Profile cover photo
Profile photo
SzLOT Video
9 followers
9 followers
About
SzLOT Video's posts

Post has attachment
Polska Organizacja Turystyczna promuje Zdobywcę Certyfikatu na najlepszy produkt turystyczny 2015 roku -  WakePark Szczecinek

Post has attachment
Transportowy Dozór Techniczny zakończył właśnie badania eksploatacyjne
Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu w Szczecinku z wynikiem pozytywnym.
Z radością informujemy, że WakePark Szczecinek zostaje otwarty.
Startujemy od jutra w godzinach 10:00 – 21:30. Serdecznie zapraszamy :)
Photo

Post has attachment
Spóźniłeś się z rezerwacją na długi weekend? Nie masz pomysłu na weekendowy wypad? Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę! Poznaj Szczecinek za połowę ceny :)
Wybrane hotele w Szczecinku na długi majowy weekend w promocyjnych cenach na hasło promocyjne SZLOT! Wszystkie szczegóły na stronie www.szlot.pl/majowka-w-szczecinku

Post has attachment

Cierpliwie przeczekaliśmy całą zimę i zaczynamy odliczanie :) Już za 5 dni spotkamy się na Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu w Szczecinku, aby rozpocząć Wodniacki Sezon na jeziorze Trzesiecko. Co oznacza, że przed nami cały długi sezon śmigania na nartach wodnych i wake’u. A już niedługo kołysania się wśród fal Trzesiecka na rowerkach wodnych, kajakach i rześkich kąpieli na strzeżonych plażach.
Oficjalne otwarcie Sezonu Wodniackiego w Szczecinku już w najbliższą sobotę 30 kwietnia o godzinie 10:00. W programie:
- pokazy narciarzy wodnych i wakeboardzistów
- pokazy grupy Błękitny Patrol
- zawody wędkarskie
- warsztaty żeglarskie
- warsztaty nurkowe
- punkt pomiaru ciśnienia Akademii Ratowniczej
- punkt informacyjny PZW Jesiotr i Straży Rybackiej, gdzie będziemy mogli dowiedzieć się m.in. jakie rzeki i jeziora wchodzą w skład wykazu łowisk w kole Jesiotr w Szczecinku oraz jakie są składki członkowskie.
Dodatkowo całą sobotę pływamy na wyciągu za free! Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza. Widzimy się już w sobotę, do zobaczenia :)
A już teraz dołącz do wydarzenia na Facabook’u ! https://www.facebook.com/events/1190605257624682/
Photo

Post has attachment


Dzisiaj w siedzibie Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Wyszyńskiego 73 odbyło się spotkanie dotyczące nowego portalu rezerwacyjnego SzLOT www.szczecinekwpakiecie.pl, który realizuje m.in. innowacyjną idee sprzedaży gotowych 2-3 dniowych pakietów w Szczecinku i Regionie. W spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy zaproszeni przedstawiciele instytucji miejskich: Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Tomasz Czuk, Prezes Spółki Aqua-Tur Szczecinek Robert Duszyński, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Maciej Makselon, Zastępca Dyrektora ds. Utrzymania Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych Szymon Bibik, Dyrektor Muzeum Regionalnego w Szczecinku Ireneusz Markanicz, radny Krzysztof Zawada, Dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury Kamil Klimek, grafik Marcin Możejko, Prezes SzLOT Piotr Misztak. Podczas spotkania zaprezentowany został nowy portal rezerwacyjny stworzony we współpracy z miejskimi instytucjami, branżą hotelarską, gastronomiczną, sportową i rekreacyjną ze Szczecinka i Regionu. Obecni na spotkaniu zgodnie potwierdzili aktywny udział w promocji pakietów oraz oferty obozów sportowych. Narodziły się również nowe pomysły dotyczące m.in. rozszerzenia oferty o nowe pakiety tematyczne. Spotkanie zainicjowane przez SzLOT odniosło planowany skutek zjednoczenia zaproszonych przedstawicieli w celu promocji Szczecinka, Powiatu Szczecineckiego i Regionu oraz zwiększenia ilości obozów sportowych realizowanych w Szczecinku i wydłużenia sezonu turystycznego. Pakiety turystyczne są szczególnie popularnym sposobem przy zwiedzaniu miast i regionów na zachodzie Europy. Jednym z rodzajów takich pakietów są „City Breaks” – wypady do miast. Atrakcyjność pakietów turystycznych, które cieszą się tak dużą popularnością wśród turystów na świecie i coraz częściej w Polsce jest m.in. cena produktów zawartych w pakiecie, która jest niższa od tej, którą uzyskałby klient organizując wszystkie składowe pakietu samodzielnie. Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna tworząc ofertę obozów sportowych oraz pakietów turystycznych gotowych do rezerwacji na nowym portalu, przedstawia miasto Szczecinek oraz Region jako innowacyjny, atrakcyjny i pożądany kierunek dla turystów.

Przypomnijmy, że nowy portal rezerwacyjny Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej www.szczecinekwpakiecie.pl. został stworzony z myślą o turystach poszukujących ciekawych oraz gotowych propozycji 2 i 3-dniowego pobytu w naszym regionie oraz o wszystkich miłośnikach sportów i rekreacji ruchowej, którzy szukają idealnego miejsca na obóz sportowy. Odwiedzając nowy portal SzLOTu można zapoznać się z szeroką ofertą obozów sportowych oraz pakietami tematycznymi np. Pakiet Fit, Pakiet Wędkarski – Zarzuć na Szczecinek, Pakiet dla Duszy, następnie wypełnić formularz i zarezerwować wybrany pakiet na jeden z podanych wiosenno-jesiennych terminów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu www.szczecinekwpakiecie.pl

PhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.2016
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jutro rozpoczynają się ferie zimowe :) Pierwszy dzień Miejskich Półkolonii organizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Szczecinku upłynie pod hasłem Szczyty i Głębiny. Uczestnicy półkolonii będą uczestniczyć w zajęciach Błękitnego Patrolu z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, w warsztatach nurkowych oraz w zajęciach na ściance wspinaczkowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym, dwutygodniowym harmonogramem półkolonii. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy aktywnego odpoczynku oraz wesołych ferii zimowych :)
PhotoPhotoPhoto
31.01.2016
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na Miejskie Półkolonie dla dzieci i młodzieży ze Szczecinka. Ferie zimowe 2016 przepełnione atrakcjami! 10 dni podzielone tematycznie m.in.: Szczyty i Głębiny, Na Szlaku Historii – Szczecinek Militarnie, Z Wędką za Pan Brat, Poznajemy Region, Na Szlaku Historii – Skarby Szczecinka. Zajęcia wędkarskie, w muzeum – gra miejska, na ściance wspinaczkowej, w Muzeum II Wojny Światowej i Wału Pomorskiego; warsztaty nurkowe, ratownictwa wodnego, ekologiczne i survivalowe; przejażdżka pojazdami militarnymi w Bornem Sulinowie, zabawa na lodowisku, wyjście do kina, turniej w kręgle i wiele, wiele innych! Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Zajęcia w dniach 1-5.02.2016r. i 8-12.01.2016r. rozpoczynają się codziennie o godzinie 9:00 zbiórką w holu głównym w Szkole Podstawowej Nr 1, Pl. Wazów 1 w Szczecinku i trwają do godz. 15:00. Zapisy w sekretariacie szkoły : Plac Wazów 1 w godz. 8.00 – 15.00.
Ferie organizowane są przez Szkołę Podstawową nr 1 w Szczecinku.
Współorganizatorami są: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, Academia Nautica, Aqua-Tur Szczecinek, Muzeum Regionalne w Szczecinku, Oddział WOPR Szczecinek, Muzeum II Wojny Światowej i Wału Pomorskiego w Szczecinku, Kursy Nurkowania PADI, Koło PZW Jesiotr, Związek Harcerstwa Polskiego, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Bornem Sulinowie.
Szczegóły na www.szlot.pl
Photo
Wait while more posts are being loaded