Profile cover photo
Profile photo
Całodobowa pomoc drogowa, holowanie. Auto-hol. Kajka W.
1 follower
1 follower
About
Całodobowa pomoc drogowa, holowanie. Auto-hol. Kajka W.'s posts

Post has attachment
Warto podkreślić, że Auto-Hol swoją pomoc oferuje przez 24 godziny na dobę, holując tak samochody osobowe, jak i dostawcze. Jesteśmy firmą kompleksową, dlatego oprócz tego transportujemy pojazdy, dowozimy paliwo czy wymieniamy uszkodzone koło. Więcej na: http://holowanie.mazowsze.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Warto wspomnieć, że nasza firma oprócz świadczenia usług z zakresu pomocy drogowej prowadzi również wynajem autolawet. Autolawety umożliwiają przewożenie z miejsca na miejsce samochodów, co może stać się dobrą okazją przy prowadzeniu biznesu lub konieczności przewiezienia w dane miejsce kilku aut. Zapraszamy na: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Polisa OC, którą posiadamy, to doskonały przykład profesjonalizmu, którym kierujemy się w naszej pracy. Dzięki niej można mieć pewność, że transportowane przez nas auto jest bezpieczne i nie stanie mu się żadna krzywda! Więcej na: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Lata doświadczenia? W naszym przypadku to nie slogan! Auto-Hol skutecznie niesie pomoc na drogach krajowych i europejskich od 1997 roku. 10 lat w branży wystarczy, byśmy mogli nazywać się fachowcami. Właśnie dlatego warto zaufać w nasze możliwości: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Pomoc drogowa to jedno, a wynajem naszego sprzętu – drugie! W swojej ofercie posiadamy doskonałej jakości lawety i przyczepy lawetowe, które chętnie wynajmujemy naszym klientom. Wystarczy ukończyć 21 lat i posiadać stosowne prawo jazdy, by móc skorzystać z naszej oferty. Więcej na ten temat przeczytać można na: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Polisa OC to niezbędne ubezpieczenie, które posiadamy. Zapewnia ono bezpieczeństwo transportowanym przez nas pojazdom, gwarantując, że na drodze nie spotka ich żadna krzywda. Dbamy również o to, by móc pochwalić się niezbędnymi licencjami pozwalającymi na wykonywanie przez nas usług holowniczych: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Kiedy w 1997 roku zakładaliśmy naszą firmę, wiedzieliśmy, że naszym głównym celem będzie niesienie pomocy poszkodowanym w wypadkach oraz narażonym na usterki na drodze. W tym zakresie nie zmieniło się nic od 20 lat: my jednak unowocześniliśmy nasze metody, auta i sposób działania! Więcej na: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Na tle konkurencji wyróżniamy się czasem reakcji oraz gotowością do działania o każdej porze dnia i nocy – Auto-Hol działa 24 godziny na dobę, dzięki czemu skontaktować z nami można się niezależnie od tego, co pokazują wskazówki zegarka! Gwarantujemy fachową obsługę i prędką pomoc. Więcej przeczytać można na: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. To, że stanowi ona dla nich hobby, dodatkowo wpływa na jakość świadczonych przez Auto-Hol usług. Dbamy o szybki dojazd do klienta i fachową obsługę, której najlepszym dowodem może być nasza długa obecność na rynku: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo

Post has attachment
Działamy nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy! Wiemy, że istnieje podobna konieczność, gdyż usterki oraz wypadki trafiają się nawet podczas wyjazdów za granicę, czy to służbowych, czy wakacyjnych. W takich chwilach lepiej jest korzystać z rodzimej firmy: http://holowanie.mazowsze.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded