Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Marciniak
About
Posts

Post has attachment
EPU to inaczej elektroniczne postępowanie upominawcze. Stanowi nowoczesną metodą rozpoznawania roszczeń w sposób zdalny, w przestrzeni wirtualnej. Celem takiego systemu jest przede wszystkim odciążenie sądów stacjonarnych, ale też przyspieszenie procesów związanych z wydaniem nakazu zapłaty. Radca prawny z pewnością udzieli Państwu bardziej szczegółowych informacji i pomoże w wykorzystaniu takiej możliwości ubiegania się o zwrot długu. http://radcazamosc.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konflikt pomiędzy wspólnikami? Im bardziej się zaostrza, tym później trudniej dojść do porozumienia. Na szczęście coraz popularniejsze stają się mediacje. To spotkania, które prowadzić może radca prawny. Zwykle, jako obiektywny mediator, stara się nakłonić obie strony do ustalenia korzystnych warunków dalszej współpracy lub znalezienia konsensusu. http://radcazamosc.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Alimenty stanowią świadczenie obowiązkowe dla każdego rodzica. Z chwilą urodzenia dziecka zyskuje ono niejako opiekę finansową tego rodzaju. Przysługuje mu ona nawet po ukończeniu osiemnastu lat i stanowi formę utrzymania, jeśli dziecko nie jest w stanie samodzielnie tego zrobić. Kwestie dotyczące wysokości czy terminów wpłacania alimentów ustalane mogą być przed sądem, w ramach postępowania. http://radcazamosc.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do zakresu świadczonych przez naszą Kancelarię usług prawnych należą sprawy z zakresu prawa pracy. Prawnicy Kancelarii posiadaną bogatą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie prawa dzięki prowadzeniu szeregu spraw z prawa pracy, świadczonej pomocy prawnej dla przedsiębiorców, w tym w ramach obsługi prawnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Negocjacje i mediacje to alternatywa wobec drogi sądowej w biznesie. Szybkie, tanie i polubowne rozwiązanie sporu między partnerami na zasadzie dobrowolności, akceptowalnego porozumienia, bez wygranych i przegranych stron. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria oferuje Państwu kompleksowy zakres usług z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego i opiekuńczego. W zależności od potrzeb Klienta Kancelaria udziela również pomocy prawnej w zakresie sporządzania pozwów i innych pism procesowych, udziału w negocjacjach pozasądowych, reprezentację w sprawach sądowych oraz udzielanie porad prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy kompleksowy outsourcing bieżącej obsługi prawnej firm i wsparcie w ich codziennym funkcjonowaniu. W razie potrzeby tworzymy specjalne zespoły projektowe, które przygotowują rozwiązania dla indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postępowanie pojednawcze jest podobnym do mediacji sposobem ugodowego zakończenia sprawy na skutek zawarcia przed sądem porozumienia przez Ciebie i oskarżonego. Jest ono obowiązkowe w przypadku, gdy złożyłeś do sądu prywatny akt oskarżenia. W takiej sytuacji przed rozprawą zawsze odbędzie się prowadzone przez sąd posiedzenie pojednawcze, które w swoim przebiegu jest podobne do mediacji. Jeżeli dojdzie między Tobą a sprawcą do pojednania, postępowanie sądowe zostanie umorzone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mediacja, w odróżnieniu od postępowania pojednawczego, które ma miejsce wyłącznie przed wniesieniem pozwu lub wniosku do sądu, może być przeprowadzona także w trakcie postępowania. Ma ona za zadanie doprowadzić do zawarcia ugody między Tobą a Twoim przeciwnikiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polski system prawny uznaje pracownika za słabszą stronę stosunku pracy. Dlatego też zarówno kodeks pracy, a więc prawo materialne, jak i kodeks postępowania cywilnego, a więc prawo procesowe, przewidują wiele udogodnień dla pracownika dochodzącego swoich roszczeń. Jednym z nich jest nadawanie tytułom egzekucyjnym rygoru natychmiastowej wykonalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://radcazamosc.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded