Profile cover photo
Profile photo
GABINET WETERYNARYJNY ELZA
About
Posts

Post has attachment
Świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych. Od stomatologii aż po chipowanie. Jeśli poszukują Państwo zaufanego i doświadczonego weterynarza, mamy dobrą wiadomość! Od lat leczymy zwierzęta. Ponadto, stawiamy na rozwój i ciągle bierzemy udział w szkoleniach. Zapraszamy do naszego gabinetu. http://weterynarz-swidnik.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie weterynaryjnym świadczymy usługi z zakresu ginekologii zwierzęcej. Jeśli Państwa ukochana sunia nie może zajść w ciążę, albo jeśli zmaga się z innymi problemami tej natury, warto wiedzieć o tym, że to jeszcze nic straconego! Odpowiednio wykwalifikowany specjalista może udzielić kompleksowego wsparcia. Zapraszamy do nas! Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od zawsze marzyli Państwo o piesku? Zatem warto spełnić to marzenie i zrobić jednocześnie dobry uczynek! Zajmujemy się organizowaniem procesów adopcyjnych! Są Państwo gotowi na obdarowanie miłością bezbronnego, porzuconego zwierzęcia? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/adopcje/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich właścicieli czworonogów ze Świdnika i okolic serdecznie zapraszamy do Gabinetu Weterynaryjnego ELZA. Jesteśmy wyspecjalizowanymi weterynarzami o gołębich sercach! Kochamy naszą pracę, co przekłada się na jej efekty! Mamy bogatą ofertę weterynaryjną, którą poszerzyliśmy także o szereg zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak strzyżenie! Po więcej informacji: http://weterynarz-swidnik.pl/oferta/ zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcielibyście przeprowadzić testy w kierunku badań zakaźnych? Obawiacie się, że Wasza kochana czworonożna pociecha może być chora? Cieszymy się, że dbacie o zdrowie Waszego zwierzaka. Pamiętajcie o tym, że przezorny jest zawsze ubezpieczony, jak to zwykło się mówić. Odwiedźcie nasz gabinet weterenaryjny Elza, gdzie przeprowadzimy szczegółowe badanie. Zaufajcie doświadczonym weterynarzom, którzy pałają miłością do wszystkich zwierząt! Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/ znajdziecie więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wasz psiak zjadł coś na spacerze i macie wrażenie, ze się zatruł? Wymiotuje, wygląda kiepsko, stracił chęć do zabawy? Jeśli stan ten utrzymuje się dłużej niż dobę, a wszelkie domowe sposoby udzielenia pomocy zawiodły, nie czekajcie dłużej! Być może Waszemu pupilowi trzeba będzie podać kroplówkę i odpowiednią kombinację leków. Nasi weterynarze są do Waszej dyspozycji. Pamiętajcie o tym, że jesteśmy od tego, by leczyć Waszych pupili. Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/kontakt/ znajdziecie nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupiliście pieska? A może zaadoptowaliście? Super! Pamiętajcie o tym, że teraz Wy odpowiadacie za tę istotkę… Oznacza to, że jesteście odpowiedzialni za dbanie o jego zdrowie. W pierwszej kolejności nie zapominajcie o szczepieniach! Macie pytania? Nasi weterynarze na Was czekają! Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi z zakresu ginekologii zwierzęcej. Jest to bardzo rozległa gałąź, która obejmuje nie tylko leczenie chorób układu rozrodczego Państwa pupili, lecz także prowadzenie ciąży, sterylizację, kastrację czy też wykonywanie posiewów. Potrzebują Państwo porady? Jesteśmy do dyspozycji! Gabinet weterynaryjny Elza poleca się serdecznie! Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje z psem? To dopiero super sprawa! Zanim jednak wyjedziecie ze swoim czworonożnym przyjacielem, zapraszamy do naszej lecznicy na chipowanie psiaka! To nic nie zaboli Waszego zwierzaka, a dzięki temu będziecie bezpieczni, że w razie zguby odnalezienie go będzie łatwiejsze! Pamiętajcie także o tym, że u nas będziecie mogli wyrobić paszport dla swojego czworonoga. Macie pytania? Pozostajemy do Waszej dyspozycji! Na stronie internetowej: http://weterynarz-swidnik.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w szeroko pojętym lecznictwie. Podejmujemy się leczenia nie tylko chorób wewnętrznych, ale także działań chirurgicznych, stomatologicznych oraz okulistycznych. Zajmujemy się również chipowaniem i wydawaniem paszportów.
http://weterynarz-swidnik.pl/oferta/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded