Profile cover photo
Profile photo
СТОЛИЧНИЙ БЛАГОВІСНИК
18 followers -
Сторінка сайту Північного київського вікаріатства УПЦ (МП)
Сторінка сайту Північного київського вікаріатства УПЦ (МП)

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Пасхальное поздравление викария Киевской Митрополии
епископа Боярского Феодосия для зрителей телеканала «Глас»...
https://youtu.be/7MYKBArquJ0

Post has attachment

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій звершив нічну Літургію в день престольного свята у Свято-Спиридонівському храмі
У ніч з 24 на 25 грудня, на свято святителя Спиридона Триміфунтського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив нічну Божественну літургію в храмі на честь святителя Спиридона в м.Києві. Преосвященному владиці співслужили клірики храму і духовенство столиці.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-zvershiv-nichnu-liturgiyu-uspiridonivskomu-xrami/
Photo

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 27-ї по П’ятидесятниці
24 грудня, напередодні Неділі 27-ї по П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-zvershiv-vsenichne-bdinnya-naperedodni-27-nedili-popyatidesyatnici/
Photo

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у щорічних єпархіальних зборах Київської єпархії
21 грудня 2016 року в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
У роботі зборів також взяли участь намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; вікарні архієреї Київської єпархії, благочинні по місту Києву та Київської області, намісники й ігуменіі монастирів, а також клірики Київської єпархії.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-vzyav-uchast-ujeparxialnix-zborax/
Photo

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Свято-Миколаївському храмі на Подолі
19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі в м.Києві. В цей день парафія храму відзначає 7 років побудови церкви.
Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук та духовенство столиці.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-ocholiv-svyato-vmikolajivskomu-xrami/
Photo

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Неділю 26-у після П’ятидесятниці
18 грудня, в Неділю 26-у після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-zvershiv-liturgiyu-vnedilyu-26-pislya-pyatidesyatnici/
Photo

Post has attachment
Єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 26-ї по П’ятидесятниці
17 грудня, напередодні Неділі 26-ї по П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-zvershiv-vsenichne-bdinnya-naperedodni-26-nedili-popyatidesyatnici/
Photo

Post has attachment
В день пам’яті вмц.Варвари, єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у храмі Північного київського вікаріатства
17 грудня 2016 року, у день пам’яті святої великомучениці Варвари, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Варваринському храмі при Київській обласній клінічній лікарні.
Його Блаженству співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеймон, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Дионисій (Констарнтинов), єпископ Ірпінський Климент, а також столичне духовенство.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/jepiskop-feodosij-spivsluzhiv-predstoyatelyu-vxrami-vikariatstva/
Photo

Post has attachment
В Київській Митрополії відбувся ставленицький іспит для кандидатів на висвячення у священний сан
16 грудня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Київській Митрополії відбулося засідання Ставленицької Комісії Київської єпархії Української Православної Церкви.
На засіданні, яке проходило під головуванням голови Комісії, вікарія Київської Митрополії єпископа Боярського Феодосія, були екзаменовані кандидати в сан священика і диякона для служіння в Київській єпархії.
http://vicariate.church.ua/novosti-uk/vidbuvsya-stavlenickij-ispit-11/
Photo
Wait while more posts are being loaded