. Serdecznie zapraszamy! 
Photo
Wait while more posts are being loaded