Profile cover photo
Profile photo
2bedesign פיתוח אפליקציות
פיתוח אפליקציות ואנדרואיד ולאייפון
פיתוח אפליקציות ואנדרואיד ולאייפון
About
Posts

Post has attachment
1. בדיקת מתחרים

אני באופן אישי מאוד אוהב שיש מתחרים בשוק, זה מכניס את המוצר לתודעה גבוהה יותר, יש תחרות בריאה, אנשים מעורבים ובכלל אנו כיזמים חושבים איך לפתח יותר ויותר בכדי "לעקוף" את המתחרים שלנו, אולם יש גם כאן צד שונה שמתחרים בעצם בוחרים "להעתיק" או "לחקות" אותנו וכאן כבר העניין שונה.

בסעיף זה אמליץ לכם לבדוק היטב את המתחרים שלכם, איך הם מקדמים את האפליקציה שלהם ואולי גם אפשר לבדוק האם יתאים לכם משהו מהתפעול שלהם, כמובן שתהיו חייבים להעשיר את המידע הזה...
Add a comment...

Post has attachment
"שוב חוזר הניגון", הנושא החשוב ביותר בעיני יזמים רבים בתחילת דרכם בפיתוח אפליקציה הוא הנושא הכספי, "כמה עולה לפתח אפליקציה?" אז ישנם המון מאמרים בנושא וכל אחד באמת מביא נקודת מבט שונה משלו, אז כמו כן גם כאן יש נקודת מבט שהיא שונה, אולם הרבה יותר חשובה ונכונה.

במאמר זה אנו נבין "בקצרה" ובעזרת נתונים ספציפיים כמה יעלה לנו לפתח אפליקציה משלב הרעיון עד שלב של העלאה לחנויות...
Add a comment...

Post has attachment
"כמה עולה לפתח אפליקציה ?" השאלה הגדולה ושהכי נשאלת את רוב חברות הפיתוח.
רובנו רוצים ליצור ולעשות ולא יודעים באמת מול מה אנו עומדים או לאן אנו נכנסים? בכלל? "כמה עולה לפתח אפליקציה?", "כמה זמן לוקח לפתח אפליקציה?" או "מה נדרש לנו לפיתוח / בניית אפליקציה".
במאמר זה בעצם אנסה לעשות קצת סדר בכל מה שנוגע לפיתוח אפליקציה ותבינו שכל מספר סתמי ששמעתם מאנשים כאלה ואחרים הוא למעשה לא מדויק ברוב המקרים...
Add a comment...

Post has attachment
✎פיתוח אפליקציות לאייפון / אנדרואיד

לרבים בעולם כולו ובישראל בפרט יש המון רעיונות איך "לכבוש את העולם". כמובן שמדובר במצב הכלכלי של אותו אדם ולאן הוא שואף, חלקם יעדיפו הכנסה חודשית בטוחה ואולם יש את הצד השני, שחושב קצת ביותר גדול ורוצה להמציא משהו, ליצור משהו, לפתח אפליקציות.
עולם המובייל הולך ותופס תאוצה, וזה לא סוד כבר מספר שנים ואפשר לדמיין איפה הוא יהיה עוד 5 או 10 שנים.
לאחרונה אני שומע על המון אנשים/יזמים אשר רוצים להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם והולכים לכיוון פיתוח האפליקציות ✎ .
ישנם המון רעיונות מקוריים ויצירתיים אשר יכולים להצליח ובגדול, חשוב לדעת איך לממש אותם על הצד הטוב ביותר ותמיד לזכור מה ששולט ביציבות הבניין הוא הבסיס עצמו, להשקיע ולא "לדלג" על שלבים חיוניים יביאו לבסוף למוצר מושלם..
Add a comment...

Post has attachment

☎ שירות
ב-2bedesign תקבלו את השירות הטוב ביותר עם שעות מענה ללא גבולות ולא נשאיר אף אחד מכם עם שאלות שלא נענו.


✌ מקצועיות

ברשותנו נמצאים בעלי המקצוע בעלי הידע הרב ביותר בפיתוח תוכנה, וותק ארוך בשוק פיתוח התוכנה והתנהלות העבודה נבחנת בצורה הקפדנית ביותר עד לגמר עבודה מושלמת!☑ אמינות
פגישה מסודרת, מעבר על כל השלבים צעד אחר צעד והכל ניראה ברור בעיני הלקוח, התראה לפני ביצוע העבודה עם הספקים השונים עד לקבלת אישור הלקוח.
$ מחירים ללא תחרות
אף על פי שלא מחפשים את הזול בפיתוח אפליקציות ומאחר ואנו מחפשים את הרמה הגבוהה ביותר גם כאן יש את עניין הכסף שהוא לא פחות חשוב, אצלנו תקבל את השירות עם בעלי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר בסכומים ללא תחרות
Add a comment...

Post has attachment
✍ עיצוב אפליקציות
עיצוב איכותי, עכשווי וחדיש ללוגו ולמסכי האפליקציה שלכם אשר יניע לפעולות בעזרת צבעים שונים וחיתוכים.


✂ אפיון אפליקציות
אפיון מקיף וכולל למסכי האפליקציה ויצירת אפיון מקצועי ביותר אשר יציג לכם בדיוק איך האפליקציה אמורה להיראות.


✐ Ux, Ui

ברמות הגבוהות ביותר שיפור חוויית משתמש –
חוויית משתמש מהאיכותיות ביותר שקיימות בשוק המובייל, הנעות פעולה להזמנות, רכישות, קניות, לחיצות, שהייה ארוכת טווח ועוד.✎ פיתוח אפליקציות למובייל
אנשי פיתוח בעלי הידע הרב ביותר בפיתוח תוכנה, וותק ארוך בשוק פיתוח האפליקציות והתנהלות העבודה נבחנת בצורה הקפדנית ביותר עד לגמר עבודה מושלמת!
Add a comment...

Post has attachment
אפיון נכון וטוב של חוויית משתמש הוא אלמנט מאוד חשוב וקריטי בפיתוח אפליקציה שאנשים מסוימים נוטים לפספס אותו או לדלג מעליו וזה ניכר וברור באפליקציות שהן ללא UX ✍.


אפיון חוויית משתמש הוא השלב שבו אנו נקבע את התשתית ולאחר מכן נעצב את הממשק כולו.
בשפה פשוטה יותר, זהו השלב שאנו מבצעים מחקר מעמיק של צורכי המשתמשים, ובוחרים איך יראו המסכים ואיזה מסך יבוא קודם לכן ואיזה מסך יבוא לאחר מכן ✏.

User Experience

חשוב לזכור‼ בשלב זה אנו מזהים את המשתמשים הפוטנציאלים ביותר לסוג הפיתוח שלנו והמתאימים ביותר לקונספט שלנו.
לאחר סיום שלבי המחקר, אנו ניצור אפיון של חוויית משתמש איכותית שתניע משתמשים לעשות את הפעולות הרצויות באפליקציה, לדוגמה: להקליק, להזמין, לרכוש, לחייג, להירשם וכו' כל פרויקט לגופו, כל זאת עם דגש ניכר על ניווט חכם וקליל ביותר למשתמש, מעבר בין כמות מצומצמת של מסכים להשגת מקסימום של המטרה.


לסיום: ל- 2bedesign, יש ניסיון רב באפיון חוויית משתמש UX, UI ברמות הגבוהות ביותר בשוק
אשר מנחה את המשתמש עד להוצאת המקסימום האפשרי ממנו ☺
https://2bedesign.co.il/user-experience/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded