Profile cover photo
Profile photo
Herbaciane Popołudnie - Dom Spokojnego Seniora
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W galerii na naszej stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda Dom Spokojnego Seniora Herbacianie Popołudnie. Dołożyliśmy starań, aby jego aranżacja była odzwierciedleniem ciepłej i życzliwej atmosfery, jaka w nim panuje. Pokoje seniorów są jasne, przytulne oraz oczywiście przystosowane do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: http://herbacianepopoludnie.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą misją było stworzenie przestrzeni, w której seniorzy poczują się komfortowo i bezpiecznie, a ich bliscy będą mieli pewność, że wybrali dobre miejsce. Wszyscy podopieczni Domu Spokojnego Seniora w Mikołowie otoczeni są specjalistyczną oraz troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu, który czuwa nad ich dobrym samopoczuciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. http://herbacianepopoludnie.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza placówka jest przystosowana do osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Nie ma u nas barier architektonicznych, dzięki czemu nawet seniorzy poruszający się na wózkach inwalidzkich nie będą mieli problemu ze swobodnym przemieszczaniem się. Wiemy również jak ważna dla osób starszych jest możliwość spełniania praktyk religijnych, dlatego seniorzy mogą liczy na naszą pomoc także w tym zakresie. http://herbacianepopoludnie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Herbaciane Popołudnie oferuje pokoje z wyżywieniem dla seniorów. Świadczymy usługi całodobowej opieki, która obejmuje zarówno dbanie o higienę osobistą jak np. kąpiel czy golenie seniorów, jak również pomoc w ubieraniu się czy zakupie odzieży lub obuwia. Na stronie internetowej: http://herbacianepopoludnie.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo placówki opiekuńczej dla seniora? Zależy Wam na profesjonalnej opiece medycznej, rehabilitacji, komfortowych warunkach oraz miłej atmosferze? To wszystko zapewnione mają Pensjonariusze prywatnego domu opieki w Mikołowie: http://herbacianepopoludnie.pl/. Duże starania włożyliśmy także w wystrój naszej placówki, dzięki czemu jest tu jasno i przytulnie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego „Herbaciane Popołudnie”? Ponieważ w naszym domu opieki istnieje zwyczaj nawiązujący do angielskiej tradycji, która polega na popołudniowym piciu herbaty w towarzystwie bliskich osób oraz rodziny. Takie spotkania przy herbacie to doskonała okazja do rozmowy czy po prostu pobycia razem. Seniorzy nie czują się dzięki temu osamotnieni. http://herbacianepopoludnie.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dodatkowym atutem placówki opiekuńczej „Herbaciane Popołudnie” jest jego lokalizacja. Znajduje się on bowiem niedaleko Szpitala Powiatowego oraz Bazyliki św. Wojciecha. Naszym Pensjonariuszom pomagamy nie tylko w codziennych czynnościach, ale staramy się także - w zależności od kondycji seniorów - organizować im czas wolny. http://herbacianepopoludnie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rodzina seniora może być spokojna, ponieważ nasz dom opieki to miejsce, w którym stworzyliśmy doskonałe warunki dla osób starszych. Nad podopiecznymi czuwa personel posiadający specjalne kwalifikacje w tym zakresie. Troszczymy się o wszelkie potrzeby seniorów zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć jak prezentuje się nasz ośrodek: http://herbacianepopoludnie.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niepubliczny dom spokojnej starości w Mikołowie świadczy usługi całodobowej opieki dla osób starszych. Zapewniamy wyżywienie, opiekę medyczną i pielęgniarską oraz w zależności od potrzeb zabiegi rehabilitacyjne. Naszym podopiecznym pomagamy również w codziennych czynnościach jak ubieranie się, spożywanie posiłków czy kąpiel. Na naszej stronie: http://herbacianepopoludnie.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadają Państwo jakieś pytania dotyczące oferty Domu Spokojnego Seniora? Chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług? Interesują Was warunki mieszkalne w naszym obiekcie? Zachęcamy do kontaktu: http://herbacianepopoludnie.pl/kontakt/. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded