Profile cover photo
Profile photo
XCMGEuropa Fabryka Maszyn
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Do produkcji maszyn budowlanych używamy wysokiej jakości komponentów. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz najnowsze linie montażowe i lakiernicze. Nasze maszyny powstają w oparciu o innowacyjne technologie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn - http://xcmgeuropa.com/category/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Równiarka jest maszyną przeznaczoną do wykonywania robót ziemnych. Można przy jej użyciu profilować podłoża pod nawierzchnię dróg, lotnisk, rowów i poboczy. Służą również do wyrównywania nasypów. Równiarki znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie - http://xcmgeuropa.com/category/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grono naszych Klientów wciąż rośnie. Cieszymy się, że nasi kontrahenci są zadowoleni ze współpracy. Rekomendacje od naszych Klientów są najlepszym dowodem na to, że wykonujemy swoją pracę na wysokim poziomie. Z rekomendacjami mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - http://xcmgeuropa.com/rekomendacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Maszyny budowlane wymagają używania najlepszej jakości materiałów eksploatacyjnych. Wliczają się w to również części zamienne. Fabryka Maszyn XCMG-Europa zapewnia części zamienne do maszyn XCMG i innych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://xcmgeuropa.com/czesci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy usługi serwisu maszyn drogowych i rolniczych wszystkich modeli z naszej oferty. Nasi pracownicy zawsze dbają o precyzję i szybkość działania. Nie ma dla nich zadań niemożliwych do wykonania. Nieważne jak skomplikowana jest usterka, personel XCMG-Europa na pewno znajdzie rozwiązanie - http://xcmgeuropa.com/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nagła awaria sprzętu budowlanego? Wiemy, że każda godzina przerwy w pracy wiąże się ze stratami, dlatego działamy szybko. Oferujemy profesjonalny serwis maszyn budowlanych marki XCMG i innych. Usuniemy każdy problem i dotrzemy w każdy zakątek Polski. Zapraszamy do kontaktu - http://xcmgeuropa.com/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czołowa ładowarka kołowa ZL50G to naprawdę znakomity sprzęt do prac budowlanych. Standardowo wyposażona jest w łyżkę z zębami ogólnego stosowania o poj. 3,5 m3. Na specjalne zamówienie zapewniamy dodatkowy osprzęt, taki jak: łyżka skalna o poj. 2,8 m3 lub łyżka do towarów lekkich o poj. 4,5 m3, widły do palet, widły do kompostu czy też chwytak do bali. Polecamy -http://xcmgeuropa.com/2016/10/17/ladowarka-zl50g/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z naszych bestsellerów jest ładowarka kołowa ZL50G. W podstawowej wersji znajdziemy m.in. kabinę kierowcy Rops, standardowy czerpak i zęby. Ta uniwersalna maszyna nadaje się zarówno do prac budowlanych, jak też i rolniczych. Szczegółowe informacje techniczne zamieściliśmy na stronie internetowej - http://xcmgeuropa.com/2016/10/17/ladowarka-zl50g/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regularny serwis maszyn budowlanych i drogowych to gwarancja ich wieloletniej pracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy poradzą sobie z każdą usterką. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia, z którymi możemy dojechać w każde miejsce w naszym kraju. Zapraszamy do kontaktu - http://xcmgeuropa.com/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wskutek eksploatacji części maszyn budowlanych ulegają zużyciu, warto wtedy sięgnąć po wysokiej jakości części zamienne. Fabryka Maszyn XCMG-Europa oferuje szeroki wybór części zamiennych do maszyn drogowych i budowlanych. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, zachęcamy do współpracy - http://xcmgeuropa.com/czesci/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded