Profile cover photo
Profile photo
Oleh Dukas
816 followers
816 followers
About
Oleh's posts

Post is pinned.Post has shared content
Усі, хто подорожують зі Львова до Закарпаття потягом чи авто, проїжджають через мальовничу частинку Українських Карпат – Сколівські Бескиди. Цей гірський масив є, мабуть, одним із найнижчих в Українських Карпатах, проте в той же час він є одним із наймальовничіших завдяки густим лісовим зеленим шатам, округлим смарагдовим маківкам гір та змійкам річок, що в’ються у долинах.

Post has attachment

Post has attachment
Сіль – це символ Дрогобича. Про це свідчить навіть герб міста, на якому зображено дев'ять топок солі. Її виробництво тут почали раніше, аніж зафіксована перша історична згадка про саме місто. На сьогодні це єдине підприємство в Європі, де сіль виготовляють тим же методом, що й тисячоліття тому – виварюванням з природної ропи. Проте зараз солеваріння – на межі зникнення. Держава не фінансує підприємство, адже така сіль дорожча. Якщо наприкінці минулого століття щодня на заводі виготовляли понад 20 тонн солі, то зараз – 400 кг, а більшість приміщень підприємства – в аварійному стані.
#Дрогобич, #Drohobych, #Сіль

Post has attachment
Знаю її сина Віталія Марича, один з найактивніших молодих активістів під час Майдану в Дрогобицькій самообороні, згодом в "Правому секторі", а також в "Українському молодіжному прориві". Дуже енергійний хлопчина. А зараз величезний тягар відповідальності саме на нього впав. Треба підтримати сім"ю.

Post has attachment
Сьогодні о 16.00 запалюємо свічу пам"яті за всіма українцями, жертвами голодоморів та політичних репресій антилюдського совітського рижиму.
Photo

Post has shared content
"Пробачаємо і просимо вибачення"

Молоді українці записали звернення до польського народу

#ВолинськаТрагедія

Post has attachment

Post has shared content
Коли за вікном дощ і похмура погода, хочеться опинитись на місці цього їжачка =)

Post has attachment
Агов, фотографи, з 12 по 15 травня ви матимете змогу фотографувати безкоштовно церкву св. Юра в Дрогобичі. З кращих фото буде організована виставка в Палаці мистецтв, а опісля - в Софії Київській.
Більше тут:https://www.facebook.com/drogo.centr/photos/a.747438098721089.1073741828.747276855403880/790622494402649/?type=3&theater
Photo

Сьогодні на сесії Дрогобицької міської ради було прийняте рішення про створення КП "Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича".
Основною метою діяльності цього підприємства є:
- надання комплексу якісних послуг туристу від екскурсійного обслуговування до надання інформаційних послуг про те, де можна прохарчуватись, поселитись, гарно провести час і т .д.,
- стимулювання розвитку малого бізнесу, зокрема сфери обслуговування;
- створення позитивного іміджу нашого міста як в Україні, так і за її межами, що в свою чергу сприятиме як залученню нових туристів, так і залученню інвестицій.
Сподіваємось, що із створенням ТІЦу можна нарешті буде використати ту частину потенціалу нашого міста, яка раніше несправедливо перебувала поза увагою колишніх міських очільників.
Одним із наступних кроків в цьому напрямку стане брендинг міста, зокрема створення логотипу та гасла міста.

Wait while more posts are being loaded