Profile cover photo
Profile photo
Laboratorium Protetyczne. Hubert Pietrzyk
About
Laboratorium Protetyczne. Hubert Pietrzyk's posts

Post has attachment
Masz uszkodzoną protezę? Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasze Laboratorium Protetyczne oferuje ekspresową naprawę protez, wykonaną przez doświadczonego protetyka. Naprawiamy protezy dentystyczne, szkieletowe i elastyczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://laboratorium-protetyczne.pl. 
Photo

Post has attachment
W naszej pracy niezmiernie ważna jest precyzja i terminowość. Do tej pory zaufało nam wielu Klientów, którzy polecają nasze usługi. Zapewniamy każdemu Klientowi fachowe doradztwo i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Znajdujemy się w Krakowie, przy ul. Bora Komorowskiego 1/32. Zapraszamy - http://laboratorium-protetyczne.pl.
Photo

Post has attachment
Clear Aligner to nowoczesny aparat do korekty wad zgryzu, wykorzystujący indywidualnie dopasowane nakładki z przeźroczystego polimeru. Nakładki te można łatwo zdejmować z zębów, co umożliwia utrzymanie wysokiego stopnia higieny jamy ustnej w trakcie leczenia. Nakładki są przezroczyste i praktycznie niewidoczne na zębach, sprawiają, że aparat prezentuje się bardzo estetycznie. Laboratorium Protetyczne oferuje wykonanie aparatu ortodontycznego Clean Aligner - http://laboratorium-protetyczne.pl.
Photo

Post has attachment
Ochraniacze na zęby dla sportowców są bardzo często stosowane w sportach kontaktowych, zwłaszcza w sportach walki takich jak: boks, muay thai czy MMA. Szczęka i zęby są bardzo narażone na urazy, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać. Sportowcy mają do wyboru ochraniacze indywidualne, robione na zamówienie oraz uniwersalne, produkowane seryjnie. Ochraniacze indywidualne umożliwiają idealne dopasowanie, tym samym są skuteczniejsze. Zapraszamy do naszego laboratorium, wykonujemy indywidualne ochraniacze na zęby dla sportowców - http://laboratorium-protetyczne.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Protezy elastyczne wykonane są z materiałów termoplastycznych odpornych na zginanie, co powoduje, że są estetyczne i idealne dla osób, które nie mogą nosić metalowych protez. Tak jak klasyczne protezy szkieletowe, również są mocowane na klamrach i nie uciskają dziąseł Pacjenta. Co istotne, protezy tego typu zajmują niewiele miejsca w ustach. W naszym laboratorium wykonujemy i naprawiamy protezy elastyczne - http://laboratorium-protetyczne.pl. 
Photo

Post has attachment
Lip bumper to aparat ortodontyczny wykorzystywany w korekcji wad zgryzu. Stosuje się go głównie do rozbudowy dolnego łuku zębowego. Aparat ten może zostać wykonany z drutu z akrylowymi zderzakami bądź też drutu z gumową osłonką. W naszym laboratorium wykonujemy różne aparaty ortodontyczne, w tym także lip bumper. Zapraszamy - http://laboratorium-protetyczne.pl/. 
Photo

Post has attachment
Bruksizm to nawyk, który charakteryzuje się ścieraniem zębów, zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki. Może doprowadzić do trwałego uszkodzenia zębów i zaburzeń snu. Najskuteczniejszą metodą leczenia bruksizmu jest noszenie szyny relaksacyjnej. Szyna relaksacyjna powinna zostać uformowana specjalnie do kształtu żuchwy Pacjenta, dzięki czemu zapobiegnie zgrzytaniu zębów, wpłynie też pozytywnie na sen. Wysokiej jakości szyny wykonujemy w naszym laboratorium - http://laboratorium-protetyczne.pl/oferta/. 

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy fachowej porady. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej - http://laboratorium-protetyczne.pl/. 

Post has attachment
Zajmujemy się wykonywaniem i naprawą różnego rodzaju protez, w tym także protez szkieletowych. Protez tego typu używa się, gdy u pacjenta da się zaobserwować częściowe braki w uzębieniu, których nie można uzupełnić mostami. Protezy szkieletowe wykonane są z metalu, a dzięki mocowaniu na klamrach nie uciskają dziąseł Pacjenta i nie działają destrukcyjnie na tkanki przyzębia. Zapraszamy - http://laboratorium-protetyczne.pl/. 
Photo

Post has attachment
Działamy od 2010 roku - od tego czasu z sukcesem zajmujemy się wykonywaniem protez zębowych i aparatów ortodontycznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klienci doceniają naszą jakość, terminowość i dokładność i polecają nasze laboratorium protetyczne jako godne zaufania. Zapraszamy - http://laboratorium-protetyczne.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded