Profile cover photo
Profile photo
ZONEComp.cz
3 followers -
Internetový prodejce výpočetní techniky a příslušenství, televizí, praček, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů.
Internetový prodejce výpočetní techniky a příslušenství, televizí, praček, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů.

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Kdy je čas přemýšlet nad výměnou starého notebooku za nový? Jednoduše řečeno v okamžiku, kdy je více k zlosti než užitku, práce na notebooku je pomalá a neumožňuje využít potenciál nového softwaru a technologií.

Post has attachment
Nečekejte na Ježiška a pořiďte si notebook již nyní. Při nákupu jakéhokoliv notebooku z letáku pro měsíc listopad, dostanete jako dárek 1 rok záruky navíc a zcela ZDARMA!

Post has attachment
Přesně před třemi roky jsme otevřeli kamennou prodejnu v Moravském Krumlově. Při pohledu na fotografie z prvního otevíracího dne je vidět, že i s málem jde začít. Po třech letech fungování máme více zboží skladem, uzavřeli jsme partnerství s firmou Comfor a jsme jejich výdejní místo, téměř rok jsme výdejním místem doručovací firmy Zásilkovna a koncem prázdnin jsme uzavřeli smlouvu o odběru elektroodpadu s firmou REMA Systém. Pomalu ale jistě rozšiřujeme své služby k Vaší spokojenosti a doufáme, že porosteme i v dalších letech. Děkujeme Vám, že využíváte naše služeby!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.09.16
9 Photos - View album

Post has attachment
Máte doma starý notebook? Při práci s ním se musíte obrnit trpělivostí? Nevydrží na baterku ani minutu? Pořiďte si nový a s pořádnou slevou!

Máte doma starý notebook? Při práci s ním se musíte obrnit trpělivostí? Nevydrží na baterku ani minutu bez sítě? Taháte s sebu do školy těžkou krabici? Teď je ten správný čas pořídit si nový a s pořádnou slevou.

Post has attachment
Akční zboží z letáku na září je připraveno k prodeji. Přijďte si pro nový mobil Lenovo A za 1799 Kč, tablet Lenovo TAB3 za 1999 Kč, externí disk Verbatim 750 GB za 1399 Kč, LCD monitor Asus 23" za 3599 Kč a další...
PhotoPhotoPhotoPhoto
06.09.16
4 Photos - View album

Post has attachment
V úterý 23. 8. 2016 jsme podepsali smlouvu o spolupráci se společností REMA Systém, a.s. zabývající se sběrem, třídění a recyklaci #rema

Neustále rozšiřujeme naše služby, proto jsme 23. 8. 2016 podepsali smlouvu o spolupráci se společností REMA Systém, a.s. zabývající se organizaci sběru, tříděním, nakládáním a recyklaci v celé České republice.

Post has attachment
Vyčistěte si počítač pomocí Kaspersky Cleaner Beta #kaspersky

Nástroj Kaspersky Cleaner není tak silný nástroj jako CCleaner, není plný složitých funkcí a je jednodušší pro začátečníky. Program Kaspersky Cleaner je jednoduchá alternativa k základnímu vyčištění počítače od log souborů a cache.

Post has attachment
Za rok skončí rozšířená podpora Windows Vista #WindowsVista #Vista #Microsoft

Další verze operačního systému Windows se blíží ke konci své podporované životnosti. Za rok Microsoft ukončí všechny dostupné aktualizace softwaru pro operační systém Windows Vista.

Post has attachment
Česká spořitelna upozorňuje na podvodné SMS zprávy #phishing #SMS

Česká spořitelna opět čelí nové vlně phishingových útoků, při kterých je uživatelům zasílána SMS zpráva s odkazem na falešné stránky služby Servis24. Důrazně varuje své klienty, aby byli obezřetní.

Post has attachment
Prohlížeč Microsoft Edge nebude automaticky přehrávat Flash #Flash #Edge #Microsoft

Jednou z hlavních priorit Microsoftu při vytváření prohlížeče Edge bylo to, že by měl být bezpečný, výkonný a spolehlivý pro jeho zákazníky. Za tímto účelem zavádí změny, které dávají uživatelům větší kontrolu nad mocí a zdroji, které spotřebovává Flash.
Wait while more posts are being loaded