Profile cover photo
Profile photo
Dr Pernak - Chirurgia Kosmetyczna
2 followers
2 followers
About
Dr Pernak - Chirurgia Kosmetyczna's posts

Post has attachment
W naszym gabinecie możecie Państwo wykonać badania USG, EKG i badania laboratoryjne potrzebne do postawienia Państwu rzetelnej i właściwej diagnozy. Koszt konsultacji wynosi tylko 120 zł. Aby umówić się na wizytę należy zadzwonić pod numer 500 600 502. Zapraszamy też na naszą stronę http://drpernak.pl/badania-usg/. 
Photo

Post has attachment
W naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej możecie Państwo skorzystać z możliwości odbycia konsultacji endokrynologicznych i kardiologicznych. Przeprowadza je doktor Dorota Cholewińska, doświadczona specjalistka, która od wielu lat pracuje w renomowanym i znanym Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się poprzez stronę http://drpernak.pl/badania-usg/ z pozostałymi usługami, które proponujemy. 
Photo

Post has attachment
Namawiamy Państwa do zapoznania się z metodą terapii dwutlenkiem węgla, czyli tzw. cudownym gazem. Jest on wstrzykiwany w tkanki podskórne przez małą igłę, by później działać cuda. Odmładza naszą skórę, walczy z cellulitem, rozstępami, bliznami i wieloma innymi dolegliwościami i ułomnościami, które nam się nie podobają. Tu znajdziecie Państwo więcej informacji o CO2 http://drpernak.pl/karboksyterapia/
Photo

Post has attachment
Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Pernak służy Państwu od wielu, wielu lat. Bez skrępowania więc przekazujemy Wam informację o kolejnej naszej nowości. Zapraszamy na laserowe zabiegi okolic intymnych. Bywa przecież, że po porodzie, bądź z wiekiem Paniom zmienia się wygląd okolic intymnych. Wydaje się, że pozostaje już tylko marzyć i wracać pamięcią do stanu „przed”. Nic bardziej mylnego! My Wam pomożemy. Zapraszamy na naszą stronę http://drpernak.pl/
Photo

Post has attachment
Jesteście Państwo przeczuleni na punkcie wypadania Waszych włosów? Podczas szczotkowania tworzą dywanik na podłodze? Być może warto zastanowić się nad zabiegiem wszczepienia włosów syntetycznych - biozgodnych? Zabieg ten jest przeznaczony i dla kobiet, i dla mężczyzn. Wykonujemy go przy znieczuleniu miejscowym. Efekt utrzyma się nawet kilka lat! Więcej informacji tutaj http://drpernak.pl/leczenie-wypadania-wlosow/
Photo

Post has attachment
Nasze włosy szczególnie wiosną i jesienią dają nam się we znaki. Odżywki, maseczki, domowe sposoby… Nic nie daje odpowiednich rezultatów? Włosy wypadają, są suche, albo się mocno przetłuszczają? W naszym gabinecie wykonamy komputerową analizę Państwa włosów urządzeniem TrichoScan. Dzięki niej dowiemy się, co jest przyczyną Państwa niezadowolenia. http://drpernak.pl/leczenie-wypadania-wlosow/
Photo

Post has attachment
Jeśli znajdujecie się Państwo w grupie ryzyka, ponieważ u innych członków rodziny występują żylaki, warto badać się regularnie, aby zapobiegać powstawaniu poważnych zmian. Zachęcamy do korzystania z pomocy specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej, którzy doradzą odpowiednie leczenie oraz metody profilaktyki (http://drpernak.pl/).
Photo

Post has attachment
Zabieg laserowego usuwania żylaków nie ogranicza się jedynie do nóg, jak skleroterapia. Można stosować go również w innych okolicach ciała. Dlatego daje wiele możliwości. Specjalnie ustawiony promień laserowy minimalizuje uszkodzenia okolicznych tkanek. Szczegółowe informacje o zabiegu znajdziecie Państwo na stronie http://drpernak.pl/usuwanie-zylakow-obliteracja/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Drugim sposobem usuwania żylaków, jaki stosujemy w naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej Dr Pernak, jest zabieg laserowy. Wykonuje się go przezskórnie. Promienie lasera wnika do naczyń i niszczy zawartą we krwi hemoglobinę, co prowadzi o ich zamknięcia. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://drpernak.pl/usuwanie-zylakow-obliteracja/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Po zabiegu skleroterapii pacjentowi zaleca się godzinny spacer, w celu wypłukania śladów leku ze zdrowych żył. Na nogę zakłada się opaskę elastyczną, którą przez pierwszy tydzień od zabiegu nosi się cały czas, natomiast w drugim tygodniu zalecane jest zdejmowanie jej na noc. Więcej informacji na stronie http://drpernak.pl/usuwanie-zylakow-obliteracja/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded